منو
سبد خرید شما

شیردوش برقی یونی مام unimom مدل minuet LCD

شیردوش برقی یونی مام unimom مدل minuet LCD شیردوش برقی و دستی
ناموجود

شیردوش برقی یونی مام unimom مدل minuet LCD :

شیردوش برقی یونی مام محصول کشور کره جنوبی یکی از برترین شیردوش های برقی موجود در بازار می باشد.

شیر مادر مفیدترین غذا برای کودکان است از این رو مادرانی که به دلیل شاغل بودن یا داشتن نوک سینه صاف یا فرو رفته نمی توانند همیشه به کودک دلبند خود شیر بدهند بهترین راه استفاده از شیردوش می باشد.

ممکن است مادران در ابتدا با استفاده از شیردوش احساس ناراحتی کنند اما بعد از چند بار استفاده به آن عادت می کنند و می توانند شیر خود را به مدت 6 ساعت در دمای اتاق و 2 الی 3 روز در یخچال نگه داری کنند.

استفاده از شیردوش برای مادرانی که نوک سینه آن ها صاف یا فرو رفته می باشد بسیار مناسب است چرا که با مکانیزم مکش و ماساژی که این دستگاه دارد باعث می شود تا حدودی نوک سینه به شکل برآمده در بیاید.

شیردوش برقی یونی مام دارای 3 مرحله ریتم مکش : مکش، رهایی و استراحت است،  همچنین قطعاتی که با شیر در تماس است قابل استریل کردن با آب جوش می باشند و قطعات این شیردوش عاری از هرگونه مواد شیمیایی و مضر (Free BPA) است.

این شیردوش برای بهره وری بهتر در گرفتن شیر از سینه مادران دارای حالت ماشاژ نیز می باشد و در ادامه باید به نکته اشاره کنیم که شما می توانید بدون هیچ تماسی بین دست شما و شیر از این شیردوش استفاده کنید و شیر را در ظرف های سیلیکونی دارای ماساژور ذخیره کنید.

شیردوش برقی یونی مام  تمام دیجیتال ببوده و با قدرت مکش 0 تا 300 میلی متر جیوه بسیار بی صدا می باشد و شما می توانید از طریق LCD موجود روی دستگاه، شیردوش را مدیریت کنید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات