منو
سبد خرید شما

سرلاک خوری

یکی از سخت ترین دوران های رشد کودک زمانی است که می خواهد برای نخستین بار خوردن غذاهای کمکی را تجربه کند. 

کودکی که به شیشه شیر یا سینه ی مادر عادت کرده و همه ی خوراکی های مایع را از طریق مکیدن می خورد، حال باید به قاشق عادت کند!

برای کودک سخت است که بتواند با قاشق ارتباط برقرار کند و انواع غذاهای کمکی را از طریق قاشق بخورد. 

سرلاک خوری وسیله ای است که به کودک کمک می کند تا فرنی، سوپ میکس شده، حریره بادام و سرلاک را به راحتی بخورد. 

سرلاک خوری ظاهری مشابه با شیشه شیر دارد و برای کودکی که به شیشه شیر عادت کرده کمک می کند تا با قاشق ارتباط برقرار کند. 

بدنه ای نرم و سیلیکونی دارد و سر آن یک قاشق قرار گرفته است و برای خوراندن انواع غذاهای کمکی به کودک قابل استفاده می باشد. 

می توانید انواع سرلاک خوری های کودک را در فروشگاه اینترنتی شمیم بی بی مشاهده نمایید و برای خرید آنلاین آن اقدام نمایید. 

برند: Rikang (ریکانگ) مدل: 3040
سرلاک خوری بزرگ ریکانگ برای آشنایی کودک با قاشق مورد استفاده قرار می گیرد و کودک می تواند توسط آن غذاهای نیمه جامد همچون حریره بادام، فرنی و … را بخورد. جنس قاشق آن سیلیکونی و قابل انعطاف است. در دو رنگ بندی زرد و آبی ارائه شده است. برای انواع غذاهای کمکی همچون سوپ میکس شده، حریره بادام،..
95,000 تومان
برند: chioco (چیوکو) مدل: سرلاک خوری
اگر کودکتان به سن 6 ماه رسیده و می خواهید غذای کمکی همچون پوره، سوپ، فرنی و ... به کودک بدهید اما فرزندتان عادت کرده از شیشه شیر استفاده کند و قاشق را دوست ندارد، می توانید به منظور آشنایی کودک با قاشق از سرلاک خوری کودک چیوکو استفاده نمایید. ویژگی های سرلاک خوری چیوکو:مناسب برای 6 ماه به با..
34,500 تومان
برند: مایا (Maya) مدل: 2231
برای اینکه از سن 6 ماهگی به بعد بتوانید انواع غذاهای کمکی نیمه جامد همچون سوپ، فرنی و سرلاک را به کودک بدهید می توانید از سرلاک خوری مایا استفاده نمایید. این سرلاک خوری دارای ظرفیت 160 میلی لیتر می باشد، یک قاشق دارد که امکان غذا خوردن راحت برای کودک را فراهم می کند و درپوش دارد که از آلوده شدن ..
42,500 تومان
برند: Rovco (رووکو) مدل: 3771
سرلاک خوری کودک رووکو Rovco برای کودکان بالای شش ماه که می خواهند غذاهای کمکی همچون حریره بادام، فرنی، سرلاک و سویق و ... را بخورند مناسب می باشد. به کودک اشتیاق خاصی می دهد تا انواع غذاهای نیمه جامد را توسط قاشقی که در قسمت سری آن قرار گرفته بخورد. ویژگی های سرلاک خوری رووکو:شامل چهار ب..
225,000 تومان
برند: nuby (نابی) مدل: 5591
سرلاک خوری نابی بهترین وسیله برای آموزش استفاده از قاشق در سن 4 ماهگی به بالا است که شما می توانید توسط آن فرنی، سوپ، حریره بادام و سایر خوراکی های نیمه جامد و مایع را به کودک بدهید.کودکی که به خوردن شیر از سینه مادر و شیشه شیر عادت کرده است، به سختی می تواند با قاشق ارتباط برقرار کند.کودک د..
330,000 تومان
برند: Rikang (ریکانگ) مدل: 3039
سرلاک خوری ریکانگ (Rikang) کد 3039 می تواند وسیله ای مناسب جهت شروع غذای کمکی برای کودک دلبند شما باشد.  قبل از سن 4 ماهگی، دادن غذای کمکی به کودک توصیه نمی شود زیرا سیستم گوارشی کودک برای غذایی غیر از شیر آمادگی ندارد.اما بین بازه زمانی 4 تا 6 ماهگی می توانید غذای کمکی را با تجویز پزشک شروع..
78,000 تومان
برند: Baby land (بیبی لند) مدل: 377
سرلاک خوری بی بی لند Baby land برای خوراندن غذاهای کمکی به کودک با سن 6 ماه به بالا مناسب است و فاقد مواد شیمیایی مضر BPA می باشد.اگر غذای کمکی را برای کودک آغاز کرده اید، بهترین وسیله برای دادن غذاهای کمکی همچون سرلاک، سوپ، فرنی و حریره بادام و ... به کودک سرلاک خوری می باشد.شکل ظاهری سرلاک..
61,000 تومان
برند: kidsme (کیدزمی) مدل: 160378
سرلاک خوری کیدزمی kidsme دارای سری سیلیکونی از نوع پستانکی می باشد و برای دادن انواع غذاهای نیمه جامد به کودک مناسب می باشد. دو توری سیلیکونی دارد که می توانید برحسب میزان غلظت ماده ی خوراکی که می خواهید به کودک بدهید توری که سوراخ های کوچک یا بزرگتر دارد را انتخاب کنید. دارای درپوش است که ا..
172,000 تومان
سرلاک خوری کودک چیوکو chioco مدل 119124 سرلاک خوری کودک چیوکو chioco مدل 119124
ناموجود
برند: chioco (چیوکو) مدل: 119124
اگر می خواهید به کودکان خود غذای کمکی بدهید ولی آنها از غذا خوردن با قاشق خوششان نمی آید و در مقابل غذا خوردن با قاشق مقاومت می کنند، می توانید با استفاده از سرلاک خوری به کودک سوپ و سرلاک و فرنی و … بدهید. قسمت سری سرلاک خوری قاشق سیلیکونی تعبیه شده و قسمت بدنه ی سرلاک خوری شبیه شیشه شیر است که..
سرلاک خوری تمام سیلیکون نابی Nuby سرلاک خوری تمام سیلیکون نابی Nuby
Top Brand ناموجود
برند: nuby (نابی) مدل: 05001
سرلاک خوری نابی با جنس سیلیکونی نرم و منعطف برای آموزش استفاده از قاشق به کودک برای غذاهای کمکی بهترین وسیله می باشد.دادن غذاهای نیمه جامد همچون سوپ، فرنی، سرلاک و پوره به کودک کار سختی است زیرا کودک به مکیدن عادت کرده و در مقابل غذا خوردن با قاشق مقاومت می کند.سرلاک خوری می تواند مشکل کودکا..
سرلاک خوری قاشق دار کیکا بو kikka boo سرلاک خوری قاشق دار کیکا بو kikka boo
ناموجود
برند: کیکا بو (kikka boo) مدل: سرلاک خوری
سرلاک خوری کیکا بو kikka boo با شکل ظاهری زیبا و کیفیتی که دارد برای آموزش غذا خوردن با قاشق به کودک مناسب می باشد.کودک از زمانی که در شکم مادر است عادت به مکیدن دارد، این میل به مکیدن نیز پس از تولد ادامه پیدا می کند.اما وقتی کودک به سن 4 ماهگی می رسد و مادر غذای کمکی را برای کودک خود آغاز ..
سرلاک خوری کودک 90 میل وی کر
ناموجود
برند: Wee Care (وی کر) مدل: U205
سرلاک خوری بهترین وسیله برای از شیر گرفتن کودکان است به این صورت که با این وسیله کودک را با غذاهایی به غیر از شیر آشنا میکنید و کودک توسط سری سرلاک خوری که عمدتا یک قاشق پلاستیکی یا سیلیکونی است غذا را میخورد. سرلاک خوری وی کر مناسب برای خوراندن کلیه غذاهای نیمه جامد به کودک است. این سرلاک خ..
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات