منو
سبد خرید شما

زیرپوش

لباس به غیر از جنبه ظاهری برای گرم نگه داشتن بدن و جلوگیری از آسب های احتمالی از خراش گرفته تا تابش آفتاب و ... کمک می کند. البسه نوزاد و کودک اهمیت ویژه ای در سلامت او ایفا می کند و آنها باید در عین زیبایی، کارایی مورد نظر را هم داشته باشد و از جنس مناسب باشد. آنها پوستی حساس و لطیف دارند و البته نارضایتی خود را نمی توانند عنوان کنند یا متوجه نمی شوند بخاطر لباس اذیت می شوند. زیرپوش پرکاربردترین و دم دستی ترین البسه کودک است. نزدیک ترین لباس به بدن نوزاد و کودک است و در گرم نگه داشتن بدن او بسیار موثر است. اما باید در انتخاب جنس آن دقت کافی شود و از اجناس پنبه ای و نخی تهیه شود.

زیر پوش در تابستان خود به عنوان یک لباس تلقی می شود اما در بقیه موارد زیر لباس های دیگر که ممکن است کاملا نخی نباشند و یا دکمه و زیپ و ... داشته باشند پوشانده می شود که پوست لطیف کودک آسیب نبیند. زیرپوش ها اغلب بدون یقه و آستین و به صورت آزاد تولید می شوند. سایز آنها باید با دقت انتخاب شود تا نه تنگ باشد نه گشاد.

برند: تیک تاک (Tik Tak) مدل: راه راه دو دکمه
تا به حال فکر کردید که بخش اصلی از ساک لوازمی که مخصوص روز تولد کوچولوتون حاظر کردید می تواند شامل چه وسایلی باشد ؟ ما در اینجا به همین سوال پاسخ می دهیم. همان طور که همه می دانیم یک قسمتی از ساک لوازم همه مادران از چند دست لباس های راحتی برای استفاده از بدو تولد نوزاد تشکیل می شود. و این لباس های ..
0 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: آبرنگ
ست زیرپوش نوزاد و کودک جزئی از دسته های اصلی خرید مادران به همراه سیسمونی می باشد. زیرپوش های تکه ای پوشاکی راحتی می باشد که از قدیم مادران برای کودک دلبندشان از آن ها استفاده می کردند. این تکه ها شامل 14 تکه اصلی مانند: مانتویی (آستین بلند جلو دکمه) ، آستین بلند ، آستین کوتاه، رکابی، شلوار، زیر ..
0 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: حلقه گل
خیلی به دنبال لباس های راحتی کودک می گردید ولی طرح دلخواهتان را پیدا نمی کنید؟اشکالی ندارد با دیدن این طرح و خواندن توضیحات آن عاشقش می شوید!ست مجموعه زیرپوش دخترانه برگ سبز طرح حلقه گل یکی از جذاب ترین و با کیفیت ترین زیرپوش های نوزاد می باشد که به صورت آنلاین می توانید این مجموعه را از ما ..
0 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: راه راه
بخشی از پوشاک نوزاد و کودک که از زمان بدو تولد توسط والدین برای آن ها خریداری می شود لباس های تکه ای راحتی از جنس نخ پنبه ای یا اصطلاحا همان زیرپوش های نوزادی هستند. که از قدیم و ندیم برای تمام کوچولو های تازه به دنیا اومده تهیه می شده. همانطوری که پیش تر هم گفتیم ، این زیرپوش ها به صورت تکه ای و ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات