منو
سبد خرید شما

تیک تاک (Tik Tak)

مدل: فلامینگو
اگر می خواهید برای نوزاد خود زیر سن یکسال شلوار نخی راحت خریداری کنید که مانع عرق سوز شدن پاهای او شود، می توانید شلوار نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک را برای فرزندتان خریداری نمایید. سایزبندی:سایز 0: 0 تا 1 ماهسایز 1: 1 تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
67,000 تومان
مدل: فلامینگو
رکابی نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک در فصل های سرد سال به عنوان زیرپوش و در فصل های گرم سال بصورت تکی برای نوزاد قابل استفاده است بدون اینکه پوست او را دچار حساسیت کند. سایزبندی:سایز 0: 0 تا 1 ماهسایز 1: 1 تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
102,000 تومان
مدل: آبرنگ
بادی آستین بلند نوزادی طرح آبرنگ تیک تاک لباسی راحت، نرم و لطیف برای پوست حساس نوزاد دلبند شما. سایز بندی:سایز 0: 0 تا یکماهسایز 1: یک تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
109,000 تومان
مدل: راه راه دو دکمه
اگر کودک شما در فصل بهار یا تابستان بدنیا آمده می توانید برای اینکه او خنک شود لباس رکابی نوزاد طراح راه راه دو دکمه تیک تاک را برای او خریداری نمایید. دوخت عالی، طراحی کودکانه و شاد، استفاده از پارچه راه راه، دور دوزی طوسی، قابلیت شستشو با دست و ماشین لباسشویی از ویژگی های این محصول می باشد.  ..
102,000 تومان
مدل: فلامینگو
برای خرید سیسمونی نوزاد یکی از آیتم هایی که بسیار کاربردی و همچنین واجب است لباس نخ پنبه ای نوزادی است. لباس نوزادی کودک شامل لباس های تیکه ای میشوند که میتوان از داخل بیمارستان به کودک پوشاند.  این لباس ها دارای سایزهای متنوع از بدو تولد تا 1 سالگی هستند.لباس هایی با جنس نخ پنبه که نوزا..
0 تومان
مدل: راه راه دو دکمه
تا به حال فکر کردید که بخش اصلی از ساک لوازمی که مخصوص روز تولد کوچولوتون حاظر کردید می تواند شامل چه وسایلی باشد ؟ ما در اینجا به همین سوال پاسخ می دهیم. همان طور که همه می دانیم یک قسمتی از ساک لوازم همه مادران از چند دست لباس های راحتی برای استفاده از بدو تولد نوزاد تشکیل می شود. و این لباس های ..
0 تومان
شورت عینکی نوزاد طرح خرگوش ملانژ تیک تاک
ناموجود
مدل: خرگوش ملانژ
شورت عینکی نوزاد طرح خرگوش ملانژ تیک تاک جنس نخ پنبه ای و نرم و ضد حساسیت دارد و برای نوزادان مناسب می باشد.در سایز 0 ارائه شده که مناسب برای نوزاد از بدو تولد تا 3 ماه می باشد. رنگ زمینه ی آن سرمه ای است و روی آن طرح دارد. کمرکش دار است و بصورت نرم کش دوزی شده و صدمه ای به پوست کمر کودک..
شلوار نوزادی طرح آبرنگ تیک تاک
ناموجود
مدل: آبرنگ
شلوار نوزادی طرح آبرنگ تیک تاک با جنس نرم و نخی و ضد حساسیتی که دارد بهترین شلوار برای فرزندان دلبند شما از بدو تولد می باشد. این شلوار در چهار سایز مختلف ارائه شده است که در زیر به آن اشاره می کنیم:سایز 0 مناسب برای نوزاد از بدو تولد تا یکماهسایز 1 مناسب برای نوزاد از یک ماه تا 3 ماه ..
پیشبند نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک
ناموجود
مدل: فلامینگو
پیشبند نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک برای جلوگیری از کثیف شدن لباس های نوزاد حین شیر خوردن مناسب می باشد. جنس آن نرم و نخی و ضد حساسیت و لطیف می باشد. دوخت آن تمیز و دقیق انجام شده است. رنگ آن آبی می باشد و روی آن عکس فلامینگو صورتی چاپ شده است. توسط یک دکمه در قسمت پشت گردن کودک نصب م..
کلاه بوقی نوزادی طرح راه راه دو دکمه تیک تاک
ناموجود
مدل: راه راه دو دکمه
کلاه بوقی نوزادی طرح راه راه دو دکمه تیک تاک دارای سه سایزبندی زیر می باشد و جنس آن نخی و ضد حساسیت است. سایزبندی:سایز 1: یک تا سه ماه سایز 2: سه تا شش ماهسایز 3: شش تا 12 ماه  ..
شورت نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک
ناموجود
مدل: فلامینگو
شورت نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک یک شورت عینکی نوزاد با رنگ طوسی است که جنس نخی و ضد حساسیت دارد. سایزبندی:سایز 0: 0 تا 1 ماهسایز 1: 1 تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
بادی رکابی نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک
ناموجود
مدل: فلامینگو
بادی رکابی نوزادی طرح فلامینگو تیک تاک دارای رنگ و طرح زیبا برای نوزاد، جنس نخی و ضد حساسیت و شستشوی آسان می باشد. سایزبندی:سایز 0: 0 تا 1 ماهسایز 1: 1 تا 3 ماهسایز 2: 3 تا 6 ماهسایز 3: 6 تا 12 ماه..
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات