منو
سبد خرید شما

سرشیشه

شیر خوردن اصلی ترین عامل رشد و سلامتی و تقویت استخوان ها و داندان های کودک است. شیر تمام موارد غذایی مورد نیاز کودک را تامین می کند حتی آب مورد نیاز بدن. شیشه شیر جزء جدایی ناپذیر کودک و والدین است چون از بدو تولد برای کودکانی که از شیر مادر تغذیه نمی کنند و یا شیر مادر برای آنها کافی نیست لازم است تا در سنین بالاتر که دیگر مایعات مثل آب و آب میوه برای کودک ریخته می شود از طرفی سرشیشه بخش مهم شیشه شیر است. این بخشی است که در دهان کودک می رود و جنس و اندازه اش بسیار اهمیت دارد. سر شیشه نباید دارای مواد مضر باشد و همچنین شکل طراحیش باید متناسب باشد. به غیر از مناسب بودن سر شیشه با سن کودک باید کودک هم با آن راحت باشد و آن را بپذیرد.

برای آزمایش استحکام سر شیشه آن را محکم فشار دهید باد دوباره به حالت اولیه باز گردد در غیر اینصورت مناسب نیست. چسبنده یا کدر بودن یا باد کردن آن نشان از زمان تعویض سر شیشه است. این وسیله نباید دارای ترک خوردگی باشد چون جریان ورود مایعات به دهان نوزاد ممکن است خفگی ایجاد کند. مادرانی که هم از شیشه برای شیردهی استفاده می کنند و هم از شیر مادر باید این موضوع را مد نظر داشته باشد که اگر سوراخ سرشیشه بیش از حد باشد دیگر نوزاد از شیر مادر تغذیه نمی کند.

برند: babisil مدل: BS 4388
 سر شیشه سایز(ام) سیلیکونی بیبی سیل سایز مدیوم یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که از سیلیکون کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ترین نوع سیلیکون استفاده شده.این سرشیشه بسیار ..
74,500 تومان
برند: babisil مدل: BS 4389
سر شیشه سایز(اف) سیلیکونی بیبی سیل یکی از شبیه ترین سر شیشه ها به پستان مادر می باشد که از سیلیکون کاملا بهداشتی و بدون مواد مضر برای کودک ساخته شده این سرشیشه قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد دارددر ساخت این سرشیشه از بهترین و باکیفیت ترین نوع سیلیکون استفاده شده.این سرشیشه بسیار نرم و فوق العاده طبیع..
75,000 تومان
سرشیشه پهن دو عددی جریان متوسط نابی ( 6-3 ) ماه Nuby سرشیشه پهن دو عددی جریان متوسط نابی ( 6-3 ) ماه Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: ( 6-3 ) ماه
 : Nuby ویژگی های  سرشیشه پهن دو عددی جریان متوسط نابی ( 3-0 ) ماه      سر شیشه پهن دو عددی جریان آهسته نابی مشابه سینه مادر و جریان متوسط دارد. این سرشیشه به علت سوراخ هايی كه روی آن..
سرشیشه پهن دو عددی جریان آهسته نابی ( 3-0 ) ماه Nuby سرشیشه پهن دو عددی جریان آهسته نابی ( 3-0 ) ماه Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: ( 3-0 ) ماه
  ویژگی های  سرشیشه پهن دو عددی جریان آهسته نابی ( 3-0 ) ماه  سر شیشه پهن دو عددی جریان آهسته نابی مشابه سینه مادر و جریان متوسط دارد.این سرشیشه به علت سوراخ هايی كه روی آن تعبیه شده خاصیت ضدنفخ دارد.هربسته شامل 2 عدد ..
نمايش 25 تا 33 از 33 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات