منو
سبد خرید شما

زیرپوش طرح راه راه خرگوش برگ سبز (آشور)

مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های رکابی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره می کنیم:یک زیرپوش نخی برای فصل های سرد سال است که می توانید آن را زیر لباس های دیگر بر تن کودک بپوشانید. می توانید این رکابی نوزادی را در فصل های گرم سال بصورت تکی بر تن کودک بپوشانید. جنس آن کاملا نخ پنبه ا..
153,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می تواند یک تیشرت نوزادی برای فصل های گرم سال و یک زیرپوش آستین کوتاه برای فصل های سرد سال می باشد. ویژگی های بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:جنس این بلوز آستین کوتاه نوزادی دو رو نخ پنبه ای است. ضد حساسیت است و در تماس ..
189,000 تومان
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید برای دختر کوچولوی خود که سنی زیر یکسال دارد یک شورت عینکی خریداری نمایید ما خرید شورت عینکی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های شورت عینکی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:رنگ این شورت عینکی صورتی می باشد. مناسب برای نوزادان دختر است. جنس آن د..
99,000 تومان
سرهمی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید یک سرهمی نوزادی برای دختر کوچولوی خود با رنگ صورتی خریداری نمایید، ما خرید سرهمی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. قسمت جلوی سرهمی و تا پایین هر دو پا دارای دکمه می باشد. رنگ زمینه سرهمی نوزادی بصورت راه راه ترکیب صورتی، سفید و طوسی است. برای گروه ..
کلاه بوقی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
کلاه بوقی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز دارای ویژگی های زیر می باشد:دارای 3 سایز مختلف برای گروه های سنی 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه و 9 تا 12 ماه می باشد. رنگ کلاه ترکیب سفید، طوسی و صورتی و لبه ی کلاه برگردان با رنگ صورتی است. جنس کلاه نوزادی نرم، لطیف و نخ پنبه ای می باشد. پارچه کلا..
شلوار نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید یک شلوار صورتی و زیبا برای دختر کوچولوی خود خریداری نمایید، ما خرید شلوار نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. ویژگی های شلوار نوزادی برگ سبز:جنس شلوار نرم، لطیف و نخ پنبه ای است. شلوار در تماس با پاهای نوزاد هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند. گلدوزی..
مانتو نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
اگر می خواهید برای دختر کوچولوی خود که نوزاد است یک مانتو نوزادی خریداری نمایید ما خرید مانتو نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را به شما پیشنهاد می کنیم. قسمت جلوی آن 4 دکمه دارد که به راحتی باز و بسته می شود. آستین بلند است و دست های کودک را از سرما حفظ می کند. رنگ بندی زمینه ی مانتو نو..
بادی آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
بادی آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز (آشور) دارای ویژگی های زیر می باشد:ویژگی های بادی آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز:سایزبندی:دارای 4 سایز مختلف: سایز 1، سایز 2، سایز 3، سایز 4جنس پارچه:نخ پنبه ای و ضد حساسیت و نرم و لطیفشستشو:با دست یا ماشین لب..
بادی آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های بادی آستین کوتاه نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:جنس دو رو نخ پنبه ای و نرم و لطیف دارد. بر روی یکی از سرشانه ها یک دکمه دارد. بادی در قسمت بین دو پا 3 دکمه دارد. بادی آستین کوتاه یقه گرد دارد. دارای 4 سایز مختلف: سایز 0، سایز 1، سا..
بادی رکابی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
بادی رکابی نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز را می توانید به عنوان زیرپوش در فصل های سرد سال و به بصورت تکی در فصل های گرم سال بر تن کودک بپوشانید. جنس پارچه بادی رکابی دو رو نخ پنبه ای، بسیار نرم و لطیف است. در تماس با پوست حساس و لطیف کودک هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند. در 4 سایز برای 4 گرو..
بلوز آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز
ناموجود
مدل: راه راه خرگوش
از ویژگی های بلوز آستین بلند نوزادی طرح راه راه خرگوش برگ سبز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:به دلیل داشتن رنگ صورتی برای نوزادان دختر مناسب است. دارای 4 سایز 3-0 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه، 12-9 ماه می باشد. از محصولات برند ایرانی برگ سبز (آشور) می باشد. یقه گرد است و بر روی یکی از سر..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات