منو
سبد خرید شما

بالش شیردهی و بالش بارداری

مدت زمان 9 ماه بارداری دوره چالش برانگیزی برای مادر است در این دوران باید سلامت مادر و جنین حفظ شود. خواب مناسب از عوامل موثر در سلامت است که در این دوران برای مادر سخت می شود. پزشکان به خانم های باردار توصیه می کنند به پهلو بخوابند و به پشت نخوابند چون نیاز است بیشترین خون رسانی برای رسیدن اکسیژن و مواد غذایی به جنین صورت گیرد. از طرفی به پهلو خوابیدن طولانی مدت هم عوارض خودش را برای مادر دارد. از این رو محققان بر آن شدند که وسیله ای طراحی کنند که این دوران را برای مادر راحت تر و سلامت تر کند. استفاده از بالش بارداری در این زمینه کمک زیادی می کند و باعث خواب راحت تری می شود. کیفیت بالش و خاصیت ارتجاعی آن و همچنین قابل شست و شو بودن باید هنگام انتخاب در نظر گرفته شوند. 

بالش شیردهی هم از لوازم کمکی برای راحتی مادر و کودک است. این وسیله شیردهی را برای مادر و شیر خوردن را برای نوزاد راحت تر می کند. نمونه های مناسب این بالش به سلامت کمر و ستون فقرات مادر و کودک کم می کند و از خستگی مادر جلوگیری می کند.

مدل: مخمل
بالش شیردهی کش دار برای شیر دادن به کودک و فرم دهی سر او مورد استفاده قرار می گیرد و جنس آن مخملی و نرم و لطیف است و برای سهولت شیردهی بسیار پر کاربرد می باشد.  یکی از مشکلات شایعی که برای مادران در دوران بارداری پیش می آید، کمردرد است.کمردرد ناشی از فاصله ی بیش از حد کودک با مادر است. ..
43,000 تومان
برند: ببتو ایران (Bebetto) مدل: بالش شیردهی
یکی از مراحل دشوار پس از بارداری برای مادران جدید شیردهی می باشد که در این مرحله، بین مادر و فرزند حس زیبایی رد و بدل میگردد.با این حال می توان گفت که بالش شیردهی از ملزوماتی است که در تهیه سیسمونی باید به آن توجه کنید. به همین دلیل برای سهولت و آسان شدن شیردهی مادر, بالش شیردهی نو..
185,000 تومان
مدل: U
بالش شیردهی نوزاد   مادران پس از بارداری شیر دادن به نوزاد خود را آغاز می کنند.در این دوران مادران باید برای شیردادن به نوزاد خود بسیار دقت کنند مخصوصا در مواقعی که در حالت خواب به نوزاد خود شیر می دهند چرا که ممکن است لحظه ای به خواب بروند که در این حالت استفاده از بالش شیردهی باع..
175,000 تومان
پک بالش شیردهی ایس ایز Isiz پک بالش شیردهی ایس ایز Isiz
ناموجود
برند: isiz مدل: isiz
پک بالش شیردهی ایس ایز Isizبالش شیردهی یک وسیله بسیار کاربردی برای مادران است که میتوانند در ماه های اولیه که نوزاد کوچک است روی این بالش به راحتی به کودک خود شیر دهند و نگران افتادن کودک یا ناراحتی او نباشند چرا که این بالشت ها طوری طراحی شده که دور کمر مادر قرار میگیرد و کودک به راحتی روی آن&n..
بالش شیردهی و فرمدهی سر نوزاد ایس ایز Isiz بالش شیردهی و فرمدهی سر نوزاد ایس ایز Isiz
ناموجود
برند: isiz مدل: isiz
 بالش شیردهی و فرمدهی سر نوزاد ایس ایز Isizبالش شیردهی و فرمدهی سر نوزاد یکی از وسایل کاربردی و خوب برای مادران است که با استفاده از آن میتوانند سر و گردن نوزاد را کنترل کنند و به علت طراحی این بالش ها جمجمه نوزادان از بدو تولد با کمک این بالش فرمدهی سر شکل طبیعی خود را میگیرند کش ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات