منو
سبد خرید شما

واکر کودک

راه رفتن روی دو پا وجه تمایز بشر با دیگر مخلوقات است. نوزاد پس از چند ماه قادر به حرکت کردن روی چهار دست و پا می شود اما اولین قدم های کودک از مهمترین و دلپذیرترین مراحل رشد اوست. کودکان با کنجکاوی دوست دارند مثل والدین حرکت کنند و محیط پیرامون خود را کشف و رفتار والدین را تقلید کنند پس از چند ماه آنها قادر به چهار دست و پا رفتن و یا راه رفتن می شوند. لوازم زیادی برای کمک به راه رفتن کودک و همراهی او در این لحظات به یاد ماندنی وجود دارد.

یکی از این وسایل واکر کودک است که در انواع و اقسام مختلف طراحی شده است. این وسیله بسیار کاربردی و محبوب است و کودک با تکیه به آن اولین قدم های خود را تجربه می کند در این حالت راه رفتن آسان تر و حوادث احتمالی کمتر خواهد شد. این ابزار با ایجاد اعتماد به نفس در کودک او را به راه رفتن تشویق می کند، خستگی ماهیچه ها را کاهش می دهد و کودک راه رفتن را در زمان کوتاهتری خواهد آموخت و نگرانی والدین هم کم می شود. البته در بلند شدن و نشستن هم مانند تکیه گاهی عمل می کند.

مدل: 565
اگر می خواهید کودک خود را به راه رفتن تشویق کنید و فضای شاد و دوست داشتنی را برای راه رفتن او ایجاد نمایید می توانید برای فرزند دلبند خود واکر کودک طرح کفشدوزک را خریداری نمایید که موزیکال و چراغ دار است. ویژگی های واکر طرح کفشدوزک:از سن 8 ماه که کودک می تواند بایستد مناسب است. به راه رف..
690,000 تومان
واکر کودک چند منظوره واکر کودک چند منظوره
ناموجود
مدل: 29-668-48663/10
واکر چند منظوره به کودک طرز صحیح ایستادن و راه رفتن را می آموزد و می تواند موجب سرگرمی کودک شده و اشکال هندسی و رنگ ها و حروف انگلیسی را به او یاد بدهد.  واکر وسیله ای پرکاربرد است که می تواند به کودک شما روش صحیح ایستادن و گام برداشتن را بیاموزد.کودک در روزهای اولی که روی پای خودش می ایستد ..
واکر کودک موزیکال طرح قورباغه واکر کودک موزیکال طرح قورباغه
ناموجود
مدل: 999S-48663/8
واکر کودک موزیکال طرح قورباغه علاوه بر اینکه کودک را کمک می کند که بر روی پاهای خودش بایستد و راه برود، موجب سرگرمی کودک می شود.یکی از شیرین ترین مراحل زندگی، روزهای اولی است که کودک روی پاهای خودش می ایستد و راه رفتن را تجربه می کند.اما در این روزها چون کودک از تعادل کافی برخوردار نیست، اکث..
واکر کودک موزیکال طرح شیر واکر کودک موزیکال طرح شیر
ناموجود
مدل: S918-48663/9
خرید واکر کودک موزیکال طرح شیر بهترین وسیله برای آموختن راه رفتن به کودک نوپای شما می باشد و با پخش موسیقی و نورپردازی کودک را به راه رفتن تشویق می کند و اعتماد به نفس او را بالا می برد.واکر به کودک کمک می کند تا نحوه ی درست ایستادن و راه رفتن را بیاموزد.کودک دسته ی واکر را در دستانش می گیرد..
واکر موزیکال کامل وین فان واکر موزیکال کامل وین فان
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00804
یکی از مهم ترین و اساسی ترین مراحلی که هر کودکی در زندگی خود طی می کند و تمام ما هم آن را گذراندیم، آموزش شیرین و جذاب راه رفتن با کمک پدر و مادر می باشد. علاوه بر کارهایی مانند گرفتن دستان کودک، هم قدم شدن با او و نگه داشتن کودک، خرید و تهیه وسایلی به روز می باشد که گذراندن این مراحل را برای والدین..
واکر کودک آنجل بیبی آبی واکر کودک آنجل بیبی آبی
ناموجود
مدل: blue
واکر کودک آنجل بیبی Angel Baby    واکر کودک آنجل بیبی وسیله ای بسیار کاربردی است که هم برای سرگرمی کودک و هم برای راه رفتن و حفظ تعادل طراحی شده است این واکر کاملا مناسب جثه کودکان است که کاملا به تمامی قطعات آن دسترسی داشته باشند و به کمک این واکر راه رفتن را یاد بگیرند ..
پلی جیم واکر موزیکال پلی جیم واکر موزیکال
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00822
پلی جیم واکر موزیکال وین فانwinfun  مدل 00822 یک اسباب بازی بسیار پرکاربرد و مناسب برای کودکان 3 تا 36 ماه می باشد این واکر به گونه ای طراحی شده که کودک می تواند در سه حالت نشسته,خوابیده و ایستاده از آن استفاده کند.این اسباب بازی دارای یک صفحه بازی موزیکال می باشد که قابلیت چرخش و جداسازی از پایه ها..
واکر پلی جیم واکر پلی جیم
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00846
واکر پلی جیم وین فانwinfun  مدل 00846 یک اسباب بازی بسیار پرکاربرد و مناسب برای کودکان 3 تا 36 ماه می باشد این واکر به گونه ای طراحی شده که کودک می تواند در سه حالت نشسته,خوابیده و ایستاده از آن استفاده کند.این اسباب بازی دارای یک صفحه بازی موزیکال می باشد که قابلیت چرخش و جداسازی از پایه های و..
واکر موزیکال واکر موزیکال
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00829
واکرپلی موزیکال وین فانwinfun  مدل 00829 یک اسباب بازی بسیار پرکاربرد و مناسب برای کودکان 3 تا 36 ماه می باشد روی بدنه این واکر طرح ها و اشکال مختلف برای سرگرمی کودک وجود دارد.این اسباب بازی دارای یک دسته است که برای به دست گرفتن کودک مناسب است.اسباب بازی واکر یک وسیله مناسب برای تمامی سنین رشد..
اسکوتر 3 کاره شیر اسکوتر 3 کاره شیر
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00855
واکر و اسکوتر سه کاره شیر وین فان winfun  مدل 00855 یک اسباب بازی چند منظوره و مناسب برای کودکان 1 تا 2/5 ساله است. این اسکوتر سه کاره زیبا که به شکل شیر خوشحال و خندان می باشد کودک را از مرحله تاتی کردن به مرحله دویدن می رساند دسته و صندلی این اسکوتر زیبا بصورتی طراحی شده است که کودک می تواند روی آ..
واکر دایناسور موزیکال واکر دایناسور موزیکال
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00692
واکر دایناسور موزیکال اسباب بازی وین فان با رنگی زیبا و ترکیب رنگی شاد می باشد و اسباب بازی با استفاده زیاد برای کودک خواهد بود. این وسیله بازی وقتیکه دکمه روی پخش موسیقی باشد فقط آهنگ پخش می کند و زمانیکه روی حالت آموزش باشد حروف انگلیسی و اعداد انگلیسی را تکرار می کند. سر ..
واکر توپی واکر توپی
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00670
واکر توپی اسباب بازی وین فان با رنگی زیبا و ترکیب رنگی شاد اسباب بازی با استفاده زیاد برای کودک خواهد بود. اسباب بازی های وین فان بسیار سرگرم کننده و زیبا می باشند که باعث تشویق کودک به بازی خلاقانه می شوند و با این اسباب بازی ها ساعت ها سرگرم خواهند شد. برند وین فان اسباب ب..
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات