منو
سبد خرید شما

دستگاه استریل و گرم کننده

دغدغه همه والدین سلامتی فرزندانشان است و شست و شوی دقیق ظروف و لوازم غذاخوری کودک بخصوص شیشه شیر و ... اهمیت زیادی دارد چون ممکن است سلامتی کودک شما را به خطر بیاندازد. برخی مواقع فقط شستشوی معمولی لوازم را کاملا تمیز نمی کند مخصوصا به خاطر فرم طراحی شیشه شیر گوشه های آن به خوبی پاک نمی شوند. استریل کردن شیشه و دیگر لوازم کودک بسیار مناسب است. دستگاه استریل از وسایلی است که از استریل دقیق لوازم نوزاد و کودک شما را مطمئن می سازد. فقط کافیست وسایل را داخل آن قرار داده و دستگاه را روشن کنید تا از سلامت لوازم کودک خود اطمینان خاطر حاصل کنید.

همچنین دمای استاندارد شیر کودک از موارد مهم است، زمانی که از آبجوش استفاده می شود تا خنک شدن و رسیدن به دمای مناسب مدت زمانی طول می کشد و این کودک را ناآرام می کند. دستگاه گرم کننده وسیله ای است که دمای شیر را فقط تا دمای مناسب بالا می برد. این وسایل تنوع امکانات زیادی دارند برخی فقط استریل کننده هستند برخی فقط گرم کن و برخی همزمان دو کار را انجام می دهد. پس نکته مهم در این است که از برند باکیفیت انتخاب شود.

برند: Nuvita مدل: 1087
ویژگی های کیسه استریل 5 عددی نوویتا MICROWAVE STEAM STERILIZER BAGکیسه استریل 5 عددی  نوویتا یک وسیله بسیار پرکاربرد جهت ضد عفونی کردن ظروف کودک می باشد زیرا شیر در شیشه سبب  رشد باکتری ها می شود،.هر بسته شامل 5 عدد کیسه استرسل نوویتا می باشدکیسه استریل 5 ..
215,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 19966
دستگاه 6 کاره دیجیتال نوویتا دارای عملکرد هایی اعم از : بخارپز ، یخ زدا ، مخلوط کن ، هموژن کننده ، استریل کننده و گرمکن شیشه شیر است . و شما می توانید بسیاری از کارهای مورد نیاز کودک خود را با این دستگاه انجام دهدر واقع دستگاه 6 کاره دیجیتال نوویتا 6 کار متفاوت چند دستگاه را انجام می دهد و ف..
3,350,000 تومان
گرمکن برقی دیجیتال شیشه شیر و غذا نوویتا کد1170 Nuvita گرمکن برقی دیجیتال شیشه شیر و غذا نوویتا کد1170 Nuvita
ناموجود
برند: Nuvita مدل: 1170
 گرم کن برقی دیجیتال شیشه شیر و غذا نوویتا کد1170 NuvitaDIGITAL BOTTLE WARMERگرم کن برقی دیجیتال شیشه شیر و غذا نوویتا کد1170 در حال حاضر در نقطه اول گرم کننده شیشه شیرهای نوویتا قرار دارد!این گرم کننده شیشه شیر حرفه ای ترین طراحی را دارد ولی در عین حال ساده ترین رو..
دستگاه استریلایزر و وارمر نابی کد 1564 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
: Nuby ویژگی های  دستگاه استریلایزر و وارمر نابی    One-touch 3N1 bottle warmer and steriliser    سیستم دفاعی بدن نوزاد در ماه های اول تولد ضعیف است پس برای رعایت بهداشت کودک علاوه بر شستشوی دقیق هرچیزی که کودک..
دستگاه استریل مایکروویو نابی (به همراه 2 شیشه شیر) کد VP50 Nuby دستگاه استریل مایکروویو نابی (به همراه 2 شیشه شیر) کد VP50 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
: Nubyویژگی های دستگاه استریل ماکروویو نابی    Microwave steam steriliser with 2 bottles    دستگاه استریل ماکروویو نابی یک وسیله بسیار پرکاربرد جهت ضد عفونی کردن ظروف کودک می باشد زیرا شیر در شیشه بسبب رشد باکتری ها می ..
دستگاه استریل مایکروفری نوویتا کد1085 Nuvita دستگاه استریل مایکروفری نوویتا کد1085 Nuvita
ناموجود
برند: Nuvita مدل: 1085
: Nuvita ویژگی های دستگاه استریل مایکروفری نوویتا       MICROWAVE STERILIZER    دستگاه استریل ماکروویو نوویتا یک وسیله بسیار پرکاربرد جهت ضد عفونی کردن ظروف کودک می باشد زیرا شیر در شیشه بسبب ..
دستگاه استریل کننده بخار الکتریکی نوویتا کد 1082 Nuvita دستگاه استریل کننده بخار الکتریکی نوویتا کد 1082 Nuvita
ناموجود
برند: Nuvita مدل: 1082
 دستگاه استریل کننده بخار الکتریکی نوویتا کد 1082 Nuvita COMPACT STEAM STERILISER  توسط دستگاه استریل کننده بخار الکتریکی نوویتا شیشه شیر، پستانک، سری شیشه شیر و دستگاه شیردوش کودک و قطعات جزئی آن طی روندی کاملا بهداشتی و طبیعی صورت می گیرد.دارای..
استریل کننده شیشه شیر تامی تیپی مدل TT42360010
ناموجود
برند: tommee tippee مدل: TT42360010
استریل کننده شیشه شیر تامی تیپی مدل TT42360010 :  شست‌وشو دقیق شیشه‌شیر و یا هر چیز دیگری که وارد دهان نوزاد می‌شود، اهمیت زیادی دارد. اما تنها شستن‌ آن با آب کافی نیست.به دلیل این که سیستم دفاعی بدن نوزاد در ماه‌های اول بسیار ضعیف است، اس..
استریل کننده شیشه شیر اونت مدل SCF284 استریل کننده شیشه شیر اونت مدل SCF284
ناموجود
برند: avent مدل: اونت
استریل کننده شیشه شیر اونت مدل SCF284 :  اونت نخستین شرکت تولیدکننده محصولات تغذیه کودک بود که سرشیشه‌های سیلیکونی و فاقد بو تولید کرده است.تولید استریل کننده شیشه شیر اونت  و شیر دوش نیز از دیگر نو آوری های این برند به شمار می آیند.محصولات فیلی..
استریل کننده شیشه شیر اونت - Philips AVENT استریل کننده شیشه شیر اونت - Philips AVENT
ناموجود
برند: avent مدل: اونت
 استریل کننده شیشه شیر اونت - Philips AVENT :   اونت نخستین شرکت تولیدکننده محصولات تغذیه کودک بود که سرشیشه‌های سیلیکونی و فاقد بو تولید کرده است.تولید دستگاه استریل بخار و مایکروویو و شیر دوش نیز از دیگر نو آوری های این برند به شمار می آیند. ..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات