منو
سبد خرید شما

روغن ماساژ تسکین دهنده نوزاد سبامد Sebamed

روغن ماساژ تسکین دهنده نوزاد سبامد Sebamed
روغن ماساژ تسکین دهنده نوزاد سبامد Sebamed
ناموجود
روغن ماساژ تسکین دهنده نوزاد سبامد Sebamed
روغن ماساژ تسکین دهنده نوزاد سبامد Sebamed
روغن ماساژ تسکین دهنده نوزاد سبامد Sebamed

ماساژ دادن کودک توسط روغن بچه باعث آرامش و خواب راحت و آرام تر او خواهد شد, لمس و تماس نزدیک کودک توسط پدر و مادر باعث آرامش و امنیت او می شود.

پس از هر بار شستشوی کودک پوست نرم و لطیف او رطوبت خود را از دست می دهد شما م توانید با استفاده از روغن بچه و روغن ماساژ سبامد باث تحریک گردش خون و سیستم گردش نوزاد می شود.روغن بچه و روغن ماساژ سبامد باعث تحریک گردش خون و سیستم گوارش نوزاد می شود.همچنین روغن بچه و روغن ماساژ سبامد به تسکین درد های شکمی, درد های ناشی از نفخ, درآوردن دندان و .. کمک می کند.

 روغن بچه و روغن ماساژ سبامد بدون ایجاد احساس چسبندگی و سنگینی بروی پوست سریعا جذب شده و به شکل مطلوبی به پوست کوک دلبند شما طروات و تازگی می بخشد. روغن بچه  و روغن ماساژ سبامد را می توانید در زمستان به علت جذب بالای گرما بروی صورت و بدن کودک جهت محافظت از سرما استفاده کنید.

روغن بچه  و روغن ماساژ سبامد خاصیت جایگزینی چربی های از دست رفته پوست را دارد و فاقد هر گونه مواد نگه دارنده حساسیت زا, ترکیبات رنگی, روغن های معدنی, روغن های سیلیکونی و ترکیبات آلی هالوژن دار است.روغن بچه و روغن ماساژ سبامد پیوند عاطفی بین کودک ووالدین را تقویت کرده و سلامت روانی کودک را تامین می کند.مواد موثر و ترکیبات عالی روغن ماساژ سبامد که حاوی روغن سویا, اولئین اورکات, کوکو کاپریلات, هگزیل لورات  موجب چرب شدن و نرمی پوست میگردد. همچنین وجود روغن جوانه گندم در ترکیبات روغن ماساژ سبامد که غنی از اسید های چرب ضروری حاوی اسکوالن و ویتامین E می باشد که یک لایه محافظ  بر روی پوست ایجاد کرده که از, از دست رفتن آب و رطوت پوست کودکان جلوگیری کرده و از آن  محافظت می کند. در آخر باید به این نکته اشاره کنیم که روغن ماساژ سبامد تنها برای بدن کودکان استفاده می شود و برای پوست صورت مناسب نمی باشد. 

در کنار ان محصول می توانید از کرم نرم کننده و آبرسان سبامد استفاده کنید که رطوبت پوست کودک را تامین کرده و موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات