منو
سبد خرید شما

شیشه شیر

شیشه شیر از اولین ملزومات وسایل نوزاد است. انتخاب نمونه مناسب آن همیشه دغدغه والدین بوده است. شیشه شیر از بدو تولد تا حدود 2 سالگی استفاده می شود که بسته به سن کودک و ظرفیت مورد نظر خریداری شود. بهتر است برای نوزادان تا حدود سن 6 ماهگی از شیشه های 60 تا 150 میل استفاده شود و برای بین 6 ماه تا یکسالگی از 240 یا 260 میل و بالای یکسال 330میل.

همچنین جنس شیشه باید فاقد مواد مضر باشد بخصوص به این دلیل که مایعات گرم در آن ریخته می شود و دائما نوزاد و کودک از آن استفاده می کنند. شیشه شیر باید دارای وزن سبکی باشد و مدل های ارگونومیک بسیار مناسب ترند. بخصوص برای سنینی که کودک مایل است خود شیشه شیر را در دست بگیرد. همچنین شیشه شیرهای ضد نفخ از نمونه های بسیار مناسب است که مانع ورود هوا همراه مایعات به معده کودک می شود.

برند: Rotho مدل: perl blue
قمقمه کودک روتو Rotho همانطور که بزرگسالان باید در طول شبانه روز مقدار مشخصی آب بنوشند کودکان هم نیز از این قضیه مستثنا نیستند این وظیفه والدین است که نیازهای روزانه کودک خود را برطرف کرده و مطمئن شوند تغذیه درست و سالم برای رشد هرچه بهتر به کودک میرسد  قمقمه کود..
0 تومان
برند: Baby land مدل: classic
شیشه شیر کلاسیک دسته دار 150میل بیبی لند BabyLand  شیشه شیر کلاسیک دسته دار بیبی لند با سری گرد و فندقی خود که مشابه سینه مادر است باعث میشود کودک هنگام استفاده از شیشه شیر از سینه مادر زده نشود و به علت فرم سری روند طبیعی رشد دندان طی شود  ویژگی دیگر این شیشه ه..
23,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 5068 - BS 5069
شیشه شیر پیرکس 360 درجه دارای روکش عایق حرارتی بیبی سیل مناسب کودکان نوپا می باشد.این شیشه شیر دارای در پوش است که از آلودگی سرشیشه جلوگیری می کند.درجه بندی شده استازنفخ کودک هنگام خوردن شیر جلوگیری می کند.جریان شیر در آن متغیر می باشد.این محصول دارای سنسور حرارتی است.در ساخت آن مواد مضر بکار نر..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 5067 - BS 5066
شیشه شیر پیرکس 360 درجه دارای روکش عایق حرارتی بیبی سیل مناسب کودکان نوپا می باشد.این شیشه شیر دارای در پوش است که از آلودگی سرشیشه جلوگیری می کند.درجه بندی شده استازنفخ کودک هنگام خوردن شیر جلوگیری می کند.جریان شیر در آن متغیر می باشد.این محصول دارای سنسور حرارتی است.در ساخت آن مواد مضر بکار نر..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 4420 - BS 4419
شیشه شیر پیرکس 240 میل آبی بیبی سیل مناسب نوزادان از بدو تولد تا 4 ماهگی می باشددارای سرشیشه پهن سیلیکونی و نرم است و برای سیسمونی نوزاد مناسب است.این شیشه شیر دارای در پوش است که از آلودگی سرشیشه جلوگیری می کند و درجه بندی شده استازنفخ کودک هنگام خوردن شیر جلوگیری می کند.در ساخت آن مواد مضر..
0 تومان
برند: Baby land مدل: pyrex
شیشه شیر پیرکس 240 میل بیبی لند BabyLand  تغذیه کودک در ماه های اولیه بسیار مهم و حائذ اهمیت است، شیر مادر که منبع کلسیم و مواد معدنی مفید است اولین و بهترین گزینه برای رشد کودک است  اما در کنار شیر بعضی از مادران مکمل های غذایی مثل شیر خشک هم ترجیح میدهند  ..
68,000 تومان
برند: babisil مدل: BS 4418- BS 4417
شیشه شیر پیرکس 120 میل مناسب نوزادان از بدو تولد تا 4 ماهگی می باشددارای سرشیشه پهن سیلیکونی و نرم است و برای سیسمونی نوزاد مناسب است.این شیشه شیر دارای در پوش است که از آلودگی سرشیشه جلوگیری می کند.درجه بندی شده استاز نفخ کودک هنگام خوردن شیر جلوگیری می کند.در ساخت آن مواد مضر بکار نرفته و ..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 4960
شیشه شیر سیلیکونی دسته دار 360 درجه 300 میل پهن مدل 4960 شیشه شیر مناسبی برای کودکان بالای 12 ماه می باشددارای دسته است تا اینکه کودک دلبند شما بتواند به راحتی شیشه را در دست بگیرد همچنین دارای سرشیشه سیلیکونی با قابلیت ارتجاعی و کشش زیاد است و سر شیشه آن شبیه به سینه مادر می باشد و این طراحی وی..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 4700 - BS 4701
شیشه شیرسیلیکون دسته دار 360 درجه 300 میل پهن بیبی سیل شیشه شیر مناسبی برای نوزاد است دارای یک نی منعطف است که به کودک دلبند شما اجازه می دهد در هر حالتی شیر بنوشد و هیچ مشکلی بابت شکستن شیر در گلویش نداشته باشد و همینطور ورود هوا که باعث کولیک معده می شود نیز برای کودک پیش نیایددارای ظرفیت 300م..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 4699 - BS 4698
شیشه شیر سیلیکونی بیبی سیل، شیشه شیر مناسبی برای نوزاد است و دارای ظرفیت 180 میل و سرشیشه پهن می باشدجنس این شیشه شیر  پلاستیکی فاقد هر نوع ماده مضر می باشد و به گونه ای ساخته شده که با استفاده از این سیلیکون هوای مخزن تخلیه شده و نوزاد دچار دل درد و نفخ نمی شود و تا آخرین قطره شیر از آن خا..
0 تومان
برند: chicco مدل: 250
شیشه شیر چیکو مدل well-being شیشه شیر چیکو مدل Well-being  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود.قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیشه پر از شیر ..
0 تومان
برند: babisil مدل: BS 4432
شیشه شیر ضد نفخ 240 میل بیبی سیل مدل 4432 از نفخ کودک هنگام خوردن شیر جلوگیری می کند. دارای محفظه ای سیلیکونی است به نام سیل باتل که عمل ضد خلا را بوسیله آن انجام می دهد به این صورت که هنگام مکیدن سرشیشه سیل باتل کاملا فشرده می شود و مرتبا روی خودش جمع می شود که از سکسکه و دل درد کودک جلوگیری می کند..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 41 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات