منو
سبد خرید شما

حوله نوزاد و کودک

از موارد مهم در مراقبت از سلامتی پوست نوزاد و کودک شست و شوی منظم آنهاست. شست و شوی موضعی و حمام کودک به طور روزانه به طراوت و شادابی کودک کمک می کند. برخی کودکان به حمام علاقه نشان می دهند اما بعضی از آنها خیلی به حمام علاقه ندارند و البته برخی دیگر پس از حمام خسته می شوند و به راحتی به خواب می روند. بهرحال حمام از واجبات زندگی نوزاد و کودک است پس نیاز به یک حوله مناسب به شدت احساس می شود. حوله در عین آبگیری باید از الیاف نرم و مناسب پوست حساس کودک باشد.

اگر حوله آبگیری مناسبی نداشته باشد یا بدن کودک به درستی خشک نمی شود و یا نیاز به کشیدن بیشتر حوله به پوست کودک است که برای پوست لطیف نوزاد مناسب نیست. از طرفی در تولید حوله الیاف نخی و طبیعی باید استفاده شود در غیر اینصورت الیاف مصنوعی و دارای پلاستیک برای کودک مناسب نیست. البته این کالا هم مثل دیگر کالاهای نوزاد و کودک در رنگ های و اندازه ها و طرح های مختلف کلاه دار و ساده تولید شده است. در هنگام خرید به جنس با کیفیت و برند معتبر توجه شود.

مدل: carters
حوله دورپیچ دو تکه کارترز حوله دورپیچ دو تکه کارترز با پرزهای کوتاه قدرت آبگیری بسیار بالایی دارد که باعث میشود کودک بعد از شستشو سریع تر خشک شود و سرما نخورد الیاف ضد حساسیت و نرم این حوله به پوست کودک آسیبی نمیرساند و باعث هیچگونه حساسیت پوستی نمیشود  دارای یک لیف ن..
105,000 تومان
برند: مادرکر (Mothercare) مدل: مادرکر
حوله دوتکه مادرکر Mothercare حوله دو تکه مادرکر با الیاف پنبه 100% کتان جذب آب بسیار بالایی دارد و مانع از خیس ماندن و سرماخوردگی نوزاد بعد از هربار شستشو میشود  دارای یک دورپیچ کلاه دار که از نفوذ سرما به سر نوزاد جلوگیری کرده و یک عدد لیف بسیار نرم و پنبه ای برای استفاده روز..
125,000 تومان
مدل: coco bebe
حوله دو تکه Coco Bebe حوله دورپیچ نوزاد یکی از وسایل بسیاری کاربردی در سیسمونی است با توجه به اینکه پوست کودک ظریف و حساس است پس انتخاب حوله ای که کیفیت خوبی داشته باشد و ضد حساسیت و نرم باشد مهم است   حوله دو تکه کوکو به به دارای یک حوله دورپیچ کلاه دار و ی..
95,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات