منو
سبد خرید شما

زیرپوش طرح شیر نیلی

برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شلوار نوزادی پسرانه ساده طرح شیر نیلی با رنگ قهوه ای و گلدوزی یک شیر در قسمت پشت شلوار برای نوزادان پسر مناسب می باشد. جنس آن از الیاف طبیعی و نخی و ضد حساسیت می باشد. یک شلوار راحتی مناسب برای فرزند دلبند شما می باشد. در دو سایزبندی مختلف از بدو تولد تا 3 ماه و از 3 ماه تا 6 ماه مناسب ا..
105,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شلوار نوزادی پسرانه راه راه طرح شیر نیلی جنس نخی و با کیفیت دارد. کمر آن کش دوزی نرم و لطیف شده و صدمه ای به کمر کودک وارد نمی کند. رنگ آن راه راه سفید و قهوه ای است و در قسمت دم پای شلوار گلدوزی شیر انجام شده است. می توانید آن را با دست و ماشین لباسشویی بشویید. در چهار سایز متفاوت ا..
108,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
سرهمی جوراب دار نوزادی طرح شیر نیلی جوراب دار و آستین دار است و در هوای سرد پاها و دست های کودک را گرم نگه می دارد. طراحی آن بسیار شیک و فانتزی است و ترکیب رنگی آن قهوه ای، راه راه و زرد می باشد. پشت سرهمی شیرهای کوچک چاپ شده اما قسمت جلو ترکیب چند پارچه با طرح ها و رنگهای مختلف است. جلو..
208,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
مانتو نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی یک بلوز آستین بلند جلو باز است که با جنس نخی و رنگ قهوه ای و طرح شیر برای نوزادان 0 تا 9 ماه ارائه شده است. جنس آن کاملا نرم، لطیف و ضد حساسیت می باشد و در تماس با پوست آلرژی ایجاد نمی کند. قسمت جلوی آن دکمه دار است و می توانید برای تن کردن بلوز بر تن کودک دک..
118,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
کلاه بندی نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی با جنس نخی و نرم و لطیف مناسب برای حفظ حرارت بدن نوزاد است و می تواند به خوبی سر و موهای نوزاد را از سرما محفوظ نگه دارد. ترکیب رنگ پارچه این کلاه زرد، قهوه ای و سفید راه راه است و در لبه های آن نوار دوزی قهوه ای انجام شده است. دارای دو بند است که می توان..
30,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بلوز آستین کوتاه نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی دارای جنس نخی و لطیف و طراحی شیک و فانتزی است و برای نوزادان پسر مناسب می باشد. رنگ زمینه ی بلوز راه راه قهوه ای است و در قسمت جلوی آن تصویر یک شیر قرار گرفته است. این بلوز جذابیت خاصی برای نوزادان دارد و جلوه ی خاصی به ظاهر کودک می دهد. در قسم..
108,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
کلاه گرد کشی نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی برای جلوگیری از سرماخوردگی و حفظ حرارت بدن کودک مناسب است و می تواند پوشش خوبی برای سر کودک باشد. این کلاه جنس نخی، لطیف و ضد حساسیت دارد. نازک است و وقتی بر سر کودک قرار می گیرد احساس کلافگی به کودک دست نمی دهد. رنگ آن قهوه ای است و لبه ی آن راه ر..
40,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شورت پادار نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی جنس نخی و رنگ قهوه ای و طرح راه راه دارد و برای نوزدان پسر از بدو تولد تا 9 ماهگی با سه سایز مختلف ارائه شده است. در تماس با پاهای کودک حساسیتی ایجاد نمی کند و جنس آن بسیار نرم و لطیف است. می توانید آن را بصورت تکی با بلوز آستین کوتاه طرح شیر نیلی بر تن ..
66,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بادی رکابی نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی با رنگ قهوه ای ارائه شده و جنس نخی و ضد حساسیت دارد و برای نوزدان پسر مناسب می باشد. می توانید این بادی رکابی را در فصل بهار و تابستان بصورت تکی بر تن کودک خود بپوشانید یا در فصل پاییز و زمستان به عنوان زیرپوش زیردکمه دار از آن برای کودک خود استفاده نمایید. ..
90,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
بلوز آستین بلند نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی برای پوشاندن بر تن نوزاد در فصل های سرد سال مناسب می باشد و جنس آن نخی و ضد حساسیت است. آستین های آن بلند است و می تواند دست های کودک را از نفوذ سرما حفظ کند. قسمت جلوی این بلوز طراحی شیک و بسیار زیبایی دارد و سر یک شیر طراحی شده است. آستین های ..
115,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
شلوار نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی با طراحی شیک و زیبا و جنس نخی برای نوزادان پسر از بدو تولد تا 12 ماهگی ارائه شده است. دوخت آن حرفه ای و ظریف و دقیق می باشد. برای گروه سنی 0 تا 12 ماه مناسب است. چهار سایزبندی مختلف دارد. قسمت کمر شلوار و دم پای آن قهوه ای است. زمینه ی شلوار عکس ش..
105,000 تومان
برند: نیلی (Nili) مدل: شیر
پاپوش نوزادی پسرانه طرح شیر نیلی جنس نخی و نرم دارد و برای محافظت کردن پاهای کودک از سرما استفاده می شود. گرم نگه داشتن بدن کودک موجب آرامش او می شود و چون بدن کودک ضعیف است و نمی تواند از بدن خود محافظت کند شما می توانید توسط پوشاندن پاپوش به پاهای کودک، آنها را گرم نگه دارید. همچنین هوای ش..
32,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات