منو
سبد خرید شما

سطل و سبد اتاق

توجه به اکسسوری های اتاق کودک مهم است و از جزییات نباید به راحتی گذشت. سطل از ضروریات هر اتاق و خانه ای است و این برای اتاق کودک مستثنی نیست. این وسیله هم برای والدین که به نظافت می پردازند و هم برای خود کودک که بداند و یاد بگیرد که وسایل دور ریختی باید در سطل قرار بگیرد بسیار کاربردی است. انتخاب سطل جذاب و کاربردی بسیار مهم است. سطل در طراحی ها، رنگ ها و جنس های متفاوتی تولید می شود و شما می توانید بسته به سلیقه و رنگ مورد نظر آنها را تهیه کنید.

سبد اتاق کودک وسیله است که هم برای جمع کردن لباس و هم اسباب بازی کودک می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. سبد لباس برای جمع آوری البسه کثیف کاربردی است چون نباید با لباس های بقیه اعضای خانواده مخلوط و شسته شود. سبدها دارای جنس های متفاوتی است از جمله پلاستیکی، پارچه ای، حصیری و فلزی که برای کاربردها و سلایق مختلف ایجاد شده است. همچنین از سبد برای جمع آوری اسباب بازی هایی که روزانه مورد استفاده کودک قرار می گیرد مفید است. این سبدها در اندازه های متنوعی برای کارایی های مختلف قابل انتخاب و خرید است.

سطل زباله کودک رومنس romance
ناموجود
مدل: romance
سطل زباله کودک رومنس romance  جنس چوبی با لایه پارچه ای قابل شستشو دارای یک عروسک پولیشی و زیبا ساخت ایران..
سبد دربدار رومنس romance
ناموجود
مدل: رومنس
سبد درب دار رومنس romance یکی از وسایل جانبی اما کاربردی اتاق کودکان سبد های ذخیره است این سبدها هم میتوانند به عنوان سبد لباس چرک مورد استفاده قرار بگیرند و هم سبد اسباب بازی و وسایل کودک مثل پوشک،دستمال مرطوب یا حتی ملحفه  از آنجایی که لباس های کودک جدا شسته می..
سطل صورتی مات روتو Rotho سطل صورتی مات روتو Rotho
ناموجود
برند: Rotho مدل: 200020234
 سطل صورتی مات روتو Rotho :  سطل صورتی مات روتو Rotho سطل صورتی مات روتو دارای دسته ای می باشد که می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید.این سطل برای قرار دادن در حمام، اتاق کودک و دستشویی بسیار مناسب می باشد.  سطل صورتی..
سطل صورتی طرح دار روتو Rotho ( طرح پرنسس) سطل صورتی طرح دار روتو Rotho ( طرح پرنسس)
ناموجود
برند: Rotho مدل: پرنسس
 سطل صورتی طرح دار روتو Rotho ( طرح پرنسس) :  سطل صورتی درب دار روتو طرح پرنسس Rotho سطل درب دار روتو دارای دسته ای می باشد که می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید.این سطل برای قرار دادن در حمام، اتاق کودک و دستشویی بسیار مناسب می باشد. ..
سطل اتاق کودک روتو Rotho ( سری صدفی ) سطل اتاق کودک روتو Rotho ( سری صدفی )
ناموجود
برند: Rotho مدل: rotho
 سطل اتاق کودک روتو Rotho ( سری صدفی ) :  سطل اتاق کودک روتو Rothoسری صدفی سطل اتاق کودک روتو دارای دسته ای می باشد که می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید.این سطل برای قرار دادن در حمام، اتاق کودک و دستشویی بسیار مناسب می باش..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات