منو
سبد خرید شما

ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو Chicco

ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو Chicco
ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو Chicco
Top Brand ناموجود
ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو Chicco
ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو Chicco
ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو Chicco

گزینه های موجود

یکی از سوال هایی که ممکن است برای والدین بهنگام تولد نوزاد پیش بیاید این باشد که برای حمل نوزاد خود از چه وسیله ای استفاده کنند؟

و چه وسیله ای برای حمل نوزاد آن ها مناسب است که به کودک نیز آسیبی نرسد.

ساک حمل نوزاد یا همان کریکات یکی از وسایل بسیار سبک و کاربردی برای جا به جایی و حمل نوزاد تا 5 ماه توسط والدین می باشد به همین علت می باشد که پزشکان حمل کردن نوزاد توسط کریر برای جا به جا کردن نوزاد از بدو تولد را توصیه نمی کنند به این دلیل که استخوان بندی نوزاد تازه متولد شده تا 4,5 ماهگی نرم بوده و شکل نگرفته است و بروی شکل گیری بدن نوزاد اثرات منفی خواهد داشت.

در این مدت بهترین وسیله برای حمل و جا به جا کردن نوزاد وسیله ای با سطح صاف و نرم می باشد. ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو با وزن سبک و سطح صاف و لایه داخلی از جنس پنبه پیشنهادی مناسب برای والدین می است.

ساک حمل نوزاد (کریکات) چیکو درعین حال که بسیار سبک می باشد مجموعه وزن ساک حمل بهمراه نوزاد عمل حمل کردن را آسان کرده است. 

جنس پارچه نشیمن داخلی ساک حمل نوزاد چیکو 100% نخ پنبه و ضد حساسیت می باشد.از آنجایی که پارچه لایه داخلی ساک حمل نوزاد چیکو دارای تهویه هوا می باشد ، جریان هوا را از خود عبور می دهد و باعث می شود که از تعریق کودک در روزهای گرم سال جلوگیری شود. ساک حمل نوزاد چیکو دارای سایبان و جلوپای با قابلیت جداسازی کامل میباشد.

ساک حمل چیکو (کریکات) مناسب برای کودکان با حداکثر وزن 9 کیلوگرم است.روکش جلوپایی ساک حمل نوزاد چیکو توسط یک بست زیپ دار بسته شده و همچنین به صورت کامل بازشده و قابل تفکیک می باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات