منو
سبد خرید شما

زیرپوش طرح شیر نیلی

برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شلوار نوزادی پسرانه ساده طرح شیر نیلی با رنگ قهوه ای و گلدوزی یک شیر در قسمت پشت شلوار برای نوزادان پسر مناسب می باشد. جنس آن از الیاف طبیعی و نخی و ضد حساسیت می باشد. یک شلوار راحتی مناسب برای فرزند دلبند شما می باشد. در چهار سایزبندی 3-0 ماه، 6-3 ماه، 9-6 ماه، 12-9 ماه ارائه شده است.  ..
105,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شلوار نوزادی پسرانه راه راه طرح شیر نیلی جنس نخی و با کیفیت دارد. کمر آن کش دوزی نرم و لطیف شده و صدمه ای به کمر کودک وارد نمی کند. رنگ آن راه راه سفید و قهوه ای است و در قسمت دم پای شلوار گلدوزی شیر انجام شده است. می توانید آن را با دست و ماشین لباسشویی بشویید. در چهار سایز متفاوت ا..
108,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بادی آستین بلند نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی با کیفیت عالی، جنس نخی، طرح شیک و فانتزی برای نوزادان پسر ارائه شده است. آستین بلند است و دست های کودک را از سرما محافظت می کند. قسمت سرشانه یک دکمه دارد که به راحتی می توانید بادی را بر تن کودک بپوشانید بدون اینکه سر کودک در یقه بادی گیر کند و موجب..
149,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
سرهمی جوراب دار نوزادی طرح شیر نیلی جوراب دار و آستین دار است و در هوای سرد پاها و دست های کودک را گرم نگه می دارد. طراحی آن بسیار شیک و فانتزی است و ترکیب رنگی آن قهوه ای، راه راه و زرد می باشد. پشت سرهمی شیرهای کوچک چاپ شده اما قسمت جلو ترکیب چند پارچه با طرح ها و رنگهای مختلف است. جلو..
208,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
مانتو نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی یک بلوز آستین بلند جلو باز است که با جنس نخی و رنگ قهوه ای و طرح شیر برای نوزادان 0 تا 9 ماه ارائه شده است. جنس آن کاملا نرم، لطیف و ضد حساسیت می باشد و در تماس با پوست آلرژی ایجاد نمی کند. قسمت جلوی آن دکمه دار است و می توانید برای تن کردن بلوز بر تن کودک دک..
118,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بلوز آستین کوتاه نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی دارای جنس نخی و لطیف و طراحی شیک و فانتزی است و برای نوزادان پسر مناسب می باشد. رنگ زمینه ی بلوز راه راه قهوه ای است و در قسمت جلوی آن تصویر یک شیر قرار گرفته است. این بلوز جذابیت خاصی برای نوزادان دارد و جلوه ی خاصی به ظاهر کودک می دهد. در قسم..
108,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شورت پادار نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی جنس نخی و رنگ قهوه ای و طرح راه راه دارد و برای نوزدان پسر از بدو تولد تا 9 ماهگی با سه سایز مختلف ارائه شده است. در تماس با پاهای کودک حساسیتی ایجاد نمی کند و جنس آن بسیار نرم و لطیف است. می توانید آن را بصورت تکی با بلوز آستین کوتاه طرح شیر نیلی بر تن ..
66,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بادی رکابی نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی با رنگ قهوه ای ارائه شده و جنس نخی و ضد حساسیت دارد و برای نوزدان پسر مناسب می باشد. می توانید این بادی رکابی را در فصل بهار و تابستان بصورت تکی بر تن کودک خود بپوشانید یا در فصل پاییز و زمستان به عنوان زیرپوش زیردکمه دار از آن برای کودک خود استفاده نمایید. ..
90,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بلوز آستین بلند نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی برای پوشاندن بر تن نوزاد در فصل های سرد سال مناسب می باشد و جنس آن نخی و ضد حساسیت است. آستین های آن بلند است و می تواند دست های کودک را از نفوذ سرما حفظ کند. قسمت جلوی این بلوز طراحی شیک و بسیار زیبایی دارد و سر یک شیر طراحی شده است. آستین های ..
115,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شلوار نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی با طراحی شیک و زیبا و جنس نخی برای نوزادان پسر از بدو تولد تا 12 ماهگی ارائه شده است. دوخت آن حرفه ای و ظریف و دقیق می باشد. برای گروه سنی 0 تا 12 ماه مناسب است. چهار سایزبندی مختلف دارد. قسمت کمر شلوار و دم پای آن قهوه ای است. زمینه ی شلوار عکس ش..
105,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
پاپوش نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی جنس نخی و نرم دارد و برای محافظت کردن پاهای کودک از سرما استفاده می شود. گرم نگه داشتن بدن کودک موجب آرامش او می شود و چون بدن کودک ضعیف است و نمی تواند از بدن خود محافظت کند شما می توانید توسط پوشاندن پاپوش به پاهای کودک، آنها را گرم نگه دارید. همچنین هوای ش..
32,500 تومان
سرهمی (رامپر) نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی
ناموجود
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
سرهمی (رامپر) نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی یکی از شیک ترین و زیباترین لباس های نوزادی پسرانه است که جنس آن نخی و کیفیت آن عالی و خوش دوخت می باشد. این سرهمی در سه سایز 3 تا 6 ماه، 6 تا 9 ماه و 9 تا 12 ماه ارائه شده است. ترکیب رنگی آن قهوه ای و زرد می باشد. یک طرف رامپر قهوه ای رنگ و طرف دی..
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات