منو
سبد خرید شما

سرشیشه

شیر خوردن اصلی ترین عامل رشد و سلامتی و تقویت استخوان ها و داندان های کودک است. شیر تمام موارد غذایی مورد نیاز کودک را تامین می کند حتی آب مورد نیاز بدن. شیشه شیر جزء جدایی ناپذیر کودک و والدین است چون از بدو تولد برای کودکانی که از شیر مادر تغذیه نمی کنند و یا شیر مادر برای آنها کافی نیست لازم است تا در سنین بالاتر که دیگر مایعات مثل آب و آب میوه برای کودک ریخته می شود از طرفی سرشیشه بخش مهم شیشه شیر است. این بخشی است که در دهان کودک می رود و جنس و اندازه اش بسیار اهمیت دارد. سر شیشه نباید دارای مواد مضر باشد و همچنین شکل طراحیش باید متناسب باشد. به غیر از مناسب بودن سر شیشه با سن کودک باید کودک هم با آن راحت باشد و آن را بپذیرد.

برای آزمایش استحکام سر شیشه آن را محکم فشار دهید باد دوباره به حالت اولیه باز گردد در غیر اینصورت مناسب نیست. چسبنده یا کدر بودن یا باد کردن آن نشان از زمان تعویض سر شیشه است. این وسیله نباید دارای ترک خوردگی باشد چون جریان ورود مایعات به دهان نوزاد ممکن است خفگی ایجاد کند. مادرانی که هم از شیشه برای شیردهی استفاده می کنند و هم از شیر مادر باید این موضوع را مد نظر داشته باشد که اگر سوراخ سرشیشه بیش از حد باشد دیگر نوزاد از شیر مادر تغذیه نمی کند.

برند: babisil مدل: BS 4390
سر شیشه سیلیکونی واید s بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده است. این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ت..
95,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4391
سر شیشه سیلیکونی واید m بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد،که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن ..
95,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4392
سر شیشه سیلیکونی واید(F) مدل 4395 بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است. سیلیکون بکار رفته کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن اس..
95,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4393
سر شیشه سیلیکون اکسترا واید (S) بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازد بهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالا..
108,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4388
 سر شیشه سایز(ام) سیلیکونی بیبی سیل سایز مدیوم یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که از سیلیکون کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ترین نوع سیلیکون استفاده شده.این سرشیشه بسیار ..
74,500 تومان
برند: babisil مدل: BS 4389
سر شیشه سایز(اف) سیلیکونی بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که از سیلیکون کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ترین نوع سیلیکون استفاده شده.این سرشیشه بسیار نرم و فوق العاده طبیع..
75,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 6064
سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا کد 6064 Nuvita   سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا مشابه سینه مادر و جریان تند دارد. این سر شیشه برای شیشه شیرهای نوویتا با کدهای زیر فقط قابل استفاده است:6012 / 6032 / 6030 این ..
190,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 6063
سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا کد 6063 Nuvita  سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا مشابه سینه مادر و جریان متوسط دارد. این سر شیشه برای شیشه شیرهای نوویتا با کدهای زیر فقط قابل استفاده است:6012 / 6032 / 6030 این سرش..
190,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 6062
  سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا کد 6062 Nuvita   سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا مشابه سینه مادر، برای کودکان 3 تا 6 ماه و دارای جریان آهسته. این سر شیشه برای شیشه شیرهای نوویتا با کدهای زیر فقط قابل استفاده است:..
190,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 6061
سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا کد 6061 Nuvita سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا مشابه سینه مادر و جریان آهسته دارد. این سر شیشه برای شیشه شیرهای نوویتا با کدهای زیر فقط قابل استفاده است:6012 / 6032 / 6030این سرشیشه به علت حفره هايی كه روی..
190,000 تومان
برند: nuby مدل: جریان متوسط
 سرشیشه دو عددی جریان متوسط نابی کد 1199 Nuby Anti-colic nipple for wide neck bottle – medium flow - 2p - 3m+سرشیشه دوعددی نابی دارای جریان متوسط برای شیشه شیر های 270 میلی لیتر از برند نابی می باشد.توجه!این سرشیشه فقط برای شیشه شیر نابی کد..
110,000 تومان
سیلیکون 220میل (SILBOTTLE)
ناموجود
برند: babisil مدل: BS 4484
سیلیکون شیشه شیر بیبی سیل مدل سیل باتل برای شیشه شیرهای سیل باتل با حجم 220 میل مناسب می باشدجنس این سیلیکون شیشه شیر، پلاستیکی فاقد هر نوع ماده مضر می باشد و به گونه ای ساخته شده که با استفاده از این سیلیکون هوای مخزن تخلیه شده و نوزاد دچار دل درد و نفخ و نمی شود این محصول برای نوزادان مبتلا به..
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات