منو
سبد خرید شما

بالش نوزاد

برند: isiz مدل: isiz
بالش پرقو سرد و گرم ایس ایز Isiz  بالش سرد و گرم ایس ایز پر شده از پرقو بسیار نرم و راحت برای استفاده کودک شماست  نرمی این بالش به حدی است که هیچگونه فشاری بر سر و گردن نمی آورد  دارای 2 رویه قابل شستشو که کاملا جدا شده و در ماشین لباسشویی با دمای 30 درجه شس..
0 تومان
مدل: تدی
بالش فرم دهی سر نوزاد طرح Teddy سر نوزادان در بدو تولد به علت نرم بودن قابلیت انعطاف پذیری دارد و فرم میگیرد حال اگر کودک را روی سطوح صاف یا بالشت های سفت و سخت بخوابانید فرم سر صاف میشود  بالش فرم دهی سر نوزاد طرح تدی دارای یک گودی در وسط بالش است که محلی م..
0 تومان
مدل: Piggie
بالش شیردهی و فرمدهی سر نوزاد طرح Piggieبالش شیردهی نوزاد طرح خوکی دارای یک گودی در وسط بالش می باشد که محلی مناسب برای قرارگرفتن سر نوزاد به هنگام خواب است.استفاده از بالش فرمدهی نوزاد یکی از روش های طبی(درمانی) و مناسب برای جلوگیری از صافی و شکل دادن به سر نوزاد می باشد..
0 تومان
بالش شیردهی نوزاد U شکل بالش شیردهی نوزاد U شکل
ناموجود
بالش شیردهی نوزاد : مادران پس از بارداری، شیر دادن به نوزاد خود را آغاز می کنند. در این دوران مادران باید برای شیردادن به نوزاد خود بسیار دقت کنند مخصوصا در مواقعی که در حالت خواب به نوزاد خود شیر می دهند، چرا که ممکن است لحظه ای به خواب بروند که در این حالت استفاده از بالش شیردهی باعث می شود که فشا..
125,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات