منو
سبد خرید شما

توری میوه خوری

تغذیه کودک بسیار حساس است تا چند ماه بدو تولد که نباید هیچ چیزی غیر از شیر مادر بخورد و بعد با محدودیت می توانند برخی میوه ها و غذاهای دیگر را به صورت پوره مصرف کنند که در مورد میوه ها کودکان دوست دارند شبیه چیزی که ما می خوریم بخورند اما چون دندان کم دارند و عمل جویدن را به طور کامل بلد نیستند ممکن است آن را فقط قطعه قطعه کنند و در گلویشان گیر کند. توری میوه خوری از لوازم و وسایل تغذیه کودک محسوب می شود. با این وسیله شما می توانید انواع میوه، پوره و غذاهای نرم را با اطمینان به کودک دهید.

همچنین این وسیله به ماساژ لثه کمک می کند. همچنین برای برخی داروها بخصوص داروهای بد طعم می شود با تکه میوه ای ترکیب شود و به کودک خورانده شود تا با رغبت بیشتری بخورد. این وسیله باعث می شود هسته یا تکه های بزرگ میوه به گلوی کودک نپرد و در عین حال از آب میوه تازه و پالپ های میوه استفاده کند. دسته این وسیله کمک می کند کودک خودش از آن استفاده کند. در نهایت این ابزار دارای درپوش برای جلوگیری از آلوده شدن است.

برند: Wee Care (وی کر) مدل: u208
توری میوه خوری مایا بهترین وسیله برای کودکان 4 ماه به بالا است تا بتوانند عصاره میوه ها و غذاهای نیمه جامد را دریافت کرده و طعم آنها را با مکیدن بچشند. مادر می تواند میوه های نرم را پوست بگیرد و خرد کند یا گوشت و مرغ پخته شده را تکه تکه کند و در قسمت سیلیکونی توری میوه خوری قرار دهد و سپس قسمت پ..
47,500 تومان
برند: Rovco (رووکو) مدل: 3342
کودکان از سن شش ماه به بالا باید با طعم مواد غذایی کم کم آشنا شوند اما خوردن برخی از مواد غذایی برای کودک خطرناک است و می تواند منجر به خفگی و به خطر افتادن سلامتی او شود. توری میوه خوری وسیله ای مناسب است که می تواند کودک را با طعم مواد غذایی مختلف آشنا کند. توری میوه خوری رووکو Rovco برای ..
125,000 تومان
مدل: 6035
توری میوه خوری اسمارت بیبی Smart baby برای خوردن عصاره میوه، گوشت، مرغ، ماهی، پوره و ... در گروه سنی بالای 6 ماه مورد استفاده قرار می گیرد.شما هم می خواهید به کودک خود میوه و تکه های گوشت و مرغ بدهید، اما نگران هستید که در گلوی فرزندتان بماند و خطرآفرین شود؟اگر تاکنون فقط آبمیوه به کودک خود ..
78,000 تومان
برند: kidsme (کیدزمی) مدل: 160361
پستانک میوه خوری کیدزمی برند کشور هلند، برای آشنا شدن نوزاد با طعم میوه ها (میوه های نرم) و غذاهایی مانند پوره (میوه و غذا) و تعدادی از خوراکی های یخ زده مناسب می باشد.پستانک میوه خوری را نیز به نام پستانک غذاخوی یا پستانک عصاره خوری هم می شناسند. استفاده از پستانک های میوه خوری برای ایجاد حس اس..
285,000 تومان
برند: kidsme (کیدزمی) مدل: 160337
پستانک میوه خوری کیدزمی برند کشور هلند، برای آشنا شدن نوزاد با طعم میوه ها (میوه های نرم) و غذاهایی مانند پوره (میوه و غذا) و تعدادی از خوراکی های یخ زده مناسب می باشد.پستانک میوه خوری را نیز به نام پستانک غذاخوی یا پستانک عصاره خوری هم می شناسند.استفاده از پستانک های میوه خوری برای ایجاد ح..
285,000 تومان
ست توری میوه خوری و دندانگیر نوویتا Nuvita ست توری میوه خوری و دندانگیر نوویتا Nuvita
Top Brand ناموجود
برند: Nuvita (نوویتا) مدل: 1416
ست توری میوه خوری و دندانگیر نوویتا دارای قابلیت دو منظوره دارد و علاوه بر توری که برای آشنایی طعم های غذا به کودک مورد استفاده قرار می گیرد دارای یک سری است که جنس سیلیکونی دارد و به عنوان دندانگیر برای کودک مصرف می شود. پس دوره شیرخوارگی کودک را بافت موادغذایی مختلف همچون میوه ها و سبزیجات و گ..
توری میوه خوری مایا Maya توری میوه خوری مایا Maya
ناموجود
برند: مایا (Maya) مدل: 3241
توری میوه خوری مایا بهترین وسیله برای کودکان 4 ماه به بالا است تا بتوانند عصاره میوه ها و غذاهای نیمه جامد را دریافت کرده و طعم آنها را با مکیدن بچشند. مادر می تواند میوه های نرم را پوست بگیرد و خرد کند یا گوشت و مرغ پخته شده را تکه تکه کند و در قسمت سیلیکونی توری میوه خوری قرار دهد و سپس قسمت پ..
توری میوه خوری طرح ریکانگ کد 8080 توری میوه خوری طرح ریکانگ کد 8080
ناموجود
برند: Rikang (ریکانگ) مدل: 8080
توری میوه خوری ریکانگ (Rikang) بهترین وسیله برای کودکان بعد از سن 6 ماهگی است که غذا خوردن را آغاز می کنند.مادران از سن 6 ماهگی که به کودک خود غذای کمکی می دهند، می خواهند به کودکان خود مرغ و گوشت پخته شده و تکه های میوه و پنیر نیز بدهند.اما چون کودک در این سن دندان ندارد نمی تواند مرغ، گوشت..
توری میوه خوری کودک نابی توری میوه خوری کودک نابی
Top Brand ناموجود
برند: nuby (نابی) مدل: 5397
توری میوه خوری نوزاد نابی یکی از کاربردی ترین وسایلی است که مادران برای نوزادان خود باید تهیه کنند. پس از سن 6 ماهگی که مادران، غذای کمکی را برای کودکانشان آغاز می کنند، یکی از نگرانی هایشان این است که هنگام میوه خوردن کودکشان دچار خفگی شود. اما توری میوه خوری این مشکل را برای مادران جوان حل..
عصاره خوری کودک بیبی لند Baby Land عصاره خوری کودک بیبی لند Baby Land
ناموجود
برند: Baby land (بیبی لند) مدل: 285
اگر کودک شما به سن 6 ماه رسیده و می خواهید انواع تکه های میوه، مرغ و گوشت پخته شده و پوره را به کودک خود بدهید اما نگران هستید که این مواد غذایی موجب خفگی کودک شود، عصاره خوری می تواند بهترین وسیله برای کودک باشد.عصاره خوری کودک بی بی لند دارای سه سری سیلیکونی با 3 سایز مختلف کوچک، بزرگ و متوسط ..
توری عصاره خوری نوویتا Nuvita توری عصاره خوری نوویتا Nuvita
Top Brand ناموجود
برند: Nuvita (نوویتا) مدل: 1412
توری عصاره خوری نوویتا یکی از وسایل جانبی برای تغذیه سالم  کودک است که کم کم کودک را با طعم و مزه ی انواع میوه ها و خوراکی ها همچون پوره و گوشت و مرغ پخته آشنا می کند. مادر می تواند انواع سبزیجات، میوه ها، گوشت و مرغ و ماهی پخته، بیسکویت و نان را در تکه تکه نماید و در توری قرار دهد تا کودک از طر..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات