منو
سبد خرید شما

شیردوش برقی و دستی

 

شیر خوردن نوزاد از مهم ترین اتفاقات برای سلامت و رشد اوست. شیر مادر برای رشد استخوان و دندان های کودک ضروری است. نوزاد باید در فواصل زمانی منظم شیر بخورد اما در برخی موارد مادر نمی تواند بطور مستقیم به نوزاد خود شیر دهد و یا نوزاد نمی تواند سینه مادر را در دهان بگیرد و از آنجایی که تغذیه با شیر مادر در استحکام استخوان و سلامت کودک بسیار مهم است و دوشیدن شیر بدون ابزار کاری سخت و طاقت فرساست، می توان از لوازم کمکی برای دوشیدن شیر استفاده کرد.

شیر دوش در دو نوع دستی و برقی موجود است. مدل دستی عملکردی شبیه مکیدن نوزاد دارد و ارزان تر است اما نمونه برقی مکش کامل شیر را انجام می دهد و آسان تر است. انتخاب برند معتبر بسیار مهم است و کار و خیال شما را راحت تر می کند. حتی برای مواقعی مادر برای مدتی از کودک دور است و نمی خواهد کودک از شیر خشک استفاده کند و یا گرسنه بماند پس استفاده از این ابزار مفید و کاربردی کمک زیادی به او خواهد کرد. در هر صورت هر راهکار یا ابزاری که این دوران را برای مادر و کودک آسان تر کند در سلامت و آرامش آنها موثر است.

برند: Rikang مدل: 001
  شیردوش دستی ریکانگ مدل 001 : یک وسیله ی راحت برای مادران و قابلیت حمل آسان در کیف. شیردوش دستی ریکانگ محصول کشور چین است. این شیردوش با مکانیزم پمپی کار میکند و گنجایشی معادل 150 میلی‌لیتر دارد. داخل بسته یک ..
235,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 1286
شیردوش برقی نوویتا Nuvita شیردوش برقی نوویتا دارای بهترین و حداکثر کارایی است و متخصصین به گونه ای آنرا طراحی کرده اند که در ابتدا با مکش نرم منجر به تحریک اولیه شده و به خروج جریان شیر کمک کرده که همانند مرحله تغذیه طبیعی کودک از سینه مادر شبیه سازی شده است ولی شیردوش بهتر و سریع..
2,880,000 تومان
شیردوش کلاسیک وی Wee baby شیردوش کلاسیک وی Wee baby
ناموجود
مدل: classic
شیردوش کلاسیک وی Wee baby  در ماه های اولیه نوزادان بسیاری از مادران به خصوص مادران شاغل از شیردوش استفاده میکنند حتی مادرانی که میخواهند شیر خود را در شیشه شیر به نوزاد خود بدهند یا کسانی که دوقلو دارند استفاده از شیر دوش برایشان واجب است شیردوش ها به ..
شیردوش پمپی
ناموجود
برند: babisil مدل: BS 4963
شیردوش پمپی بیبی سیل دارای مکانیسم دستی است این ست شامل پایه نگهدارنده و یک شیشه شیر طلقی 180 میلی با سرشیشه می باشدو سر شیر دوش بیبی سیل بسیار نرم است و باعث راحتی برای مادر می شود.طراحی این شیردوش طوری است که هنگام استفاده از ورود هوا به داخل شیر جلوگیری می کند و به این وسیله مانع از ایجاد دل درد ..
شیردوش دستی نوویتا کد 1211 Nuvita (همراه یک عدد شیشه شیر) شیردوش دستی نوویتا کد 1211 Nuvita (همراه یک عدد شیشه شیر)
ناموجود
برند: Nuvita مدل: 1211
دوران بعد از زایمان و شیردهی دوره ی خیلی سخت برای مادران می باشد زیرا گاهی ممکن است شیر مادر کم باشد و یا علت نیامدن شیر مادر باشد و یا حتی نوک سینه مادر به اندازه کافی بزرگ نیست و نوزاد آن را قبول نمی کند. که ما در این زمینه شیردوش دستی نوویتا را معرفی می کنیم و تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کرد..
شیردوش دستی نابی به همراه پایه کد 1620 Nuby شیردوش دستی نابی به همراه پایه کد 1620 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: 1620
شیردوش دستی نابی به راحتی به شما قابلیت تنظیم قدرت مکش شیر از سینه مادر به داخل محفظه شیردوش را می دهد.پیاله سری شیردوش دستی به دلیل جنس سیلیکونی و نرمی که دارد به هیچ عنوان سینه مادر را اذیت نمی کند.سری سیلیکونی این شیردوش که به سینه وصل می شود به دلیل جنس فوق نرم احساس مکشی طبیعی به مادر ..
شیردوش دستی مامی وک mamivac شیردوش دستی مامی وک mamivac
ناموجود
مدل: mamivac
مکانیزم شیردوش مامی وک به صورت دستی است و استفاده از آن بسیار راحت و آسان می باشد به گونه ای که امکان استفاده با یک دست را به مادران می دهد. ما استفاده از شیردوش دستی مامی وک را به مادرانی که نوک سینه آن ها صاف می باشد توصیه می کنیم چرا که به تدریج نوک سینه با استفاده مداوم از ای..
شیردوش برقی یونی مام unimom مدل minuet LCD
ناموجود
مدل: unimom
شیردوش برقی یونی مام unimom مدل minuet LCD :شیردوش برقی یونی مام محصول کشور کره جنوبی یکی از برترین شیردوش های برقی موجود در بازار می باشد.شیر مادر مفیدترین غذا برای کودکان است از این رو مادرانی که به دلیل شاغل بودن یا داشتن نوک سینه صاف یا فرو رفته نمی توانند همیشه به کودک دلبند خود شی..
شیردوش برقی نابی کد NV0107004 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
شیردوش برقی نابی یک برنامه منظم برای داشتن شیر روزانه مادر در تمام زمان ها به شما می دهد.این شیردوش دستی یک وسیله لازم و ضروری برای تمام خانم ها است.شیر دوش برقی نابی یک مکش حرفه ای تر برای ذخیره شیر فراهم می کند.شما می توانید با کمک تنظیماتی که بروی دستگاه تعبیه شده  آن را طو..
شیردوش برقی دوعددی نابی کد NV0107004+5 Nuby شیردوش برقی دوعددی نابی کد NV0107004+5 Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
شیردوش برقی نابی یک برنامه منظم برای داشتن شیر روزانه مادر در تمام زمان ها به شما می دهد.این شیردوش دستی یک وسیله لازم و ضروری برای تمام خانم ها است.شیر دوش برقی نابی یک مکش حرفه ای تر برای ذخیره شیر فراهم می کند. شما می توانید با کمک تنظیماتی که بروی دستگاه تعبیه شده&..
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات