منو
سبد خرید شما

بهداشت و حمام

یکی از مهم ترین موارد در مراقبت از کودک رعایت بهداشت و حمام است. نوزادان و کودکان از پوست لطیف و حساسی برخوردارند که مراقبت از آن بسیار مهم است. این موضوع در احساس آرامش و طراوت کودک حیاتی است. پس انتخاب وسایل و لوازم مناسب از اهمیت خاصی برخوردار است.

 آسان شور نوزاد وسیله ای بسیار مفید و مطمئن برای یک حمام با خیال آسوده است. حوله حمام از لوازمی است که انتخاب در خرید آن اهمیت ویژه ای دارد تا در عین آبگیری برای پوست لطیف کودک مناسب باشد. دستمال مرطوب از تجهیزات ضروری هر مادر است که در مواقع اضطرار و کمبود یا نبودن آب به کمک او می آید. لگن آموزشی یا قصری از لوازم قدیمی و پرکاربرد است که بهترین وسیله برای آموزش دستشویی به کودکان است. رابط توالت فرنگی برای کودکانی که می خواهند استفاده از سرویس فرنگی را آموزش ببینند بسیار واجب است چون سایز معمولی برای کودکان مناسب نیست. صابون و شامپو از مهمترین وسایل بهداشت کودک است و استفاده از نمونه مناسب سن کودک از اولویت های خرید است. لوسیون,کرم و روغن باید با دقت انتخاب شود لوازمی که برای پوست کودک ایجاد حساسیت نکند و باید از حساسیت های احتمالی مراقبت کند. لیف و اسفنج و وسایل شستشو باید با در نظر گرفتن حساسیت پوست نوزادان و کودکان در سنین مختلف خریداری شود. همچنین وان حمام جزو مواردی است که در استحمام کودک کمک شایانی می کند.

برخی کودکان از حمام خوششان نمیاید و حتی کودکانی که با حمام مشکل ندارند استفاده از وسایل بازی به مشتاق شدن آنها کمک زیادی می کند و مادر با خیال راحت حمام کودک را انجام می دهد. کلاه محافظ حمام هم از لوازمی است که حمام کردن کودک را راحت تر می کند و از ورود آب همراه کف به چشمان و دهان کودک جلوگیری می کند. در نهایت استفاده از مینی واش در صرفه جویی وقت مادر کمک به سزایی می کند.

مدل: 2010
وان حمام فانتزی کودک با آسان شور می تواند به شما برای حمام کردن نوزاد و کودک دلبندتان کمک کند.حمام محیطی نا آشنا و تا اندازه ای نا امن برای کودک است و اکثریت کودکان در چند ماهه اول بدنیا آمدن در حمام بی قرار می کنند. اگر محیطی جالب و جذاب برای کودک ایجاد کنید، مطمئنا از فضای حمام لذت می..
680,000 تومان
مدل: 8310
وان حمام کودک سووانیکی از لذت بخش ترین کارها برای والدین حمام کردن کودکان است. اما در ماه های اولیه حمام کردن نوزادان برای بعضی از مادران کاری سخت و دشوار است آن هم به علت ترس از لیز خوردن یا اذیت شدن نوزاد است. برای شستشوی آسان تر و فراهم کردن یک شرایط لذت بخش برای نوزاد بهتر ..
345,000 تومان
برند: Wee Care مدل: 640
وازلین ژله ای کودک وی کر حاوی روغن پنبه دانه و کالندولا است و در آبرسانی، محافظت از پوست و جلوگیری از خشک شدن و التهابات پوستی تاثیرات بسزایی دارد.پوست کودک لطیف، زیبا، نرم و یکدست است و اما در معرض انواع مشکلات و مخاطرات پوستی می باشد.استفاده از پوشک می تواند موجب ادرار سوختگی در ناحیه کشال..
20,500 تومان
برند: Wee Care مدل: 763
وازلین ژله ای کودک وی کر حاوی روغن آرگان و کالندولا می باشد و  باعث نرم شدن، آبرسانی، تغذیه و تقویت پوست نوزاد و کودک می شود.وازلین رطوبت پوست را حفظ کرده و خشکی پوست را از بین می برد.پوست کودکان لطیف و حساس است و پس از حمام رطوبت خود را از دست می دهد، به منظور جلوگیری از خشک شدن پ..
20,500 تومان
برند: motherly مدل: SH-MW38820
ظرفیت متغیر تا 3/8 کیلوگرم لباس دارای درب شیشه ای نشکن ضد خش بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و ضد برق گرفتگی) دو نوع برنامه شستشوی ملایم و عادی دو ورودی مجزای آب در مخزن شستشو و خشک کن جهت آبگیری و آبکشی لباسها دارای دو موتور مجزا با عملکرد همزمان سیستم شستشو و خشک کن مجهز به سوئی..
2,348,000 تومان
برند: motherly مدل: SH-MW38810
ظرفیت متغیر تا 3/8 کیلوگرم لباس بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و ضد برق گرفتگی) دو نوع برنامه شستشوی ملایم و عادی دو ورودی مجزای آب در مخزن شستشو و خشک کن جهت آبگیری و آبکشی لباسها دارای دو موتور مجزا با عملکرد همزمان سیستم شستشو و خشک کن مجهز به سوئیچ ایمنی در خشک کن بدون لرزش د..
2,238,000 تومان
برند: motherly مدل: SH-MW30510
ظرفیت متغیر تا 3 کیلوگرم بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و برق گرفتگی) مجهز به ترموگارد موتور سبد آبگیری مجزا تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری وزن کم و دستگیره مناسب جهت جابجایی آسان موتور شستشو دو دور (چپ گرد و راست گرد) مجهز به سیستم حباب ساز مجهز به پایه لرزه گیر در سطوح شیب د..
1,218,000 تومان
برند: motherly مدل: SH-MW27520
ظرفیت متغیر تا 2/7 کیلوگرم لباس بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و برق گرفتگی) مجهز به ترموگارد موتور سبد آبگیری مجزا دارای تایمر 15 دقیقه ای شستشو و آبگیری کلید تغییر حالت شستشو به آبگیری و بالعکس وزن کم جهت جابجایی آسان دارای ورودی آب جهت آبگیری و آبکشی البسه موتور شستشو دو د..
1,198,000 تومان
برند: motherly مدل: SH-MW27210
ظرفیت متغیر تا 2/7 کیلوگرم لباسبدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و برق گرفتگی)مجهز به ترموگارد موتورسبد آبگیری مجزاتایمر دو زمانه شستشو و آبگیریوزن کم جهت جابجایی آساندارای ورودی آب جهت آبگیری و آبکشی البسهموتور شستشو دو دور (چپ گرد و راستگرد)مجهز به سیستم حباب س..
1,178,000 تومان
برند: general technic مدل: SH-MW3820
ظرفیت متغیر تا 3/8 کیلوگرم لباس بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و برق گرفتگی) دو نوع برنامه شستشوی ملایم و عادی دو ورودی مجزای آب در مخازن شستشو و خشک کن جهت آبگیری و آبکشی لباسها دارای دو موتور مجزا با عملکرد همزمان سیستم شستشو و خشک کن مجهز به سوئیچ ایمنی در خشک کن بدون لرزش در ..
2,348,000 تومان
برند: general technic مدل: SH-MW3021
ظرفیت متغیر تا 3 کیلوگرم بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و برق گرفتگی) سبد آبگیری مجزا دارای تایمر 15 دقیقه ای شستشو و آبگیری کلید تغییر حالت شستشو به آبگیری و بالعکس وزن کم جهت جابجایی آسان دارای ورودی آب جهت آبگیری و آبکشی البسه موتور شستشوی دو دور (چپگرد و راستگرد) مجهز به ..
1,238,000 تومان
برند: general technic مدل: SH-MW2715
ظرفیت متغیر تا 2/7 کیلوگرم لباس بدنه مقاوم از جنس کامپوزیت (ضد پوسیدگی و برق گرفتگی) سبد آبگیری مجزا تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری وزن کم جهت جابجایی آسان دارای ورودی آب جهت آبگیری و آبکشی البسه موتور شستشوی دو دور (چپگرد و راستگرد) مجهز به سیستم حباب ساز مجهز به پایه لرزه گیر در سطو..
1,168,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 133 (12 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات