منو
سبد خرید شما

دستگاه بخور کودک

آب و هوای خشک بخصوص در زمستان برای تنفس کودک ایجاد اشکال می کند و حتی پوست را خشک می کند سیستم های گرمایشی همیشه ایجاد خشکی می کنند و برای رفع این معضل و تامین رطوبت از دست رفته می توان از دستگاه های رطوبت ساز استفاده کرد که این خشکی را برطرف می کند. دستگاه بخور کودک در دو نوع سرد و گرم وجود دارد که برخی وسایل دو حالت را دارند و هم ایجاد بخور سرد و هم بخور گرم می کنند.

استفاده از بخور سرد برای ایجاد رطوبت و بخور گرم بخصوص در زمان سرماخوردگی بسیار مفید است. همچنین برای خارش چشم و بینی، سوزش گلو و سرفه، خارش پوست و قرمزی های ناشی از خشکی پوست بسیار مطلوب است. از طرفی دستگاه های رطوبت ساز باعث فرونشستن ذرات گرد و غبور و آلودگی در هوا می شوند برای کودکانی که حساسیت تنفسی یا مشکلات ریوی دارد این موضوع بسیار کمک دهنده است.

این دستگاه ها امکان تنظیم حجم خروجی و جهت دارند و همچنین برخی از آنها امکان تنظیم ساعت برای خاموش یا روشن شدن دارند که برای زمان خواب و در طول شب بسیار کاربردی است. اما انتخاب سایز و جنس مناسب اهمیت ویژه ای دارد.

مدل: KU-103A
ویژگی های دستگاه بخور سرد سینکو: دستگاه بخور سرد سینکو فضای خانه را مرطوب می کند و نیز می‌تواند خشکی هوا را از بین ببرد.ظرفیت مخزن آب آن 3 لیتر است که از پلاستیک شفاف ساخته شده و میزان آب داخل آن قابل مشاهده است.قابلیت اصلی  دستگاه بخور تنظیم بخار آن است و توسط ی..
870,000 تومان
مدل: گل
با شروع فصل پاییز و زمستان خیلی از خانواده ها به دنبال تهیه دستگاه های بخور می افتند!! آیا میدانید دلیل آن چیست؟  دستگاه های بخور سرد با تولید بخار آب فضای خانه و اتاق را مرطوب نگه میدارند.این دستگاه ها برای تمام اعضای خانواده طراحی شده اند و مناسب استفاده ی نوزادان تا سال..
920,000 تومان
مدل: کویین
دستگاه های بخور سرد در مرطوب کردن هوا نقش به سزایی دارند. این دستگاه ها هوا را مرطوب می کنند و بخار آبی که کودک تنفس می کند را به راه های هوایی پایینی دستگاه تنفسی وی می رسانند.در فصول سرد سال خیلی پیش می آید که کودکان دچار گرفتگی بینی یا احتقان میشوند و تنفس برایشان دشوار میگردد ا..
1,100,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات