منو
سبد خرید شما

شورت آموزشی

فرزند شما در بدو تولد تا مدت ها کنترلی روی دستشویی خود ندارد به همین دلیل پوشک می شود. اما این کار نباید تا سنین بالا صورت بگیرد چون به فرم استخوان های پا آسیب می زند. هر چه فرزند دلبند شما بزرگتر می شود دغدغه از پوشک گرفتن آن هم جدی تر می شود. شورت آموزشی وسیله ای است که در زمانی که می خواهید کودک را از پوشک بگیرید بسیار کاربردی است و این امر را برای شما و کودکتان راحت تر می کند. این وسیله باعث می شود فرزند شما بیشتر خود را کنترل کند و برای دستشویی رفتن آموزش ببیند، در عین حال خیال شما راحت باشد که همه جا کثیف نمی شود.

این شورت از جنس های لطیف و پارچه ای نرم ساخته می شود و اغلب دارای دکمه های مختلفی است که به اندازه مورد نظر شما برسد همچنین در ناحیه ران ها کشی هستند تا کودک در آن احساس راحتی کند. در خرید شورت آموزشی از نمونه هایی یا طرح ها و رنگ های جذاب استفاده کنید که کودک به پوشیدن آن تشویق شود. این شورت ها قابلیت شست و شوی مکرر دارد که بارها از آن استفاده شود.

برند: چیکو ( Chicco) مدل: 51
زمانی که میخواهید کودک خود را از پوشک بگیرید باید صبر و حوصله ی زیادی به خرج دهید زیرا پروسه ای طولانی است که نیازمند وقت و حوصله ی شماست. برای کودک خود وقت بگذارید و با بازی به او آموزش دهید زمانی که احساس نیاز به دستشویی رفتن پیدا میکند با اسامی رمزی آن را به شما بگوید تا کمکش کنید. ..
17,000 تومان
برند: Wee Care مدل: Wee care
شورت آموزشی دخترانه وی کر Wee care همواره یکی از معضلاتی که خانواده ها هنگام بزرگ شدن کودکان با آن درگیرند از پوشک گرفتن کودک است. زمانی که فرزند شما به اندازه ای بزرگ میشود که باید مانند اطرافیان خود خودش به دستشویی برود یک پروسه ای باید طی شود که نیازمند صبر و تحمل مادر و پدر است..
36,000 تومان
مدل: 6202
شورت آموزشی تکی دکمه دار برای زمانی که می خواهید پوشک را از کودک بگیرید و بچه را به دستشویی رفتن بصورت مستقل عادت دهید مناسب می باشد.یکی از چالش برانگیزترین دوره های زندگی بچه ها زمانیست که می خواهند بصورت مستقل به سرویس بهداشتی بروند.مادر نباید دیگر فرزند خود را پوشک کند اما باید مداوم حواس..
49,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات