منو
سبد خرید شما

رابط سینه ‌و پد سینه

یکی از مهم ترین عوامل در رشد و سلامتی نوزاد شیر خوردن کافی و مناسب است اما در برخی شرایط به دلیل فرم یا زخم بودن سینه مادر این فرآیند با مشکل روبرو می شود و هم کودک گرسنه می ماند و هم مادر اذیت می شود. وسایلی کاربردی برای این مشکل طراحی و تولید شده است مثل رابط سینه که وسیله ای بسیار مفید برای رفع این مشکل است. این وسیله اغلب از جنس سیلیسکون است که فاقد مواد مضر و حساسیت زا برای مادر و کودک است. طراحی آن هم شبیه سینه مادر است که کودک به راحتی آن را بپذیرد.

از وسایل کاربردی دیگر پد سینه است. به دلیل اینکه برخی مواقع شیر بصورت غیر ارادی خارج می شود استفاده از پد سینه بسیار کاربردی است و مانع کثیف شدن لباس می شود. این وسیله در دو نوع یک بار مصرف و قابل شست و شو طراحی شده است.

برند: babisil مدل: BS 4341
پد شیردهی وسیله مورد نیاز و ضروری برای مادران می باشد. پد سینه شیردهی برند بیبی سیل در یک بسته بندی 40 عددی برای دوران شیردهی مادران مناسب می باشداین پد نرم و نازک با جذب عالی می باشد و برای جلوگیری از نشت شیر به لباس مادر بسیار مناسب است.این پد از خشکی سر سینه مادر جلوگیری می نماید و اندازه آن ..
195,000 تومان
برند: babisil مدل: BD 4073
محافظ سینه دو عددی بی بی سیل یکی از لوازم مورد نیاز برای دوران شیردهی می باشد که هر بسته شامل دو عدد محافظ برای سینه مادر است.که استفاده از این محافظ ها به  بهبود زخم سر سینه مادر بسیار کمک می کند و این محصول می تواند پیشنهاد مناسبی برای مادرانی باشد که مشکل ترک یا تورم و یا کوچک بودن سر سینه د..
180,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 61779
 پد سینه دوران شیردهی چیکو Chiccoپد سینه دوران شیردهی : دوران شیردهی از دوران لذت بخش برای مادر و کودک می باشد چرا که حس مادرانه و فوق العاده ای بین مادر و کودک انتفال داده می شود.در کنار این موهبت الهی، دغدغه هایی برای مادران وجود  دارد آن هم احتمال پس دادن شیر سینه به لباس م..
198,000 تومان
برند: avent مدل: اونت
 پد سینه اونت Aventپد سینه از جمله وسایل شخصی مادران پس از دوران بارداری است که در دوران شیر دهی به آن نیاز دارند. پد سینه اونت با لایه های داخلی فوق العاده نرم بر روی سینه حالت می گیرد و از ترشحات زیاد شیر و کثیف شدن لباس مادر جلوگیری می کند. این پد فری سایز بود..
195,000 تومان
پد سینه 24 عددی یکبار مصرف
ناموجود
برند: babisil مدل: BS 4342
پد شیردهی وسیله مورد نیاز و ضروری برای مادران می باشد. پد سینه شیردهی برند بیبی سیل در یک بسته بندی 24 عددی برای دوران شیردهی مادران مناسب می باشداین پد نرم و نازک با جذب عالی می باشد و برای جلوگیری از نشت شیر به لباس مادر بسیار مناسب است.این پد از خشکی سر سینه مادر جلوگیری می نماید و اندازه آن ..
پد سینه یونی لد Uniled بسته 40 عددی پد سینه یونی لد Uniled بسته 40 عددی
ناموجود
مدل: uniled
 پد سینه یونی لد Uniled بسته 40 عددی : پد سینه از جمله وسایل شخصی مادران پس از دوران بارداری است که در دوران شیر دهی به آن نیاز دارند. پد سینه یونی لد با لایه های داخلی فوق العاده نرم بر روی سینه حالت می گیرد و از ترشحات زیاد شیر و کثیف شدن لباس مادر جلوگیری می کن..
پد سینه وی کر Wee Care بسته 30 عددی پد سینه وی کر Wee Care بسته 30 عددی
ناموجود
برند: Wee Care مدل: wee care
پد سینه وی کر Wee Care بسته 30 عددی : پد سینه از جمله وسایل شخصی مادران پس از دوران بارداری است که در دوران شیر دهی به آن نیاز دارند. پد سینه وی کر با لایه های داخلی فوق العاده نرم بر روی سینه حالت می گیرد و از ترشحات زیاد شیر و کثیف شدن لباس مادر جلوگیری می کند. ..
پد سینه سوآوینکس Suavinex بسته 60 عددی پد سینه سوآوینکس Suavinex بسته 60 عددی
ناموجود
برند: suavinex مدل: Suavinex
 پد سینه سوآوینکس Suavinex بسته 60 عددی : پد سینه از جمله وسایل شخصی مادران پس از دوران بارداری است که در دوران شیر دهی به آن نیاز دارند. پد سینه سوآوینکس Suavinex با لایه های داخلی فوق العاده نرم بر روی سینه حالت می گیرد و از ترشحات زیاد شیر و کثیف شدن ..
پد سینه بیبی سیل babisil پد سینه بیبی سیل babisil
ناموجود
برند: babisil مدل: 4341
 پد سینه 40 عددی بیبی سیل babisilپد سینه از جمله وسایل شخصی مادران پس از دوران بارداری است که در دوران شیر دهی به آن نیاز دارند.پد سینه بیبی سیل با لایه های داخلی فوق العاده نرم بر روی سینه حالت می گیرد و از ترشحات زیاد شیر و کثیف شدن لباس مادر جلوگیری می کند.این پد فری سایز بو..
پد سینه 30 عددی شبانه نابی کد 0107002 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: شبانه
 پدسینه 30 عددی شبانه نابی کد 0107002 Nuby  Black day breast pads   به تازگی برند منحصربفرد نابی روی به تولید پدهای روزانه جهت استفاده مادران در دوران شیردهی آورده است.پدسینه شیردهی نابی دارای لطافت و نرمی..
پد سینه 30 عددی روزانه نابی کد 0107001 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: روزانه
 پدسینه 30 عددی روزانه نابی کد 0107001 Nuby White day breast pads به تازگی برند منحصربفرد نابی روی به تولید پدهای روزانه جهت استفاده مادران در دوران شیردهی آورده است.پدسیته شیردهی نابی دارای لطافت و نرمی است که به دلیل فراهم کردن راحتی مادران د..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات