منو
سبد خرید شما

زیرپوش طرح زو نیلی

مدل: zoo
پاپوش نوزادی پسرانه طرح زو نیلی برای محافظت از پاهای کودک در مقابل سرما و آلوده شدن در مجاورت محیط مناسب می باشد. بسیار نرم و لطیف است و جنس آن نخ پنبه ای می باشد. از بدو تولد نوزاد تا سه ماهگی او قابل استفاده می باشد. قابل شست و شو با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه است. ضد حسا..
70,000 تومان
بادی آستین کوتاه نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
بادی آستین کوتاه نوزادی پسرانه طرح زو نیلی دارای ویژگی های زیر است:جنس آن نخ پنبه ای و نرم و لطیف و ضد حساسیت است. بصورت تکی در فصل تابستان و بصورت زیرپوش در فصل زمستان قابل استفاده است. دارای چهار سایز مختلف 3-0 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه و 12-9 ماه می باشد. قابل شست و شو با دست و ما..
بادی رکابی نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
اگر می خواهید یک زیرپوش رکابی زیر دکمه دار یا یک بادی رکابی برای نوزاد خود خریداری نمایید که جنس آن کاملا نخی باشد، ما خرید بادی رکابی طرح زو نیلی را به شما پیشنهاد می کنیم. قابل شستن با دست و ماشین لباسشویی در دمای 30 درجه است. جنس پارچه ی آن نخ پنبه ای و نرم و لطیف می باشد. ما بین ..
بلوز آستین کوتاه نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
بلوز آستین کوتاه نوزادی طرح زو نیلی در واقع یک تیشرت تابستانی نخی و ضد حساسیت و ضد تعریق برای فصل های گرم سال برای فرزند دلبند شما می باشد. بر روی یکی از سرشانه ها دارای دو دکمه است که برای در آوردن تیشرت از تن کودک می توانید دکمه ها را باز و بسته کنید. برای اینکه شکل ظاهری و بافت پارچه تیشر..
بلوز آستین بلند نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
از ویژگی های بلوز آستین بلند طرح زو نیلی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:دارای 4 سایز مختلف برای گروه های سنی نوزادی است. برای نوزادان 3-0، 6-3، 9-6 و 12-9 ماه مناسب می باشد. جنس آن کاملا نرم، با لطافت و نخ پنبه ای می باشد. آستین های آن بلند است و از سرد شدن دست های کودک جلوگیر..
بادی آستین بلند نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
یکی از لباس های پر طرفدار نوزادی زیرپوش های زیر دکمه دار می باشد که می توانید در فصل های گرم سال آن را بصورت تکی بر تن کودک بپوشانید و در فصل های سرد سال از آن به عنوان زیرپوش زیر لباس های دیگر استفاده نمایید. بادی آستین بلند نوزادی طرح زو نیلی در قسمت ما بین پاها 3 دکمه  و بر روی یکی از سرشانه ..
مانتو نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
مانتو نوزادی پسرانه طرح زو نیلی دارای جنس نرم و  نخ پنبه ای و ضد حساسیت است و در سه سایز مختلف ارائه شده است. از سایزبندی های مانتو طرح زو نیلی می توانیم به سایز 0 (سن 0 تا 3 ماه)، سایز 1 (سن 3 تا 6 ماه)، سایز 2 (سن 6 تا 9 ماه) اشاره کنیم. قسمت جلوی آن دارای دکمه می باشد که می توانید به ..
پیشبند نوزادی طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
اگر می خواهید از کثیف شدن لباس نوزاد تازه متولد شده ی خود حین شیر خوردن جلوگیری نمایید، خرید یک پیشبند نوزادی مشکل را حل خواهد کرد. پیشبند نوزادی طرح زو نیلی با یک دکمه در پشت گردن کودک بسته می شود و اجازه نمی دهد لباس نوزاد حین شیر و دارو خوردن کثیف شود. جنس آن نرم و لطیف و ضد حساسیت و نخ پ..
کلاه شیطونی نوزادی طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
کلاه شیطونی نوزادی پسرانه طرح زو نیلی دارای دوخت دقیق و شکیل و جنس نرم و لطیف و ضد حساسیت است. از زمانی که کودک متولد می شود تا سن 3 ماهگی او قابل استفاده است. قسمت آویز آن را می توانید گره بزنید تا ظاهر با مزه و زیباترین به سر کودک شما بدهد. از سر کودک در برابر سرما محافظت می کند. ب..
کلاه بندی نوزادی طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
اگر شما هم همچون بسیاری از مادرها اعتقاد دارید که با پوشاندن کلاه بر سر نوزاد تازه متولد شده از خارج شدن گرما از سر او جلوگیری خواهید کرد، ما خرید کلاه بندی نوزادی طرح زو نیلی را به شما پیشنهاد می کنیم. این کلاه برای نوزادان تازه متولد شده مناسب است و دارای دو بند است که در قسمت گردن کودک بسته م..
کلاه کشی نوزادی طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
اگر می خواهید یک کلاه نخی و ضد حساسیت و نرم و لطیف برای نوزاد خود خریداری نمایید تا از سر او در مقابل سرما محافظت نماید، ما خرید کلاه کشی نوزادی طرح زو نیلی را به شما پیشنهاد می کنیم. شکل ظاهری آن شبیه حیوانات جنگل است و دو گوش دارد. جنس آن لطیف و نخ پنبه ای است و فشاری به سر کودک وارد نمی ک..
شلوار نوزادی پسرانه طرح زو نیلی
ناموجود
مدل: zoo
اگر می خواهید یک شلوار ساده و با کیفیت و نخ پنبه ای برای پسر کوچولوی خود خریداری نمایید ما خرید شلوار نوزادی پسرانه طرح زو نیلی را معرفی می کنیم. جنس این شلوار بسیار نرم و لطیف است و از الیاف صد در صد نخ پنبه تهیه شده است. کمر آن کش دوزی شده است و آسیب و فشاری به کمر کودک وارد نمی کند. ..
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات