منو
سبد خرید شما

راکر و نی نی لای لای برقی

راکر از قرن 19 میلادی به وسیله ای برای سرگرمی کودکان تبدیل شد. البته در ابتدا این وسیله فقط مخصوص قشر مرفه جامعه بود و به تدریج مورد استفاده عموم قرار گرفت. این وسیله که طراحی شبیه زین اسب یا موتور دارد با دودسته و از جنس های مختلف چوب و پلاستیک با روکشی از جنس نرم ساخته می شود. این وسیله در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شود و با حرکت الاکلنگی و تجهیزات متنوع بسیار مورد توجه کودکان است. نمونه های موزیکال و طرح عروسکی به شدت مورد پسند فرزندان است.

نی نی لای لای یا راحتی تاب شو برقی از وسایل سرگرمی کودک است که به عنوان تاب و گهواره برای خواباندن کودک و زمان استراحت آنها مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله بصورت ساده و برقی موجود است و اغلب از بدو تولد مورد استفاده قرار می گیرد. نی نی لای لای بصورت خودکار حرکت ملایمی دارد و با حرکت به چپ و راست حرکت گهواره ای را شبیه سازی می کند. همچنین کودک در زمان بیداری هم با آویزها و جغجغه های آن سرگرم می شود. و البته دارای کمربندهای محافظتی است که در زمان خواب یا زمان غذا دادن کودک از آنها محافظت می کند.

برند: nuna مدل: SE01033DSKGL
نی نی لای لای نونا مدل nuna leaf curv رنگ مشکی مدل SE01033DSKGL یا راحتی تابشو قابل استفاده از نوزادی است وسیله ای بسیار کاربردی برای کودکان با حرکت گهواره ای بصورت چپ و راست است  و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجدد به شکل خودکار و ممتد تاب می دهد. نی نی لای لای به دو صورت برق و&n..
5,980,000 تومان
برند: nuna مدل: SE10300GRNGL
نی نی لای لای نونا دودی nuna مدل Lleaf grow کد  SE10300GRNGL یا راحتی تاب شو با موتور برقی قابل استفاده از نوزادی است و بسیار کاربردی و دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت می باشد. که حرکتی گهواره مانند دارد و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجدد به شکل خودکار و ممت..
7,300,000 تومان
برند: nuna مدل: SE10300OXFGL
راحتی تاب شو یا نی نی لای لای نونا خاکستری nuna مدل leaf grow  کد SE10300OXFGL با موتور برقی قابل استفاده از بدو تولد نوزاد دلبند شماست و دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت است که بسیار کاربردی و جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان می باشد. چون حرکتی گهواره مانند به چپ و..
7,300,000 تومان
مدل: elen baby
راکر خرسی چرخدار الن بیبی Elen baby راکر خرسی چرخدار الن بیبی به علت وجود 4 چرخ در زیر خود بسیار متفاوت از راکرهای موجود در بازار است جنس چرخ ها از چوب با کیفیت و محکم میباشد که به حفظ تعادل بیشتر کودک کمک میکند  نشیمن پولیشی و بسیار نرمی که دارد برای راحتی هر چه بیشت..
470,000 تومان
برند: Artman baby مدل: artman
راکر اسب چوبی آرتمن بیبی Artman Baby  راکرهای چوبی از زمان های قدیمی یکی از وسایل سرگرمی و بازی کودکان بوده است    راکرها انواع مختلف چوبی، پلاستیکی ،پولیشی و فلزی دارند که راکر آرتمن از جنس چوبی بوده و حالت نوستالژیک راکرهای قدیمی را تداعی  میکند    یک و..
660,000 تومان
مدل: 98201
تاب برقی آنجل بیبی Angel babyاز آنجایی که کودکان در بدو تولد در طول شبانه روز اکثرا خواب هستند جای خواب آنها بسیار حائز اهمیت است  خواب و استراحت کافی به رشد ذهنی و جسمی کودک کمک بسیار زیادی میکند  در زمان های قدیم گهواره ها برای خواب کودکان مناسب بودند ولی در حال حاض..
2,400,000 تومان
نی نی لای لای نونا کرم مدل leaf grow نی نی لای لای نونا کرم مدل leaf grow
ناموجود
برند: nuna مدل: SE10300CHPGL
نی نی لای لای یا راحتی تابشو نونا مدل nuna leaf grow  رنگ کرم مدل SE10300CHPGL مدلی بسیار کاربردی و جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان است. این مدل که قابل استفاده از نوزادی است دارای حرکتی آرام شبیه حرکت گهواره به چپ و راست است  و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجدد..
نی نی لای لای نونا مشکی مدل leaf نی نی لای لای نونا مشکی مدل leaf
ناموجود
برند: nuna مدل: se-10-032gl
نی نی لای لای نونا مشکی مدل leaf se-10-032gl جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان است که دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت است. که دارای حرکت شبیه حرکت گهواره به چپ و راست و تحمل وزن تا 60 کیلوگرم از قابلیت های آن است و به باتری و برق نیازی ندارد.جنس تشک آن تمام پنبه و ا..
نی نی لای لای نونا خاکستری مدل leaf curv نی نی لای لای نونا خاکستری مدل leaf curv
ناموجود
برند: nuna مدل: SE01033GRNGL
راحتی تابشو یا نی نی لای لای نونا مدل nuna leaf curv  رنگ خاکستری مدل SE01033GRNGL از نوزادی قابل استفاده بسیار مفید است همچنین طراحی جدیدی دارد. حرکت آن شبیه گهواره به چپ و راست است و بدون نیاز به دخالت  و تنظیم مجددا به شکل ممتد و خودکار تاب می خورد. را..
نی نی لای لای نونا خاکستری مدل leaf نی نی لای لای نونا خاکستری مدل leaf
ناموجود
برند: nuna مدل: se-10-007gl
نی نی لای لای یا راحتی تاب شو نونا خاکستری nuna مدل se-10-007gl قابل استفاده از نوزادی است وبسیار کاربردی و جزء خاص ترین صندلی های راحتی برای کودکان است که دارای طراحی منحصر بفرد و جدید و متفاوت می باشد. که دارای حرکتی کاملا آرام شبیه حرکت گهواره بصورت چپ و راست است  و بدون نیاز به دخالت  ..
نی نی لای لای نونا خاکستری تیره مدل leaf grow نی نی لای لای نونا خاکستری تیره مدل leaf grow
ناموجود
برند: nuna مدل: SE10300IRNGL
نی نی لای لای یا راحتی تاب شو نونا خاکستری تیره nuna مدل leaf grow کد SE10300IRNGL را می توانید از بدو تولد برای نوزاد خود استفاده کنید و بسیار کاربردی است و طراحی منحصر بفردی دارد. نی نی لای لای دارای حرکتی آرام مثل حرکت گهواره به چپ و راست دارد. این وسیله هم با ب..
نی نی لای لای نونا آبی مدل leaf نی نی لای لای نونا آبی مدل leaf
ناموجود
برند: nuna مدل: se-10-009gl
نی نی لای لای یا راحتی تاب شو نونا آبی nuna مدل se-10-009gl از بدو تولد قابل استفاده است و بسیار کاربردی می باشد که دارای طراحی جدید و منحصر بفرد  است. این وسیله دارای حرکتی کاملا ملایم شبیه گهواره بصورت راست و چپ است. به باتری و برق نیازی ندارد و بدون استفاده از آداپتور تنها با ..
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات