منو
سبد خرید شما

Rotho (روتو)

مدل: 20069005101
با پر شدن وان از آب وزن آن بالا می رود و سنگین می شود.در این شرایط خالی کردن وان از آب برای والدین سخت است.رابط تخلیه ی وان روتو با اتصالی که به راه آب فاضلاب پیدا می کند باعث می شود خالی کردن وان بسیار راحت تر صورت گیرد.ویژگی های رابط تخلیه وان روتو :طراحی فوق العاده و دارای قلاب جه..
0 تومان
مدل: روتو
آسانشور حمام در واقع یک وسیله برای شستشو راحت تر کودک و همچنین با خیال راحت است.آسانشور وان حمام روتو دارای طراحی ارگونومیک و کاملا استاندارد است.بطوری که نشیمن آن برای کودک بسیار راحت است.فضای بالای آسانشور بطوری طراحی شده که برای قرار گرفتن دست های مادر فضای کافی دارد.آسانشور روتو ..
0 تومان
مدل: 202120195
آسانشور حمام در واقع یک وسیله برای شستشو راحت تر کودک و همچنین با خیال راحت است.آسانشور وان حمام روتو دارای طراحی ارگونومیک و کاملا استاندارد است.بطوری که نشیمن آن برای کودک بسیار راحت است.فضای بالای آسانشور بطوری طراحی شده که برای قرار گرفتن دست های مادر فضای کافی دارد.آسانشور روتو ..
0 تومان
مدل: Rotho
از ویژگی های دماسنج کودک روتو Rotho می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:بر روی سطح آب شناور می شود. می تواند دمای آب وان حمام را اندازه گیری کند. از اولین باری که کودک را به حمام می برید قابل استفاده است. از پلاستیک با کیفیت تهیه شده است. ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات