منو
سبد خرید شما

داروخوری کودک

دارو از موارد اجتناب ناپذیر انسان است بخصوص برای نوزادان و کودکان که ضرورت آن بیشتر احساس می شود. انواع داروهای پزشکی برای دل درد و ... و همچنین داروهای مکمل مثل قطره آهن که واجب است. خوردن دارو همیشه هم برای نوزادان و کودکان و هم برای والدین تجربه ای سخت و نامطبوع بوده است. وسایلی که این موضوع را راحت تر بکنند هم به سلامت کودک کمک کرده و هم این امر مهم را راحتتر می کند. در قدیم که اینگونه وسایل نبود دارو خوردن بسیار مشکل بود.

سرنگ های داروخوری از برندهای مختلف از لوازم مفید است که کودک و مادر را همراهی می کند. این محصول در انواع مدرج و معمولی همراه درپوش یافت می شود. این وسیله حتی در شرایط خاص برای غذا دادن مناسب است. به خصوص برای داروهای تلخ که ممکن است نوزاد و کودک همه حجم مورد نظر را قورت ندهد کاربرد فراوانی دارد. برخی موارد حتما باید در حجم یا تعداد قطره مشخصی خورانده شود. والدین با فرو کردن سرنگ در دهان کودک که از جنس نرم و انعطاف پذیری ساخته شده است تمام داروی مورد نظر را به خورد کودک می دهند و کودک هم کمتر طعم دارو را متوجه می شود.

 

برند: Baby Dream مدل: 1061
اکثر کودکان از خوردن دارو امتناع میکنند و حتی گاهی به خاطر مزه ی دارو از آن فرار کرده و شروع به گریه میکنند. اما با وجود سرنگ و قاشق داروخوری کار مادران خیلی آسان تر شده است. قاشق های داروخوری با سری کوچک و مندرج خود به راحتی قابل استفاده اند و باعث میشوند داروها در اندازه ی دقیق ب..
28,000 تومان
برند: nuby مدل: نابی
سرنگ داروخوری نابی Nubyجهت راحتی در دارو دادن به کودک کاربرد عالی ای دارد.این محصول دارای یک درپوش ضد نشت و مندرج است.که امکان اندازه گیری دقیق مقدار داروی مورد نیاز را به شما می دهد.با استفاده از سرنگ داروخوری نابی دیگر کودک شما را در هنگام دارو خوردن اذیت نمی کند و خودش ه..
130,000 تومان
برند: kidsme مدل: 210147
  سرنگ داروخوری کودک کیدزمی - Kidsme :جهت راحتی در دارو دادن به کودک کاربرد عالی ای دارد.این محصول دارای یک درپوش ضد نشت و مندرج است.که امکان اندازه گیری دقیق مقدار داروی مورد نیاز را به شما می دهد. با استفاده از سرنگ داروخوری دیگر کودک شما را در هنگا..
98,000 تومان
برند: Rikang مدل: ریکانگ
 سرنگ داروخوری کودک ریکانگ جهت راحتی در دارو دادن به کودک کاربرد عالی ای دارد.این محصول دارای یک درپوش ضد نشت و مندرج است.که امکان اندازه گیری دقیق مقدار داروی مورد نیاز را به شما می دهد. با استفاده از سرنگ داروخوری دیگر کودک شما را در هنگام دارو خوردن اذیت نمی کند و خ..
62,000 تومان
برند: nuby مدل: 24170
ست بهداشتی نابی یکی از بهترین و به صرفه ترین محصولاتی است که میتوانید برای سیسمونی تهیه کنید. چون این ست هر آنچه که یک نوزاد تازه متولد شده نیاز دارد را دارا میباشد.در ادامه نگاهی به ویژگی های این ست فوق العاده می اندازیم : قنداق خوری مندرج  همانطور که م..
280,000 تومان
برند: firstyears مدل: Y7057
ست بهداشتی فرست یرز First Years ست بهداشتی نوزاد یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز کودک بهنگام خرید سیسمونی می باشد که ست بهداشتی کودک فرست یرز مدل Y7057 ساخت کشور آمریکا می باشد که می تواند بهترین انتخاب در تهیه سیسمونی نوزاد باشد.نوزادان تازه متولد شده بسیار حساس هستند و ..
620,000 تومان
ست داروخوری نوزاد دریم بیبی کد 317
ناموجود
برند: dreambaby مدل: 317
ست داروخوری نوزاد دریم بیبی Dream baby می تواند کار دارو دادن به نوزاد و کودک را برای شما سهل و آسان کند.از نظر اکثریت مادران جوان، دارو دادن به نوزاد و کودک کار سختی است.برخی از داروها طعم تلخ و ناخوشایندی دارند و نوزادان پس از خوردن دارو آن را از دهانشان به بیرون می ریزند.به علاوه میزا..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات