منو
سبد خرید شما

Rotho (روتو)

برند: Rotho (روتو) مدل: rotho
سطل اتاق کودک روتو با کیفیت عالی و رنگ بندی متنوع صدفی برای وسایل دور ریختنی اتاق کودک، حمام، دستشویی، مهدکودک و مرتب سازی اسباب بازی های کودک مورد استفاده قرار می گیرد. دارای درب است که بر روی درب یک قفل قرار گرفته و با فشار دادن قفل، درب باز شده و می توانید زباله ها را در سطل بریزید. دارای..
128,000 تومان
برند: Rotho (روتو) مدل: 306230
از ویژگی های بشقاب غذاخوری کودک روتو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:مناسب برای گروه سنی بالای ۶ ماه می باشدشامل ۲ عدد بشقاب در رنگ های کرم - سبز و کرم-آبی استدارای ۲ دسته در طرفین می باشدبشقاب غذاخوری روتو قابل استفاده برای غذا های سرد و گرم استدارای اندازه مناسب جهت غذای کودک..
50,000 تومان
قمقمه کودک روتو Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: perl blue
قمقمه کودک روتو Rotho همانطور که بزرگسالان باید در طول شبانه روز مقدار مشخصی آب بنوشند کودکان هم نیز از این قضیه مستثنا نیستند این وظیفه والدین است که نیازهای روزانه کودک خود را برطرف کرده و مطمئن شوند تغذیه درست و سالم برای رشد هرچه بهتر به کودک میرسد  قمقمه کودک روتو با داشتن سر شیشه ا..
رابط تخلیه وان روتو Rotho رابط تخلیه وان روتو Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: 20069005101
 رابط تخلیه وان روتو Rotho :  با پر شدن وان از آب وزن آن بالا می رود و سنگین می شود.در این شرایط خالی کردن وان از آب برای والدین سخت است.رابط تخلیه ی وان روتو با اتصالی که به راه آب فاضلاب پیدا می کند باعث می شود خالی کردن وان بسیار راحت تر صورت گیرد. ویژگی های رابط ت..
سطل صورتی مات روتو Rotho سطل صورتی مات روتو Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: 200020234
 سطل صورتی مات روتو Rotho :  سطل صورتی مات روتو Rotho سطل صورتی مات روتو دارای دسته ای می باشد که می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید.این سطل برای قرار دادن در حمام، اتاق کودک و دستشویی بسیار مناسب می باشد.  سطل صورتی مات روتو دارای یک حلقه مجزا در داخل سطل..
پله کودک روتو سفید طرح دار Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: 000
 :Rotho ویژگی های پله کودک روتو سفید طرح دار        کودکان از سنین نوپایی در پی یادگیری مواردی هستند تا بتوانند کارهای خودشان را به تنهایی انجام دهند . پله کودک روتو می تواند به آنها کمک کند تا در محی..
صندلی حمام کودک روتو طرح پرنسس Rotho صندلی حمام کودک روتو طرح پرنسس Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: پرنسس
صندلی حمام کودک روتو طرح پرنسس Rotho برای نشستن و شستشوی کودک در حمام بهترین وسیله می باشد. جنس آن از پلاستیک با کیفیت و مرغوب می باشد. قسمت زیرین آن ضد لغزش است و برای حمام کردن ایمن کودک مناسب می باشد. برای گروه سنی 18 ماه به بالا مناسب می باشد. جهت شستشوی کودک در فضای حمام قابل اس..
پله کودک روتو طرح الاغ Rotho پله کودک روتو طرح الاغ Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: rotho
 :Rotho ویژگی های پله کودک روتو طرح الاغ        کودکان از سنین نوپایی در پی یادگیری مواردی هستند تا بتوانند کارهای خودشان را به تنهایی انجام دهند . پله کودک روتو می تواند به آنها کمک کند تا در محیطی امن به تنهایی کارهای خودشان را انجام دهند, مثلا بر روی آن بای..
سطل صورتی طرح دار روتو Rotho ( طرح پرنسس) سطل صورتی طرح دار روتو Rotho ( طرح پرنسس)
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: پرنسس
سطل صورتی طرح دار روتو Rotho ( طرح پرنسس) :سطل درب دار روتو دارای دسته ای می باشد که می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید.این سطل برای قرار دادن در حمام، اتاق کودک و دستشویی بسیار مناسب می باشد.سطل درب دار روتو طرح پرنسس دارای یک حلقه مجزا در داخل سطل جهت قرار دادن پلاستیک زباله می باش..
پله کودک روتو طرح اقیانوس Rotho پله کودک روتو طرح اقیانوس Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: rotho
 :Rotho ویژگی های پله کودک روتو طرح اقیانوس کودکان از سنین نوپایی در پی یادگیری مواردی هستند تا بتوانند کارهای خودشان را به تنهایی انجام دهند .پله کودک روتو می تواند به آنها کمک کند تا در محیطی امن به تنهایی کارهای خودشان را انجام دهند, مثلا بر روی آن بایستند و به طبقه بالای کمد دسترسی پیدا ..
آسانشور وان حمام ساده روتو Rotho آسانشور وان حمام ساده روتو Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: روتو
 آسانشور کودک روتو Rothoآسانشور حمام در واقع یک وسیله برای شستشو راحت تر کودک و همچنین با خیال راحت است.آسانشور وان حمام روتو دارای طراحی ارگونومیک و کاملا استاندارد است.بطوری که نشیمن آن برای کودک بسیار راحت است.فضای بالای آسانشور بطوری طراحی شده که برای قرار گرفتن دست های مادر فضای..
آسانشور وان حمام طرح دار روتو Rotho آسانشور وان حمام طرح دار روتو Rotho
ناموجود
برند: Rotho (روتو) مدل: 202120195
آسانشور وان حمام روتو Rothoآسانشور حمام در واقع یک وسیله برای شستشو راحت تر کودک و همچنین با خیال راحت است.آسانشور وان حمام روتو دارای طراحی ارگونومیک و کاملا استاندارد است.بطوری که نشیمن آن برای کودک بسیار راحت است.فضای بالای آسانشور بطوری طراحی شده که برای قرار گرفتن دست های مادر ف..
نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات