منو
سبد خرید شما

ساک لوازم نوزاد و کودک

نوزاد و کودک در بیرون از منزل به وسایل زیادی احتیاج دارند. ساک لوازم یا کیف مادر از لوازم واجب سیسمونی است. پس از به دنیا آمدن فرزند والدین برای بیرون بردن او از محیط خانه نیاز به وسایل زیادی دارند که احتیاجات نوزاد و کودک را بر آورده کند. لوازمی مانند پوشک، زیرانداز تعویض، شیشه شیر، فلاسک آب جوش، شیر خشک در صورت نیاز، لباس های اضافی، دستمال مرطوب و ... که همه اینها فضای زیادی می گیرد و همه واجب هستند. استفاده از ساک یا کیف مخصوص باعث راحتی مادر می شود چون دارای فضاهای متعدد و مجزا هستند که نیاز نیست برای یافتن هر چیزی کل کیف را بگردید و همه وسایل را در خود جا می دهد.

اغلب کیف ها دارای زیرانداز تعویض هستند و برخی از انواع آنها دارای بند کوله پشتی هم می باشند. تنوع طرح و شکل زیادی در این وسیله هست حتی جنس های مختلف مثل پارچه ای و چرمی و ... اما شما غیر از جنس به کارایی و فضایی که در اختیار شما می گذارد توجه کنید. بهتر است فضاهای مجزای زیادی داشته باشد که همه وسایل به تفکیک در آن جاگیر شوند. این وسیله نمونه های رودوشی و کوله پشتی دارند.

برند: okiedog مدل: 24218
   کیف مادر نارنجی مشکی کیفی کوچک با فضای مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد می باشد . بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با ک..
740,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39022
کیف مادر موندو قرمز زرشکی یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر مرغوب می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو م..
950,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39002
   کیف مادر مترو سرمه ای با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد.&..
950,000 تومان
برند: okiedog مدل: 31011
   کیف مادر لوکسی کرم بزرگ با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه ش..
910,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39004
   کیف مادر شاتل ماتروشکا با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد ایجاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می..
1,190,000 تومان
برند: okiedog مدل: 38013
 کیف مادر کرم تویت شاتل از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد. زیراندازی که در لوازم کیف می باشد عایق است که باعث می شود استفاده های فراوانی داشت..
1,190,000 تومان
برند: okiedog مدل: 37003
 كيف مادر شاتل خاکستری 4 تكه برای نگهداری شیشه شیر ، لوازم کوچک مانند جاکلیدی و زیر انداز مخصوص تعویض پوشک آنتی باكتریال می باشد. این کیف بسیار راحت برای سفر و برای کودکانی که لباس زیادی دارند و غذا یا اسباب بازی نیاز دارند فضای مناسبی دارد .  از ویژگی های این محصول می توان ب..
1,190,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39021
کیف مادر سومو قرمز از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر با کیفیت می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تحت فشار کیف با دوخت های ضربدری تقوی..
1,150,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39071
کیف مادر سومو خاکستری با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد. زیراندازی که ..
1,150,000 تومان
برند: okiedog مدل: 31032
   کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است.این مدل چهار تکه شام..
980,000 تومان
برند: okiedog مدل: 28311
   کیف مادر پاپ کندی قرمز بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نو..
280,000 تومان
برند: okiedog مدل: 37001
کیف سومو مشکی خاکستری یک کیف چند منظوره از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر با کیفیت می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تحت فشار ک..
1,150,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات