منو
سبد خرید شما

زیرپوش نوزاد و کودک

لباس به غیر از جنبه ظاهری برای گرم نگه داشتن بدن و جلوگیری از آسب های احتمالی از خراش گرفته تا تابش آفتاب و ... کمک می کند. البسه نوزاد و کودک اهمیت ویژه ای در سلامت او ایفا می کند و آنها باید در عین زیبایی، کارایی مورد نظر را هم داشته باشد و از جنس مناسب باشد. آنها پوستی حساس و لطیف دارند و البته نارضایتی خود را نمی توانند عنوان کنند یا متوجه نمی شوند بخاطر لباس اذیت می شوند. زیرپوش پرکاربردترین و دم دستی ترین البسه کودک است. نزدیک ترین لباس به بدن نوزاد و کودک است و در گرم نگه داشتن بدن او بسیار موثر است. اما باید در انتخاب جنس آن دقت کافی شود و از اجناس پنبه ای و نخی تهیه شود.

زیر پوش در تابستان خود به عنوان یک لباس تلقی می شود اما در بقیه موارد زیر لباس های دیگر که ممکن است کاملا نخی نباشند و یا دکمه و زیپ و ... داشته باشند پوشانده می شود که پوست لطیف کودک آسیب نبیند. زیرپوش ها اغلب بدون یقه و آستین و به صورت آزاد تولید می شوند. سایز آنها باید با دقت انتخاب شود تا نه تنگ باشد نه گشاد.

برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
از ویژگی های بلوز آستین بلند نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:هر دو روی بلوز از جنس نخ پنبه ای می باشد و بسیار نرم و لطیف است. قابل شست و شو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه می باشد. در چهار سایز: سایز 0 (3-0 ماه)، سایز 1 (6-3 ماه)، سایز 2 (9-6 ماه)، سایز 3..
94,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
مانتو نوزادی طرح موش برگ سبز جنس دو رو نخ پنبه ای و نرم و لطیف دارد و برای نوزادان دختر مناسب می باشد. قسمت جلوی آن دارای سه دکمه است که برای پوشاندن بر تن کودک باز و بسته می شود. می توانید آن را با دست و ماشین لباسشویی بشویید. (دمای پیشنهادی برای حفظ ظاهر لباس 30 درجه سانتی گراد می باشد.) ..
99,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
بلوز آستین کوتاه طرح موش برگ سبز یک تیشرت نوزادی دخترانه با رنگ صورتی و طرح موش است.جنس آن بسیار لطیف و نرم است و با رنگهای گیاهی و الیاف نخ پنبه ای تهیه شده است. در قسمت سرشانه دارای یک دکمه است که راحت تر می توانید بلوز را از سر کودک عبور دهید و به تن کودک بپوشانید. آستین های بلوز ..
90,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
از ویژگی های رکابی نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:بخاطر حساسیت و لطافت پوست کودک جنس آن نرم و نخ پنبه ای است و با استفاده از رنگهای گیاهی آماده شده است. رنگ آن صورتی است و نوار دوزی های اطراف آن با پارچه طوسی انجام شده است. برای نوزادان دختر از بدو تولد تا..
66,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
اگر می خواهید یک شلوار نخ پنبه ای نرم و لطیف برای فرزند نوزاد خود خریداری نمایید، ما خرید شلوار نوزادی طرح موش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. وقتی در تماس با پوست کودک قرار می گیرد هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند. جنس آن کاملا نخ پنبه ای و نرم است و از لطافت خاصی برخوردار می باشد. برای..
72,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
از ویژگی های بادی آستین بلند نوزادی طرح موش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:جنس: دو رو نخ پنبه ای و لطیف و ضد حساسیت و ضد تعریقسایزبندی: سایز 0، سایز 1، سایز 2، سایز 3گروه سنی: 0 تا 3 ماه، 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه، 9 تا 12 ماه شستشو: با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه سا..
102,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
شورت عینکی نوزادی طرح موش برگ سبز نرم و لطیف است و جنس آن نخ پنبه ای می باشد و با رنگ های گیاهی تهیه شده است. دارای 4 سایز متفاوت برای نوزادان است: سایز 0 (بدو تولد تا 3 ماه)، سایز 1 (3 ماه تا 6 ماه)، سایز 2 (6 ماه تا 9 ماه)، سایز 3 (9 ماه تا یکسال) ..
44,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
اگر می خواهید یک زیر دکمه دار کوتاه نخی و ضد حساسیت برای نوزاد دختر خود خریداری نمایید ما خرید بادی آستین کوتاه نوزادی طرح موش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. برای گروه های سنی 0 تا سه ماه، سه تا شش ماه، شش تا نه ماه و نه ماه تا یکسال ارائه شده است. در قسمت یکی از سرشانه ها یک دکمه و در ق..
99,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
بادی رکابی نوزادی طرح موش برگ سبز دارای ویژگی های زیر می باشد:جنس آن دو رو نخ پنبه ای است و ضد حساسیت و لطیف می باشد. می توانید آن را با مایع لباسشویی کودک در دمای 30 درجه با ماشین لباسشویی یا با دست بشویید. به عنوان زیرپوش در فصل های سرد سال و بصورت تکی در فصل های گرم سال برای نوزاد قاب..
88,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
پیشبند نوزادی طرح موش برگ سبز از کثیف شدن لباس فرزند دلبند شما در حین قنداغ، شیر یا دارو خوردن جلوگیری می کند. جنس آن 100 درصد دو رو نخ پنبه ای است و ضد حساسیت و نرم و لطیف می باشد. رنگ آن طوسی است و برای نوزادان دختر و پسر از بدو تولد تا 3 ماه مناسب می باشد. دارای یک دکمه است که در قسمت..
31,000 تومان
برند: برگ سبز ( آشور ) مدل: موش
کلاه بوقی نوزادی طرح موش برگ سبز جنس دو رو نخ پنبه ای و لطیف و نرم دارد و برای پوشاندن سر نوزاد دلبند شما از هوای سرد به کار می رود. ضد حساسیت است و در تماس با پوست سر لطیف کودک هیچ گونه حساسیت و خارش و التهابی ایجاد نمی کند. در سایز 1 مناسب برای گروه سنی 3 تا 6 ماه ارائه شده است. می توا..
32,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: zoo
بادی آستین کوتاه نوزادی پسرانه طرح زو نیلی دارای ویژگی های زیر است:جنس آن نخ پنبه ای و نرم و لطیف و ضد حساسیت است. بصورت تکی در فصل تابستان و بصورت زیرپوش در فصل زمستان قابل استفاده است. دارای چهار سایز مختلف 3-0 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه و 12-9 ماه می باشد. قابل شست و شو با دست و ما..
118,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 199 (17 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات