منو
سبد خرید شما

شیشه شور

شیشه شیر از وسایل ضروری هر کودک است و بهداشت شیشه نوزاد و کودک بسیار مهم است و در سلامت کودک اثر ویژه ای دارد. از طرفی تمیز کردن شیشه راحت نیست و ممکن است گوشه های آن به درستی شست و شو نشود. دهانه باریک آنها مانع از ورود دست به داخل می شود و شست و شوی کامل آنها با ابرهای معمولی امکان پذیر نیست. این مساله دغدغه ای برای والدین است و آنها را نگران می کند.

این وسایل مستقیما به دهان کودک راه دارند و اصلی ترین راه انتقال میکروب و باکتری به بدن کودک است و تمیز شدنشان بسیار حائز اهمیت است. از طرفی شیر فساد پذیری بالایی دارد البته راهکارها و وسایلی که خیال شما را از هر گونه آلودگی راحت کند در بازار موجود است اما برس های شیشه شور متداول ترین و ارزان ترین وسیله برای این کار هستند. استفاده این برس ها در شست و شوی مطمئن به شما کمک می کند. این برس ها به دلیل نوع طراحی به داخل شیشه رفته و همه زوایای آن را به خوبی تمیز می کند. برخی از انواع آنها نایلونی و بعضی دیگر اسفنجی است همچنین نمونه هایی یک طرف برس دارند و بقیه دارای برس گرد می باشند.

برند: avent مدل: 145/06
برس شیشه شور و سر شیشه شور اونت Philips Avent شیشه شور اونت یک وسیله بسیار کاربردی برای شستن شیشه شیر و سرشیشه شیر و وسایل دیگر نوزاد است از آنجایی که کودک مداوم با شیشه شیر و پستانک خود در ارتباط است پس تمیزی و شستشو مرتب وسایل او یک امر حیاتی برای سلامتی کودک شماست شیشه ..
178,000 تومان
شیشه شور و سرشیشه شور نایلونی
ناموجود
برند: babisil مدل: BS 4489
با استفاده از برس مخصوص این محصول می توان به راحتی سرشیشه های بیبی سیل را تمیز کرداین شیشه شور از نایلون و پلاستیک باکیفیت و مقاوم ساخته شده که روی شیشه خط نمی اندازدبرای اولین استفاده از شیشه شور باید آن را با آب گرم بشورید و حتما بعد از استفاده شسته شود مشخصات:وزن آن 100گر..
شیشه شور و سرشیشه شور اسفنجی
ناموجود
برند: babisil مدل: BS 4576
می توان به وسیله آن تمامی بطری ها،شیشه ها و لیوان های کودک را شست و تمیز کرداز جنس بسیار با کیفیت و مقاومی ساخته شده به گونه ای که از بدنه شیشه شور به هیچ عنوان جدا نمی شونداین محصول از بیبی سیل دوام بسیار بالایی دارد و می تواند تمام دوره ی شیر خوارگی نوزاد از آن استفاده کردانعطاف پذیری ..
شیشه و سر شیشه شور نوویتا کد 1486 Nuvita شیشه و سر شیشه شور نوویتا کد 1486 Nuvita
ناموجود
برند: Nuvita مدل: 1486
شیشه و سرشیشه شور نوویتا Nuvita   شیشه شور نوویتا برای تمام ظروف کودکان شما از جمله ظروف پلاستیکی و شیشه ای و با هر جنسی کاربرد دارد.استفاده از شیشه و سر شیشه شور نوویتا یکی از راحت ترین راه ها برای شستشو شیشه شیر و سر شیشه است.شیشه شیر ها به دلیل عمقی که دارند م..
شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5540 شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5540
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
  شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5540  استفاده از شیشه و سر شیشه شور نابی یکی از راحت ترین راه ها برای شستشو شیشه شیر و سر شیشه است.شیشه شیر ها به دلیل عمقی که دارند معمولا به سختی تمیز می شوند.شیشه و سرشیشه شور نابی می تواند کمک بسیاری تمیز ک..
شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5524 شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5524
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5524استفاده از شیشه و سر شیشه شور نابی یکی از راحت ترین راه ها برای شستشو شیشه شیر و سر شیشه است.شیشه شیر ها به دلیل عمقی که دارند معمولا به سختی تمیز می شوند.شیشه و سرشیشه شور نابی می تواند کمک بسیاری تمیز کردن آنها به شما بکند.1. سر شیشه شور این ست..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات