منو
سبد خرید شما

شیشه شور

شیشه شیر از وسایل ضروری هر کودک است و بهداشت شیشه نوزاد و کودک بسیار مهم است و در سلامت کودک اثر ویژه ای دارد. از طرفی تمیز کردن شیشه راحت نیست و ممکن است گوشه های آن به درستی شست و شو نشود. دهانه باریک آنها مانع از ورود دست به داخل می شود و شست و شوی کامل آنها با ابرهای معمولی امکان پذیر نیست. این مساله دغدغه ای برای والدین است و آنها را نگران می کند.

این وسایل مستقیما به دهان کودک راه دارند و اصلی ترین راه انتقال میکروب و باکتری به بدن کودک است و تمیز شدنشان بسیار حائز اهمیت است. از طرفی شیر فساد پذیری بالایی دارد البته راهکارها و وسایلی که خیال شما را از هر گونه آلودگی راحت کند در بازار موجود است اما برس های شیشه شور متداول ترین و ارزان ترین وسیله برای این کار هستند. استفاده این برس ها در شست و شوی مطمئن به شما کمک می کند. این برس ها به دلیل نوع طراحی به داخل شیشه رفته و همه زوایای آن را به خوبی تمیز می کند. برخی از انواع آنها نایلونی و بعضی دیگر اسفنجی است همچنین نمونه هایی یک طرف برس دارند و بقیه دارای برس گرد می باشند.

برند: Baby Dream مدل: 1027
شیشه شور و سرشیشه شور بیبی دریم برای تمیز کردن ظروف غذاخوری، شیشه شیر و سرشیشه کودک مورد استفاده قرار می گیرد.مانع از تجمع باکتری ها و چربی ها در سطوح غیر قابل دسترس ظروف غذاخوری کودک می شود و در ساخت آن از مواد بیسفنول A استفاده نشده و خطری برای سلامتی کودک ندارد.ویژگی های شیشه شور بیبی دری..
73,000 تومان
برند: dr brown مدل: 700
شیشه شور دکتر براون دارای سری اسفنجی و پایه نگهدارنده مکش دار می باشد که بر روی سطوح مختلف قابل نصب بوده و توسط آن می توانید ظروف و شیشه شیرهای کودک را تمیز نمایید.رعایت بهداشت و نظافت ظروف غذاخوری کودک از مسائل با اهمیت است که والدین باید به آن توجه داشته باشند.توجه نکردن به بهداشت ظروف غذا..
198,000 تومان
برند: Baby Dream مدل: 1103
شیشه شور بیبی دریم با سر فرچه ای خود برای شستشو انواع شیشه ها و سرشیشه های موجود مناسب است. ..
60,000 تومان
برند: dr brown مدل: AC110
در بسته بندی شیشه شور دکتر براون یک سرشیشه شور و یک پایه نگهدارنده مکش دار قرار گرفته و امکان شستشوی سهل و آسان شیشه شیر و ظروف کودک را فراهم کرده است.معمولا سرشیشه و قسمت های کناری دیواره های شیشه شیر به خوبی تمیز نمی شوند.باقی مانده ی شیر و آبمیوه و سایر مایعات در این بخش ها جمع می شوند و ..
225,000 تومان
برند: Wee Care مدل: M910
برای جلوگیری از آلودگی شیشه شیر کودک ، سر شیشه و سایر وسایلی که مستقیم با سلامت کودک در ارتباط است توسط میکروب ها باید آن ها را بشویید و استریل کنید.  وسایلی مثل شیشه شور کودک و یا خشک کن در گذشته وجود نداشته به همین علت امکان رشد باکتری در آنها زیاد بوده اما امروزه با وجود این وسایل ه..
66,000 تومان
شیشه و سرشیشه شور نابی Nuby شیشه و سرشیشه شور نابی Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: 5540
شیشه و سرشیشه شور نابی وسیله ای کاربردی و پرطرفدار است که برای شستن سرشیشه و شیشه شیر کودک استفاده می شود و حتی بخش های غیرقابل دسترس را به راحتی تمیز می کند.اگر مقداری شیر یا مایعات در شیشه شیر کودک برای چند ساعت باقی بماند، با شستشوی معمولی به خوبی تمیز نمی شود.استفاده از شیشه شوی برای حفظ..
شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby مدل 5524 شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby مدل 5524
ناموجود
برند: nuby مدل: 5524
شیشه شور و سرشیشه شور نابی برای تمیز کردن بطری و سرشیشه و لیوان کودک مورد استفاده قرار می گیرد و طراحی و رنگ بندی بسیار زیبایی دارد.بخش های کناری و درزهای شیشه شیر و سرشیشه ی کودک اصولا به خوبی تمیز نمی شوند، ماندن شیر در این نقاط به مرور زمان می تواند موجب بیماری کودک شود.مادر باید به بهداش..
برس شیشه شور و سرشیشه شور نیو نی نی
ناموجود
برند: new nini مدل: دو قلو
برای اینکه مادر بتواند به راحتی بطری های شیر و سرشیشه های کودک را بشوید و خیالش راحت باشد که بخش های دور از دسترس آن نیز تمیز شده می تواند از شیشه و سرشیشه شور نیو نی نی برای شستشو استفاده نماید.اگر به بهداشت وسایل کودک توجه نشود، می تواند ویروس ها و باکتری ها به بدنش منتقل شود و سلامتی اش به خط..
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات