منو
سبد خرید شما

شیشه شور

شیشه شیر از وسایل ضروری هر کودک است و بهداشت شیشه نوزاد و کودک بسیار مهم است و در سلامت کودک اثر ویژه ای دارد. از طرفی تمیز کردن شیشه راحت نیست و ممکن است گوشه های آن به درستی شست و شو نشود. دهانه باریک آنها مانع از ورود دست به داخل می شود و شست و شوی کامل آنها با ابرهای معمولی امکان پذیر نیست. این مساله دغدغه ای برای والدین است و آنها را نگران می کند.

این وسایل مستقیما به دهان کودک راه دارند و اصلی ترین راه انتقال میکروب و باکتری به بدن کودک است و تمیز شدنشان بسیار حائز اهمیت است. از طرفی شیر فساد پذیری بالایی دارد البته راهکارها و وسایلی که خیال شما را از هر گونه آلودگی راحت کند در بازار موجود است اما برس های شیشه شور متداول ترین و ارزان ترین وسیله برای این کار هستند. استفاده این برس ها در شست و شوی مطمئن به شما کمک می کند. این برس ها به دلیل نوع طراحی به داخل شیشه رفته و همه زوایای آن را به خوبی تمیز می کند. برخی از انواع آنها نایلونی و بعضی دیگر اسفنجی است همچنین نمونه هایی یک طرف برس دارند و بقیه دارای برس گرد می باشند.

مدل: 373
بهداشت و شستشوی صحیح شیشه شیر و ظروف کودک از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به خوبی شیشه شیر و ظروف کودک تمیز نشود می تواند موجب تجمع باکتری ها در این ظروف و در نتیجه بیماری کودک شود. برخی از بخش های شیشه شیر همچون کناره ها و سرشیشه غیر قابل دسترس هستند و به راحتی تمیز نمی شوند و چربی و ذرات آب..
48,000 تومان
برند: Rovco (رووکو) مدل: 3500
شیشه شو و سر شیشه شور رووکو Rovco برای شستشو و تمیز کردن شیشه شیر و سرشیشه و سایر ظروف کودک مناسب می باشد. شستن شیشه شیر و ظروف کودک به تنهایی و با آب کفایت نمی کند زیرا چربی ها در درزها و قسمت های کناری ظروف قرار گرفته و به مرور زمان فضایی برای رشد باکتری ها می شود. استفاده از یک شیشه شور ک..
110,000 تومان
مدل: 1214
رعایت نکردن بهداشت ظروف غذاخوری و شیشه شیر کودک می تواند موجب تجمع باکتری ها و بیمار شدن کودک شود. شیشه شور ایکس بی برای تمیز کردن شیشه شیر و ظروف غذاخوری کودک بسیار پر استفاده می باشد و تمام بخش های غیر قابل دید ظروف را تمیز می کند. شامل دو تکه می باشد که یکی از آنها برس شیشه شور و دیگری دا..
105,000 تومان
برند: dr brown (دکتر براون) مدل: AC110
در بسته بندی شیشه شور دکتر براون یک سرشیشه شور و یک پایه نگهدارنده مکش دار قرار گرفته و امکان شستشوی سهل و آسان شیشه شیر و ظروف کودک را فراهم کرده است.معمولا سرشیشه و قسمت های کناری دیواره های شیشه شیر به خوبی تمیز نمی شوند.باقی مانده ی شیر و آبمیوه و سایر مایعات در این بخش ها جمع می شوند و ..
246,000 تومان
برند: dr brown (دکتر براون) مدل: 700
شیشه شور دکتر براون دارای سری اسفنجی و پایه نگهدارنده مکش دار می باشد که بر روی سطوح مختلف قابل نصب بوده و توسط آن می توانید ظروف و شیشه شیرهای کودک را تمیز نمایید.رعایت بهداشت و نظافت ظروف غذاخوری کودک از مسائل با اهمیت است که والدین باید به آن توجه داشته باشند.توجه نکردن به بهداشت ظروف غذا..
192,000 تومان
برند: nuby (نابی) مدل: 5540
شیشه و سرشیشه شور نابی وسیله ای کاربردی و پرطرفدار است که برای شستن سرشیشه و شیشه شیر کودک استفاده می شود و حتی بخش های غیرقابل دسترس را به راحتی تمیز می کند.اگر مقداری شیر یا مایعات در شیشه شیر کودک برای چند ساعت باقی بماند، با شستشوی معمولی به خوبی تمیز نمی شود.استفاده از شیشه شوی برای حفظ..
195,000 تومان
شیشه شور بی بی لند Baby land
ناموجود
برند: Baby land (بیبی لند) مدل: 344
توجه نکردن به بهداشت و نظافت ظروف غذاخوری و شیشه شیر کودک می تواند منجر به بیماری او شود، برای شستن دقیق بخش های غیر قابل دسترس ظروف کودک می توانید از شیشه شور بی بی لند استفاده نمایید. ویژگی های شیشه شور بیبی لند:شامل دو تکه می باشد. یک شیشه شور کوچک و یک شیشه شور بزرگتر دارد که برای سا..
شیشه شور و سرشیشه شور بیبی دریم Baby Dream شیشه شور و سرشیشه شور بیبی دریم Baby Dream
ناموجود
برند: Baby Dream (بیبی دریم) مدل: 1027
شیشه شور و سرشیشه شور بیبی دریم برای تمیز کردن ظروف غذاخوری، شیشه شیر و سرشیشه کودک مورد استفاده قرار می گیرد.مانع از تجمع باکتری ها و چربی ها در سطوح غیر قابل دسترس ظروف غذاخوری کودک می شود و در ساخت آن از مواد بیسفنول A استفاده نشده و خطری برای سلامتی کودک ندارد.ویژگی های شیشه شور بیبی دری..
برس شیشه شور و سرشیشه شور نیو نی نی
ناموجود
برند: new nini (نیو نینی) مدل: دو قلو
برای اینکه مادر بتواند به راحتی بطری های شیر و سرشیشه های کودک را بشوید و خیالش راحت باشد که بخش های دور از دسترس آن نیز تمیز شده می تواند از شیشه و سرشیشه شور نیو نی نی برای شستشو استفاده نماید.اگر به بهداشت وسایل کودک توجه نشود، می تواند ویروس ها و باکتری ها به بدنش منتقل شود و سلامتی اش به خط..
شیشه شور بیبی دریم Baby Dream شیشه شور بیبی دریم Baby Dream
ناموجود
برند: Baby Dream (بیبی دریم) مدل: 1103
شیشه شور بییبی دریم دارای یک شیشه شور و یک سرشیشه شور کوچک است که در قسمت دسته ی شیشه شور قرار گرفته است. در چهار رنگ بندی مختلف قرمز، آبی، بنفش و سبز ارائه شده است. از پلاستیک با کیفیت و مرغوب ساخته شده است. برای شستن شیشه شیر و ظروف کودک مناسب می باشد. از تجمع باکتری ها در قسمت های..
برس شیشه شور وی کر Wee care برس شیشه شور وی کر Wee care
ناموجود
برند: Wee Care (وی کر) مدل: M910
برای جلوگیری از آلودگی شیشه شیر کودک ، سر شیشه و سایر وسایلی که مستقیم با سلامت کودک در ارتباط است توسط میکروب ها باید آن ها را بشویید و استریل کنید.  وسایلی مثل شیشه شور کودک و یا خشک کن در گذشته وجود نداشته به همین علت امکان رشد باکتری در آنها زیاد بوده اما امروزه با وجود این وسایل هم کار شستش..
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات