منو
سبد خرید شما

دستمال مرطوب نوزاد و کودک

دستمال از ضروریات زندگی به خصوص نوزاد و کودک است اما دستمال معمولی به دلیل خشکی و البته حساسیت پوست آنها باعث خشکی و پوسته پوسته شدن بدن کودک می شود. دستمال مرطوب از الیاف بافته خاصی متفاوت با جنس دستمال کاغذی ساخته شده است که دارای رطوبت با مواد بر پایه آب می باشد که جنسی مقاوم تر دارد. دستمال در بسته بندی بهداشتی عرضه می شود و اغلب دارای مواد نگهدارنده مفید برای جلوگیری از رشد باکتری و میکروب هستند. این دستمال کاربردهای فراوانی دارد و برای تمیز کردن موضعی یا شرایط کم آبی بسیار کاربردی است.

دستمال مرطوب هم برای پاک کردن دست و صورت کودک استفاده می شود و هم موارد دیگر. از آنجایی که شست و شوی مداوم هم کاری خسته کننده برای والدین است و هم برای پوست کودک مناسب نیست، دستمال مرطوب مخصوص کودکان با داشتن مواد ضد حساسیت می تواند پاک کننده مناسبی باشد. به خصوص در شرایطی غیر از منزل که نیاز به شستشو و تمیز کردن فوری می شود این وسیله به عنوان یکی از محصولات ضروری والدین تبدیل شده است. البته دستمال مرطوب باید از برند معتبر تهیه شود که فاقد مواد حساسیت زا برای نوزاد و کودک دلبند شما باشد.

برند: Wee Care مدل: وی کر
دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن زیتون برای تمیز کردن بدن و یا پای کودک در طول روز یا برای تمیز کردن کودک پس از پوشک آن آن می توان از دستمال مرطوب کودک استفاده کرد.دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن زیتون و عصاره آلوئه ورا بوده که علاوه بر تمیز کردن باعث نرم کنندگی و روشن شدن پوست کودک ..
28,500 تومان
برند: Wee Care مدل: وی کر
دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن پنبه دانهبرای تمیز کردن بدن و یا پای کودک در طول روز یا برای تمیز کردن کودک پس از پوشک آن آن می توان از دستمال مرطوب کودک استفاده کرد.دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن پنبه دانه و عصاره جو بوده که علاوه بر تمیز کردن باعث نرم کنندگی و روشن شدن پو..
28,500 تومان
برند: Wee Care مدل: وی کر
دستمال مرطوب کودک وی کر Wee Care حاوی روغن پنبه دانه  برای تمیز کردن بدن و یا پای کودک در طول روز یا برای تمیز کردن کودک پس از پوشک آن آن می توان از دستمال مرطوب کودک استفاده کرد.دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن پنبه دانه و عصاره جو بوده که علاوه بر تمیز کردن باعث نرم کن..
10,500 تومان
برند: Wee Care مدل: وی کر
 دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن بادام 72عدد : برای تمیز کردن بدن و یا پای کودک در طول روز یا برای تمیز کردن کودک پس از پوشک آن آن می توان از دستمال مرطوب کودک استفاده کرد.دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن بادام و عصاره جوانه گندم بوده که علاوه بر تمیز ..
28,500 تومان
برند: Wee Care مدل: وی کر
 دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن بادام 72عدد :  برای تمیز کردن بدن و یا پای کودک در طول روز یا برای تمیز کردن کودک پس از پوشک آن آن می توان از دستمال مرطوب کودک استفاده کرد.دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن بادام و عصاره جوانه گندم بوده که علاوه بر..
10,500 تومان
برند: Wee Care مدل: روغن آرگان
دستمال مرطوب کودک وی کر wee care حاوی روغن آرگان دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن آرگان و عصاره عسل دارای یک لایه نازک روغنی از روغن های طبیعی، از پوست لطیف کودک مراقبت می کند.دستمال مرطوب وی کر فاقد هرگونه الکل، پارابن و مواد مضر شیمیایی است. بسیار سبک و راحت جهت حمل در ک..
28,500 تومان
برند: babisil مدل: 4872
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مسیرهای طولانی داخل ماشین ، خارج از خانه و ... به آب برای شستشو و ضدعفونی احتیاج داشته باشید مخصوصا اگر نوزاد یا کودکی نوپا همراهتان باشد. از آنجایی که کودکان بسیار ظریف و حساس هستند نیازمند مراقبت ویژه ای نیز هستند و به مادران توصیه میشود قبل از ای..
153,000 تومان
دستمال مرطوب کودک وی کر Wee Care Newborn
ناموجود
برند: Wee Care مدل: وی کر
 دستمال مرطوب کودک وی کر Wee Care Newbornبرای تمیز کردن بدن و یا پای کودک در طول روز یا برای تمیز کردن کودک پس از پوشک آن آن می توان از دستمال مرطوب کودک استفاده کرد.دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی عصاره لاوندر و عصاره کالاندولا بوده که علاوه بر تمیز کردن باعث نرم کنندگی و روشن شدن پو..
دستمال استریل پستانک و دندانگیر 48 عددی نابی Nuby کد 40148 دستمال استریل پستانک و دندانگیر 48 عددی نابی Nuby کد 40148
ناموجود
برند: nuby مدل: 48 عددی
: Nuby ویژگی های دستمال استریل پستانک و دندانگیر نابی      Pacifier and teether wipes – 48 wipes    اکثرا در زمان هایی مانند گردش، سفر یا خرید که به دور از منزل هستید، آب و لوازم شستشو  به راحتی ..
دستمال استریل 80 عددی نابی Nuby کد 42080D دستمال استریل 80 عددی نابی Nuby کد 42080D
ناموجود
برند: nuby مدل: 80 عددی
: Nuby ویژگی های دستمال استریل نابی    Baby wipes – 80 wipes - 0m+    دستمال استریل نابی یک مرطوب کننده  بسیار نرم  برای تمیز کردن روزانه ی کودک است .  محافظ پوست کودک شما در برابر باکتر..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات