منو
سبد خرید شما

شیشه شور

بهداشت شیشه نوزاد و کودک بسیار مهم است. از طرفی تمیز کردن شیشه راحت نیست و ممکن است گوشه های آن به درستی شست و شو نشود. دهانه باریک آنها مانع از ورود دست به داخل می شود و شست و شوی کامل آنها با ابرهای معمولی امکان پذیر نیست.

این وسایل مستقیما به دهان کودک راه دارند و اصلی ترین راه انتقال میکروب و باکتری به بدن کودک است و تمیز شدنشان بسیار حائز اهمیت است. استفاده از برس های شیشه شور در شست و شوی مطمئن به شما کمک می کند. این برس ها به دلیل نوع طراحی به داخل شیشه رفته و همه زوایای آن را به خوبی تمیز می کند.

برند: babisil مدل: BS 4489
با استفاده از برس مخصوص این محصول می توان به راحتی سرشیشه های بیبی سیل را تمیز کرداین شیشه شور از نایلون و پلاستیک باکیفیت و مقاوم ساخته شده که روی شیشه خط نمی اندازدبرای اولین استفاده از شیشه شور باید آن را با آب گرم بشورید و حتما بعد از استفاده شسته شود مشخصات:وزن آن 100گر..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 4576
می توان به وسیله آن تمامی بطری ها،شیشه ها و لیوان های کودک را شست و تمیز کرداز جنس بسیار با کیفیت و مقاومی ساخته شده به گونه ای که از بدنه شیشه شور به هیچ عنوان جدا نمی شونداین محصول از بیبی سیل دوام بسیار بالایی دارد و می تواند تمام دوره ی شیر خوارگی نوزاد از آن استفاده کردانعطاف پذیری ..
0 تومان
برند: avent مدل: 145/06
برس شیشه شور و سر شیشه شور اونت Philips Avent شیشه شور اونت یک وسیله بسیار کاربردی برای شستن شیشه شیر و سرشیشه شیر و وسایل دیگر نوزاد است از آنجایی که کودک مداوم با شیشه شیر و پستانک خود در ارتباط است پس تمیزی و شستشو مرتب وسایل او یک امر حیاتی برای سلامتی کودک شماست شیشه ..
195,000 تومان
برند: Nuvita مدل: 1486
شیشه و سرشیشه شور نوویتا Nuvita   شیشه شور نوویتا برای تمام ظروف کودکان شما از جمله ظروف پلاستیکی و شیشه ای و با هر جنسی کاربرد دارد.استفاده از شیشه و سر شیشه شور نوویتا یکی از راحت ترین راه ها برای شستشو شیشه شیر و سر شیشه است.شیشه شیر ها به دلیل عمقی که دارند م..
188,000 تومان
شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5540 شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5540
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
  شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5540   Bottle and nipple brush   استفاده از شیشه و سر شیشه شور نابی یکی از راحت ترین راه ها برای شستشو شیشه شیر و سر شیشه است.شیشه شیر ها به دلیل عمقی که دارند معمولا به س..
93,000 تومان
شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5524 شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5524
ناموجود
برند: nuby مدل: نابی
 شیشه و سر شیشه شور نابی Nuby کد 5524  Bottle and nipple brush   استفاده از شیشه و سر شیشه شور نابی یکی از راحت ترین راه ها برای شستشو شیشه شیر و سر شیشه است.شیشه شیر ها به دلیل عمقی که دارند معمولا به سختی تمیز می شوند.شیشه و س..
123,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات