منو
سبد خرید شما

شیردوش دستی مامی وک mamivac

مکانیزم شیردوش مامی وک به صورت دستی است و استفاده از آن بسیار راحت و آسان می باشد به گونه ای که امکان استفاده با یک دست را به مادران می دهد. ما استفاده از شیردوش دستی مامی وک را به مادرانی که نوک سینه آن ها صاف می باشد توصیه می کنیم چرا که به تدریج نوک سینه با استفاده مداوم از این دستگاه برآمدگی پیدا می کند و شیر خوردن را برای نوزاد آسان می کند.

شیردوش دستی مامی وک با ابعاد کوچک و وزن سبکی که دارد بسیار پرتابل و قابل حمل می باشد به گونه ای که به راحتی داخل کیف قرار می گیرد و برای مادران شاغل و مادرانی که بیشتر زمان خود را بیرون از منزل صرف می کنند می باشد.

شیردوش دستی مامی وک دارای یک ظرف ذخیره شیر می باشد که جنس آن از شیشه مرغوب و با کیفیت و دارای درجه بندی است که میزان شیر داخل ظرف را نشان داده و به علت داشتن سر شیشه مخصوص، امکان شیردهی به همراه ظرف ذخیره شیر را به شما می دهد. روش و مکانیز مکش این شیردوش دستی کاملا بدون صدا و همانند مکیدن نوزاد است به همین علت می توانید همزمان با شیرخوردن نوزاد، برای سینه دیگر از شیردوش دستی مامی وک استفاده کنید.

تمامی قطعات این شیردوش دستی به راحتی باز و بسته می شود و کاملا قابل شستشو است به گونه ای که شستشوی تمامی قطعات به تنهایی امکان پذیر است. شیردوش دستی مامی وک ساخت کشور آلمان ، یک شیردوش دستی خوب و با کیفیت است که بدون دخالت هیچ گونه مواد مضر و شیمیایی تولید شده است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات