منو
سبد خرید شما

سرشیشه

شیر خوردن اصلی ترین عامل رشد و سلامتی و تقویت استخوان ها و داندان های کودک است. شیر تمام موارد غذایی مورد نیاز کودک را تامین می کند حتی آب مورد نیاز بدن. شیشه شیر جزء جدایی ناپذیر کودک و والدین است چون از بدو تولد برای کودکانی که از شیر مادر تغذیه نمی کنند و یا شیر مادر برای آنها کافی نیست لازم است تا در سنین بالاتر که دیگر مایعات مثل آب و آب میوه برای کودک ریخته می شود از طرفی سرشیشه بخش مهم شیشه شیر است. این بخشی است که در دهان کودک می رود و جنس و اندازه اش بسیار اهمیت دارد. سر شیشه نباید دارای مواد مضر باشد و همچنین شکل طراحیش باید متناسب باشد. به غیر از مناسب بودن سر شیشه با سن کودک باید کودک هم با آن راحت باشد و آن را بپذیرد.

برای آزمایش استحکام سر شیشه آن را محکم فشار دهید باد دوباره به حالت اولیه باز گردد در غیر اینصورت مناسب نیست. چسبنده یا کدر بودن یا باد کردن آن نشان از زمان تعویض سر شیشه است. این وسیله نباید دارای ترک خوردگی باشد چون جریان ورود مایعات به دهان نوزاد ممکن است خفگی ایجاد کند. مادرانی که هم از شیشه برای شیردهی استفاده می کنند و هم از شیر مادر باید این موضوع را مد نظر داشته باشد که اگر سوراخ سرشیشه بیش از حد باشد دیگر نوزاد از شیر مادر تغذیه نمی کند.

برند: Nuvita مدل: 6061
سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا کد 6061 Nuvita  سرشیشه دو عددی سیلیکونی نوویتا مشابه سینه مادر و جریان آهسته دارد. این سر شیشه برای شیشه شیرهای نوویتا با کدهای زیر فقط قابل استفاده است:6012 / 6032 / 6030 این سرشیشه به علت حفره..
248,000 تومان
برند: nuby مدل: جریان متوسط
سرشیشه دو عددی جریان متوسط نابی کد 1199 Nuby     سرشیشه دوعددی نابی دارای جریان متوسط برای شیشه شیر های 270 میلی لیتر از برند نابی می باشد. توجه! این سرشیشه فقط برای شیشه شیر نابی کد 1242 قابل استفاده می باشد. س..
110,000 تومان
برند: Baby land مدل: 500
سرشیشه دهانه عریض بیبی لند مدل 500 دارای سری سیلیکونی گرد فندوقی است و برای گروه سنی 6 تا 18 ماه مناسب می باشد.جنس سرشیشه از اهمیت بالایی برخوردار است.سرشیشه باید شفاف و سیلیکونی باشد، همچنین نباید در دهان کودک حساسیت یا طعم خاصیر را ایجاد کند.باید با سن کودک تناسب داشته باشد، زیرا تعداد..
12,500 تومان
برند: Baby land مدل: 262
سرشیشه ارتودنسی بیبی لند مدل 262 از جنس سیلیکون است و آنتی کولیک و فری سایز می باشد.هر شیشه شیری که در ابتدا برای کودک خود خریداری می کنید دارای سرشیشه می باشد، اما پس از مدتی سرشیشه غیرقابل استفاده می شود.اصولا هر دو تا سه ماه یکبار باید بررسی کاملی در مورد شیشه شیر داشته باشید و در صورت نی..
12,500 تومان
برند: suavinex مدل: 3800148
سرشیشه آناتومیک بسته  2 عددی سواوینکس  Suavinexبرای گروه سنی 6 ماه به بالا مناسب است.انتخاب سرشیشه برای تغذیه کودک از زمانی که متولد می شود مهم و ضروری است.برخی از مادران به فرزند خود شیر خودشان را می دهند و فکر می کنند نیازی نیست که شیشه برای کودکان خود خریداری نمایند.حتی اگر ..
143,000 تومان
برند: suavinex مدل: 3800146
سرشیشه آناتومیک 2 عددی سواوینکس Suavinex برای کودک از بدو تولد تا 6 ماهگی مناسب می باشد.یکی از سوالاتی که برای مادران کم تجربه پیش می آید این است که مگر سرشیشه هم گروه سنی دارد؟بله، هر سرشیشه برای گروه سنی خاصی طراحی شده است و هر چه سن کودک بالاتر می رود باید تعداد سوراخ های سرشیشه بیشتر شود..
150,000 تومان
برند: Baby land مدل: 350
سرشیشه آبمیوه خوری بی بی لند مدل 350 برای قرار گرفتن بر روی انواع شیشه شیرهای بیبی لند و آبمیوه خوردن کودک مناسب می باشد.یکی از مایعات ضروری برای بدن کودک، آبمیوه است که حاوی ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدن می باشد.آبمیوه هایی که بصورت آماده به فروش می رساند برای کودک مناسب نیست زیرا دارای ..
21,000 تومان
برند: میمی جومی (mimijumi) مدل: 280
سرشیشه 6 تا 18 ماه میمی جومی mimijumi بیشترین شباهت را با سینه ی مادر دارد و دارای کیفیت عالی و جنس سیلیکونی مرغوب فاقد BPA است.میمی جومی mimijumi یکی از برندهای معتبر دنیاست که از سال 2008 فعالیت خود را در زمینه ی تولید محصولات نوزادان و کودکان در کشور اتریش آغاز کرده است.مادرهایی که شاغل ه..
105,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4390
سر شیشه سیلیکونی واید s بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده است. این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ت..
95,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4391
سر شیشه سیلیکونی واید m بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد،که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن ..
95,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4392
سر شیشه سیلیکونی واید(F) مدل 4395 بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازبهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است. سیلیکون بکار رفته کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالای آن اس..
95,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4393
سر شیشه سیلیکون اکسترا واید (S) بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که ازد بهترین و مرغوب ترین نوع سیلیکون ساخته شده است سیلیکون بکار رفته برای آن کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده استاین سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارد که این مهر تاییدی بر کیفیت بالا..
125,000 تومان
نمايش 13 تا 24 از 33 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات