منو
سبد خرید شما

بی بی سیل babisil

برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4852
ظرف غذای کودک با قاشق بیبی سیل babisil فاقد BPA است و برای گروه سنی 6 ماه به بالا مناسب می باشد.این ظرف غذا دارای یک قاشق حرارتی و درب و درپوش قاشق می باشد که مانع از آلوده شدن غذاهای کودک می شود.ظرف غذا دارای دو قسمت مجزاست که می توانید دو ماده غذایی را در آن بصورت جداگانه نگهداری نمایید. ..
230,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4852
قندداغ خوری بیبی سیل با جنس بدنه ی پیرکس شفاف و سرشیشه سیلیکونی و ظرفیت 60 میلی لیتری که دارد برای دارو و آب قند دادن به کودک مورد استفاده قرار می گیرد.بیبی سیل Babisil یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید لوازم کودک است که مرکز آن انگلیس می باشد و محصولاتی با شکل ظاهری زیبا و کیفیتی بی نظیر ..
205,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4872
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مسیرهای طولانی داخل ماشین ، خارج از خانه و ... به آب برای شستشو و ضدعفونی احتیاج داشته باشید مخصوصا اگر نوزاد یا کودکی نوپا همراهتان باشد. از آنجایی که کودکان بسیار ظریف و حساس هستند نیازمند مراقبت ویژه ای نیز هستند و به مادران توصیه میشود قبل از اینکه دلبندش..
175,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 5069
شیشه شیر پیرکس 360 درجه دارای روکش عایق حرارتی بیبی سیل مناسب کودکان نوپا می باشد.این شیشه شیر دارای در پوش است که از آلودگی سرشیشه جلوگیری می کند.درجه بندی شده استازنفخ کودک هنگام خوردن شیر جلوگیری می کند.جریان شیر در آن متغیر می باشد.این محصول دارای سنسور حرارتی است.در ساخت آن مواد مضر بکار نر..
545,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4698
شیشه شیر سیلیکونی بیبی سیل، شیشه شیر مناسبی برای نوزاد است و دارای ظرفیت 180 میل و سرشیشه پهن می باشد.جنس این شیشه شیر  پلاستیکی فاقد هر نوع ماده مضر می باشد و به گونه ای ساخته شده که با استفاده از این سیلیکون هوای مخزن تخلیه شده و نوزاد دچار دل درد و نفخ نمی شود و تا آخرین قطره شیر از آن خارج م..
275,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4390
سر شیشه سیلیکونی واید s بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده است. این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ت..
160,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4393
سر شیشه واید 0 تا 4 ماه بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازد بهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن است..
125,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: BS 4392
سر شیشه سیلیکونی واید(F) مدل 4395 بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است.سیلیکون بکار رفته کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آ..
115,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4394
سر شیشه سیلیکونی اکسترا واید (M) بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است.سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده است.این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد داردد که این مهر تاییدی بر کیفی..
130,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: BS 4389
سر شیشه سایز(اف) سیلیکونی بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که از سیلیکون کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد.در ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ترین نوع سیلیکون استفاده شده.این سرشیشه بسیار نرم و فوق العاده طبی..
120,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4391
سر شیشه 9-4 ماه متوسط بیبی سیل Babisil یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده است.این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد، که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای ..
115,000 تومان
برند: بی بی سیل (Babisil) مدل: 4388
سر شیشه 9-4 ماه سایز M بیبی سیل Babisil یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که از سیلیکون کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد.در ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ترین نوع سیلیکون استفاده شده.این سرشیشه بسیار نرم و فوق العاد..
74,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات