منو
سبد خرید شما

توری میوه خوری

تغذیه کودک بسیار حساس است تا چند ماه بدو تولد که نباید هیچ چیزی غیر از شیر مادر بخورد و بعد با محدودیت می توانند برخی میوه ها و غذاهای دیگر را به صورت پوره مصرف کنند که در مورد میوه ها کودکان دوست دارند شبیه چیزی که ما می خوریم بخورند اما چون دندان کم دارند و عمل جویدن را به طور کامل بلد نیستند ممکن است آن را فقط قطعه قطعه کنند و در گلویشان گیر کند. توری میوه خوری از لوازم و وسایل تغذیه کودک محسوب می شود. با این وسیله شما می توانید انواع میوه، پوره و غذاهای نرم را با اطمینان به کودک دهید.

همچنین این وسیله به ماساژ لثه کمک می کند. همچنین برای برخی داروها بخصوص داروهای بد طعم می شود با تکه میوه ای ترکیب شود و به کودک خورانده شود تا با رغبت بیشتری بخورد. این وسیله باعث می شود هسته یا تکه های بزرگ میوه به گلوی کودک نپرد و در عین حال از آب میوه تازه و پالپ های میوه استفاده کند. دسته این وسیله کمک می کند کودک خودش از آن استفاده کند. در نهایت این ابزار دارای درپوش برای جلوگیری از آلوده شدن است.

برند: Baby land مدل: 285
عصاره خوری کودک بیبی لند BabyLandعصاره خوری کودک بیبی لند به تقویت حواس پنجگانه کودک در رابطه با رنگ،بو و طعمهای مختلف و تقویت عضلات فک و صورت کودک کمک کرده و ضمن آموزش جویدن غذا،مانع پریدن آن در گلوی کودک میشود  سری این عصاره خوری برای کودکان 6 ماه به بعد مورد استفاده قرار میگیرد&..
24,500 تومان
برند: kidsme مدل: 160359
پستانک میوه خوری کیدزمی kidsme کد 160361 :    پستانک میوه خوری کیدزمی برند کشور هلند، برای آشنا شدن نوزاد با طعم میوه ها (میوه های نرم) و غذاهایی مانند پوره (میوه و غذا) و تعدادی از خوراکی های یخ زده مناسب می باشد.پستانک میوه خوری را نیز به نام پ..
198,000 تومان
برند: kidsme مدل: 160337
پستانک میوه خوری کیدزمی kidsmeپستانک میوه خوری کیدزمی برند کشور هلند، برای آشنا شدن نوزاد با طعم میوه ها (میوه های نرم) و غذاهایی مانند پوره (میوه و غذا) و تعدادی از خوراکی های یخ زده مناسب می باشد.پستانک میوه خوری را نیز به نام پستانک غذاخوی یا پستانک عصاره خوری هم می شناسند. استفاده از پست..
198,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 1416
توری عصاره خوری نوویتا Nuvita توري عصاره خوری نوويتا به کودک شما این امکان را می دهد تا  میوه ها را با طعم های جدید و بافت های مختلف میل کند. این محصول مناسب برای  میوه ها، سبزیجات، گوشت، ماهی، نان و بیسکویت ها می باشد. می توانید  غذا را به تکه های کوچک بریزید یا کامل ق..
187,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات