منو
سبد خرید شما

شیشه شور

شیشه شیر از وسایل ضروری هر کودک است و بهداشت شیشه نوزاد و کودک بسیار مهم است و در سلامت کودک اثر ویژه ای دارد. از طرفی تمیز کردن شیشه راحت نیست و ممکن است گوشه های آن به درستی شست و شو نشود. دهانه باریک آنها مانع از ورود دست به داخل می شود و شست و شوی کامل آنها با ابرهای معمولی امکان پذیر نیست. این مساله دغدغه ای برای والدین است و آنها را نگران می کند.

این وسایل مستقیما به دهان کودک راه دارند و اصلی ترین راه انتقال میکروب و باکتری به بدن کودک است و تمیز شدنشان بسیار حائز اهمیت است. از طرفی شیر فساد پذیری بالایی دارد البته راهکارها و وسایلی که خیال شما را از هر گونه آلودگی راحت کند در بازار موجود است اما برس های شیشه شور متداول ترین و ارزان ترین وسیله برای این کار هستند. استفاده این برس ها در شست و شوی مطمئن به شما کمک می کند. این برس ها به دلیل نوع طراحی به داخل شیشه رفته و همه زوایای آن را به خوبی تمیز می کند. برخی از انواع آنها نایلونی و بعضی دیگر اسفنجی است همچنین نمونه هایی یک طرف برس دارند و بقیه دارای برس گرد می باشند.

برند: nuby مدل: 5540
شیشه و سرشیشه شور نابی وسیله ای کاربردی و پرطرفدار است که برای شستن سرشیشه و شیشه شیر کودک استفاده می شود و حتی بخش های غیرقابل دسترس را به راحتی تمیز می کند.اگر مقداری شیر یا مایعات در شیشه شیر کودک برای چند ساعت باقی بماند، با شستشوی معمولی به خوبی تمیز نمی شود.استفاده از شیشه شوی برای حفظ..
174,000 تومان
برند: nuby مدل: 5524
شیشه شور و سرشیشه شور نابی برای تمیز کردن بطری و سرشیشه و لیوان کودک مورد استفاده قرار می گیرد و طراحی و رنگ بندی بسیار زیبایی دارد.بخش های کناری و درزهای شیشه شیر و سرشیشه ی کودک اصولا به خوبی تمیز نمی شوند، ماندن شیر در این نقاط به مرور زمان می تواند موجب بیماری کودک شود.مادر باید به بهداش..
274,000 تومان
برند: Baby Dream مدل: 1103
شیشه شور بیبی دریم با سر فرچه ای خود برای شستشو انواع شیشه ها و سرشیشه های موجود مناسب است. ..
49,000 تومان
برند: new nini مدل: دو قلو
برای اینکه مادر بتواند به راحتی بطری های شیر و سرشیشه های کودک را بشوید و خیالش راحت باشد که بخش های دور از دسترس آن نیز تمیز شده می تواند از شیشه و سرشیشه شور نیو نی نی برای شستشو استفاده نماید.اگر به بهداشت وسایل کودک توجه نشود، می تواند ویروس ها و باکتری ها به بدنش منتقل شود و سلامتی اش به خط..
37,000 تومان
برند: avent مدل: 145/06
برس شیشه شور و سر شیشه شور اونت Philips Avent شیشه شور اونت یک وسیله بسیار کاربردی برای شستن شیشه شیر و سرشیشه شیر و وسایل دیگر نوزاد است از آنجایی که کودک مداوم با شیشه شیر و پستانک خود در ارتباط است پس تمیزی و شستشو مرتب وسایل او یک امر حیاتی برای سلامتی کودک شماست شیشه ..
198,000 تومان
برند: Wee Care مدل: M910
برای جلوگیری از آلودگی شیشه شیر کودک ، سر شیشه و سایر وسایلی که مستقیم با سلامت کودک در ارتباط است توسط میکروب ها باید آن ها را بشویید و استریل کنید.  وسایلی مثل شیشه شور کودک و یا خشک کن در گذشته وجود نداشته به همین علت امکان رشد باکتری در آنها زیاد بوده اما امروزه با وجود این وسایل ه..
69,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات