منو
سبد خرید شما

زیرپوش طرح جنگل پولونیکس

مدل: جنگل
ست 2 تکه تیشرت و شلوارک طرح جنگل پولونیکس شامل یک تیشرت و شورت نخی و ضد حساسیت برای پوشیدن نوزادان پسر در فصل تابستان می باشد. تیشرت آن یک بلوز آستین کوتاه یقه دار و جلو دکمه دار است که رنگ زمینه آن سفید می باشد و تصویر حیوانات جنگل بر روی آن چاپ شده است. شلوارک آن یک شورت کمر کش دار است که ..
125,000 تومان
ست سرهمی پیشبندی و بلوز طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
ست سرهمی پیشبندی و بلوز طرح جنگل پولونیکس شامل دو تکه سرهمی پیشبند دار و بلوز آستین بلند می باشد که در دو سایز مختلف برای نوزادان بدو تولد تا 2 ماه و 6 تا 9 ماه ارائه شده است. جنس این ست 2 تکه نوزادی نرم و نخی پنبه ای و لطیف و ضد حساسیت است. یک بلوز آستین بلند آبی رنگ دارد که در زیر سرهمی پی..
سرهمی نوزاد طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
اگر می خواهید برای فرزند خود که در سن 3 تا 6 ماهگی است یک سرهمی با کیفیت و نخی و ضد حساسیت خریداری نمایید ما خرید سرهمی نوزاد طرح جنگل پولونیکس را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های سرهمی پولونیکس:از برند ترکیه ای پولونیکس می باشد. برای گروه سنی 3 تا 6 ماه مناسب است. پارچه زمینه ی آن ..
بلوز آستین بلند نوزادی طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
پولونیکس Polonyx یکی از با کیفیت ترین برندهای تولید کننده لباس نوزادی در ترکیه است که محصولات این برند از الیاف طبیعی و ضد حساسیت تهیه شده اند. بلوز آستین بلند نوزادی طرح جنگل پولونیکس یک بلوز آستین بلند یقه دار است که در قسمت جلوی یقه ی آن دو دکمه وجود دارد. جنس آن نرم، لطیف، نخی و ضد حساسی..
مانتو نوزادی طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
از ویژگی های مانتو نوزادی طرح جنگل پولونیکس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:از قسمت زیر یقه تا پایین 5 دکمه قرار گرفته است. آستین بلند و جلو دکمه دار است. یک جیب کوچک بر روی آن دوخته شده است. رنگ آن آبی می باشد.جنس آن نرم و لطیف و تهیه شده از الیاف طبیعی است. برای فصل پاییز..
شلوار نوزادی طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
از ویژگی های شلوار نوزادی طرح جنگل پولونیکس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:جنس آن از الیاف ارگانیک و طبیعی است. رنگ آن آبی می باشد. برای نوزادان پسر مناسب می باشد. کشدوزی کمر نرم و لطیف است. کشدوزی کمر موجب آسیب وارد کردن به پوست کمر کودک نمی شود. دم پای شلوار کشدوزی نرم ش..
رکابی نوزادی طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
رکابی نوزادی طرح جنگل پولونیکس تهیه شده از پارچه الیاف طبیعی و نخ پنبه ای مناسب برای نوزادان از بدو تولد تا 18 ماهگی است. دارای 6 سایزبندی مختلف New born (بدو تولد تا 2 ماه)، 3-0 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه، 12-9 ماه، 18-12 ماه می باشد. جنس آن نرم و لطیف است و هیچ گونه حساسیتی برای پوست کودک شما ا..
شورت عینکی نوزاد طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
اگر می خواهید یک شورت نوزادی راحت و نخی برای فرزند خود خریداری نمایید که نرم و لطیف باشد و در تماس با پوست پاهای کودک حساسیتی ایجاد نکند ما خرید شورت عینکی طرح جنگل پولونیکس را به شما پیشنهاد می کنیم. جنس آن از الیاف ارگانیک و طبیعی می باشد. نرم، لطیف و ضد حساسیت است. در صورتی که کودک عر..
بادی آستین کوتاه طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
بادی آستین کوتاه طرح جنگل پولونیکس دارای ویژگی های زیر می باشد:رنگ زمینه آن سفید است و عکس حیوانات جنگل بر روی آن چاپ شده است. قسمت جلوی آن دو دکمه و قسمت بین پاهای آن 3 دکمه دارد. جنس آن نخ پنبه ای، نرم، لطیف و ضد حساسیت است. آستین بادی کوتاه است و برای فصل تابستان بصورت تکی می توان..
بادی رکابی نوزادی طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
اگر می خواهید یک بادی رکابی به عنوان زیرپوش زیر دکمه دار برای فرزند خود خریداری نمایید که جنس آن نخی و ضد حساسیت باشد ما خرید بادی رکابی نوزادی طرح جنگل پولونیکس را به شما پیشنهاد می کنیم. پارچه این بادی با کیفیت و ارگانیک و نخ پنبه ای می باشد. رنگ نوار دوزی اطراف آن آبی و رنگ زمینه بادی سفی..
بادی آستین بلند طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
از ویژگی های بادی آستین بلند طرح جنگل پولونیکس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:برند پولونیکس جزو بهترین برندهای تولید کننده پوشاک نوزاد است که برای کشور ترکیه می باشد. در سه سایزبندی مختلف 3-0 ماه، 6-3 ماه و 9-6 ماه ارائه شده است. جنس آن کاملا نخی می باشد از الیاف طبیعی و ارگانیک تهیه ..
بلوز آستین کوتاه طرح جنگل پولونیکس
ناموجود
مدل: جنگل
بلوز آستین کوتاه طرح جنگل پولونیکس تیشرت تابستانی خنک و نخی و ضد حساسیت برای نوزدان دلبند شما از بدو تولد تا 24 ماهگی می باشد. ویژگی های محصول:در 7 سایز مختلف ارائه شده است.جنس آن از الیاف نخی و ارگانیک می باشد. یک تیشرت یقه دار آستین کوتاه است. جلوی تیشرت از قسمت یقه به پایین د..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات