منو
سبد خرید شما

شیردوش برقی و دستی

 

شیر خوردن نوزاد از مهم ترین اتفاقات برای سلامت و رشد اوست. شیر مادر برای رشد استخوان و دندان های کودک ضروری است. نوزاد باید در فواصل زمانی منظم شیر بخورد اما در برخی موارد مادر نمی تواند بطور مستقیم به نوزاد خود شیر دهد و یا نوزاد نمی تواند سینه مادر را در دهان بگیرد و از آنجایی که تغذیه با شیر مادر در استحکام استخوان و سلامت کودک بسیار مهم است و دوشیدن شیر بدون ابزار کاری سخت و طاقت فرساست، می توان از لوازم کمکی برای دوشیدن شیر استفاده کرد.

شیر دوش در دو نوع دستی و برقی موجود است. مدل دستی عملکردی شبیه مکیدن نوزاد دارد و ارزان تر است اما نمونه برقی مکش کامل شیر را انجام می دهد و آسان تر است. انتخاب برند معتبر بسیار مهم است و کار و خیال شما را راحت تر می کند. حتی برای مواقعی مادر برای مدتی از کودک دور است و نمی خواهد کودک از شیر خشک استفاده کند و یا گرسنه بماند پس استفاده از این ابزار مفید و کاربردی کمک زیادی به او خواهد کرد. در هر صورت هر راهکار یا ابزاری که این دوران را برای مادر و کودک آسان تر کند در سلامت و آرامش آنها موثر است.

شیردوش دستی دکتر براون DR BROWN’S شیردوش دستی دکتر براون DR BROWN’S
جدید Top Brand
برند: dr brown مدل: 015
شیردوش دستی دکتر براون بهترین وسیله برای دوشیدن شیر مادرانی است که نمی توانند بطور مستقیم به فرزندان خود شیر بدهند. این محصول دکتر براون شامل یک شیردوش دستی با پایه پمپ دار، یک شیشه شیر و یک ساک می باشد. ویژگی های شیردوش دستی:جنس شیردوش تمام سیلیکونی و قابل انعطاف است. فاقد مواد مضر ..
830,000 تومان
برند: tommee tippee مدل: 423556
ست شیردوش دستی قابل تنظیم تامی تیپی یک پک کامل شیردهی برای کودک دلبند شماست که از بدو تولد نیاز مادر به دوشیدن شیر و نیاز کودک به پستانک و شیشه شیر را مرتفع می کند. از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و دیگر نیازی نیست که شما پستانک، شیشه شیر، پد شیردهی، شیردوش، ظرف ذخیره شیر و … را به صورت جداگانه..
1,300,000 تومان
برند: dr brown مدل: 4005
مادرانی که کودک شیرخوار دارند و می خواهند از شیر خودک به کودکشان بدهند باید شیر خود را توسط شیردوش بدوشند و در کیسه ای بریزند و در یخچال نگهداری نمایند. برای نگهداری شیر مادر می توانید از کیسه ذخیره شیر دکتر براون استفاده نمایید. ویژگی های کیسه ذخیره شیر:از برند آمریکایی دکتر براون م..
382,000 تومان
برند: Umee مدل: 80001
شیردوش پمپی یومه Umee بهترین وسیله برای دوشیدن شیر مادر می باشد و دارای یک پایه و یک شیشه شیر کودک است.قدرت مکش بسیار خوبی دارد و برای مادرانی که نمی توانند به صورت مستقیم به فرزند خود شیر بدهند و باید شیر خود را بدوشند و در شیشه شیر بریزند وسیله ی بسیار مناسبی است.ویژگی های شیردوش یومه:..
440,000 تومان
برند: suavinex مدل: 3175179
شیردوش دستی سواوینکس به مادرانی که نمی توانند بصورت مستقیم به فرزندان خود شیر بدهند کمک می کند تا شیر خود را بدوشند و توسط شیشه شیر بصورت غیر مستقیم به کودک خود شیر بدهند.از ملزومات شیردوش سواوینکس می توانیم به شیردوش، دو عدد پد سینه، یک شیشه شیر و سرشیشه،  5 کیسه ذخیره سازی شیر در یخچال، پایه ی..
1,275,000 تومان
برند: suavinex مدل: 302467
شیردوش برقی Suavinex یک وسیله عالی برای مادرانی است که می خواهند در حالت فعالیت به کودک خود شیر دهند.این وسیله این امکان را به مادران می دهد تا سرعت و شدت پمپاژ شیر را انتخاب کنند. برای جلوگیری از درد سینه هنگام شیردهی این وسیله یک تکنولوژی جدیدی را نوآوری کرده است که دارای 2 مرحله ی تحریک و..
3,570,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 1286
شیردوش برقی نوویتا دارای بهترین و حداکثر کارایی است و متخصصین به گونه ای آنرا طراحی کرده اند که در ابتدا با مکش نرم منجر به تحریک اولیه سینه های مادر شده و به خروج جریان شیر کمک کرده که همانند مرحله تغذیه طبیعی کودک از سینه مادر شبیه سازی شده است. ویژگی های شیردوش برقی نوویتا:نحوه ی عملکرد ش..
3,550,000 تومان
شیردوش دستی وی کر Wee care شیردوش دستی وی کر Wee care
ناموجود
برند: Wee Care مدل: 907
شیردوش دستی وی کر بهترین وسیله برای دوشیدن شیر مادر است با جنس مرغوب و با کیفیت و وزن سبک و قابل استفاده در منزل و خارج از منزل.ویژگی های شیردوش وی کر:تهیه شده از مواد سیلیکونی با گرید غذاییحمل آسان بخاطر سبک و کم حجم و نشکن بودنمناسب برای قرار دادن در ساک لوازم کودک قدرت مکش قاب..
شیردوش دستی معمولی سواوینکس Suavinex شیردوش دستی معمولی سواوینکس Suavinex
Top Brand ناموجود
برند: suavinex مدل: 3304113
شیردوش دستی سواوینکس با کاربری آسان و جنس سری سیلیکونی بهترین وسیله برای دوشیدن سینه های مادرانی است که به دلایل مختلف نمی توانند بصورت مستقیم به فرزند خود شیر بدهند. بارها و بارها شنیده ایم که شیر مادر با ارزش ترین تغذیه برای نوزاد است بطوری که هیچ تغذیه ای نمی تواند جایگزین آن شود. بخصوص ت..
شیردوش دستی فرست یرز First Years شیردوش دستی فرست یرز First Years
ناموجود
برند: firstyears مدل: 4633
اگر نوزاد شما تازه متولد شده و بخاطر زخم و ملتهب شدن سینه هایتان یا بیماری خاصی که دارید یا شاغل بودنتان از شیر دادن فرزندتان منصرف شده اید، به هیچ وجه فرزند دلبند خود را از نعمت خدادادی شیر مادر محروم نکنید. شما می توانید با استفاده از شیردوش دستی فرست یرز سینه های خود را بدوشید و شیره ی جان خو..
شیردوش برقی فیلیپس اونت Philips Avent مدل SCF395/11 شیردوش برقی فیلیپس اونت Philips Avent مدل SCF395/11
ناموجود
برند: Philips avent (فیلیپس اونت) مدل: 395/11
شیردوش برقی فیلیپس اونت Philips Avent بهترین وسیله برای دوشیدن شیر مادرانی است که به خاطر سرکار رفتن یا مسافرت یا بیماری نمی توانند بصورت مستقیم به فرزند خود شیر بدهند. بهترین تغذیه برای نوزاد از بدو تولد شیرمادر است بطوری که گفته می شود در 6 ماهه ی اول تولد حتی به نوزاد آب هم داده نشود. اما..
شیردوش برقی رووکو Rovco شیردوش برقی رووکو Rovco
ناموجود
برند: Rovco مدل: 1001
شیردوش برقی رووکو Rovco به مادرانی که نمی توانند بصورت مستقیم به فرزند شیرخوار خود شیر بدهند کمک می کند تا شیر خود را دوشیده و در شیشه شیر بریزند تا کودک توسط شیشه شیر، شیرمادر را بخورد.اگر استفاده از شیردوش دستی برایتان سخت است و فشار زیادی را به شما وارد می کند و نمی توانید به کودکتان بصورت مس..
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات