منو
سبد خرید شما

رابط توالت فرنگی

از پوشک گرفتن کودک به اندازه کافی برای والدین و خود آنها کار پر دغدغه ای هست، دیگر اگر قرار باشد وسایل مناسب برای دستشویی مستقل کودک هم فراهم نباشد این موضوع به یک معذل تبدیل خواهد شد. نوزاد از بدو تولد کنترلی بر اعمال خود ندارد اما کم کم باید همه چیز به آنها آموزش داده شود. دستشویی مستقل برای کودک نیاز به آموزش و مهارت دارد و باید مرحله مرحله و با آرامش یاد بگیرد.

نشستن بر روی توالت ایرانی برای کودک بسیار مشکل و خسته کننده است و کودک را آزرده می کند از طرفی توالت فرنگی با اینکه راحتر است سایزش برای کودکان مناسب نیست. پس باید از وسایل کمکی استفاده کرد که این یادگیری برای کودک آزاد دهنده نباشد. رابط توالت فرنگی اندازه مناسب کودک دلبند شما را فراهم می کند تا به راحتی از پوشک خلاص شوید و او در آموزش دستشویی راحت باشد. جنس و کیفیت این رابط بسیار مهم است البته این رابط در طرح ها و رنگ های جذاب تولید شده است که باعث تشویق کودک شود و آداب دستشویی رفتن را به او می آموزد. این رابط روی توالت فرنگی قرار گرفته و اندازه مناسب کودک را فراهم می کند.

مدل: M&B
رابط توالت فرنگی کودک M&B با طرح های شخصیت های کارتونی و رنگ های شاد ارائه شده است و  برای کودکان 18 ماه به بالا مناسب است و به عنوان رابط عمل کرده تا کودک بتواند بصورت مستقل از توالت فرنگی افراد بزرگسال استفاده نماید. برای کودکان 18 ماه به بالا مناسب است. جنس بخش نشیمن آن نرم و ضد حساسیت اس..
110,000 تومان
مدل: دیزنی
اگر کودک شما به سن 18 ماه رسیده و می خواهد همچون بزرگترها از توالت فرنگی استفاده کند، رابط توالت فرنگی کودک دیزنی می تواند برای استفاده کودک از توالت فرنگی بهترین وسیله باشد. قسمت نشیمن آن فوم دار و نرم و راحت است. در طرح ها و رنگ های متنوع ارائه شده است. بر حسب اینکه فرزند شما دختر است ..
180,000 تومان
مدل: 48670/3-8035
معمولا پروسه از پوشک گرفتن کودکان زمان بر و چالش برانگیز است.راه های زیادی برای تشویق کودکان به اینکار وجود دارد اما از آنجایی که همه ی کودکان عاشق این هستند که در کارهای خود استقلال داشته باشند و کارهایشان را خودشان انجام دهند میتوانید برای تشویق کردن آنها برای انجام وظایف شخصی روزمره امکاناتی ..
115,000 تومان
رابط توالت فرنگی کودک کد 503 رابط توالت فرنگی کودک کد 503
ناموجود
مدل: 503
اگر شما هم تصمیم گرفته اید پوشک را از کودک خود بگیرید و آموزش توالت رفتن را به او بیاموزید، باید از قصری (لگن آموزشی) یا مبدل توالت فرنگی استفاده کنید.اما اگر منزل شما فقط توالت ایرانی دارد، باید به فکر خرید توالت فرنگی کودک یا قصری باشید.ولی اگر سرویس بهداشتی منزل شما توالت فرنگی دارد نیازی..
رابط توالت فرنگی مادرشید مدل Giraffe رابط توالت فرنگی مادرشید مدل Giraffe
ناموجود
مدل: mothershid
 رابط توالت فرنگی مادرشید mothershidبا استفاده از وسایلی مانند رابط توالت فرنگی برای کودکان از 18 ماه به بالا، اندازه ی محل نشستن برای جثه ی کودک مناسب می شود.جنس بدنه این رابط از پلاستیک بوده و قسمت نشیمن گاه آن کاملا ضد حساسیت استوجود اسفنج طراحی شده در زیر پلاستیک راحتی آن را برای نشس..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات