منو
سبد خرید شما

صندلی غذا

غذاخوردن از مسائل مهم و حساس در مورد کودک است. کودک به دلیل کنجکاوی و کم حوصله بودن مدت زمان زیادی یکجا نشسته و می خواهد به بازی بپردازد همچنین چون می داند زمان غذاخوردن باید از شیطنت دست بردارد تمایلی به غذاخوردن هم نشان نمی دهد. خانواده ها در طول تاریخ از روش ها و وسایل مختلفی برای جلب توجه کودک و غذا دادن به او استفاده کردند اما صندلی غذا از جمله وسایلی است که می توان به کمک والدین بیاید. این وسیله به گونه ای طراحی شده که کودک به راحتی روی آن بنشیند و والدین به او غذا دهند.

این وسیله که هم ارتفاع میزهای غذاخوری طراحی شده که شما بتوانید سر میز غذا از آنها استفاده کنید و برخی قابلیت تنظیم ارتفاع دارند دارای میزی جلوی کودک است که می توان برای گذاشتن ظروف غذا از آن استفاده کرد. همچنین برخی این صندلی ها موزیکال هستند و یا مجهز به جغجغه هستند که باعث سرگرمی کودک می شود. این وسیله دارای کمربندهای محافظ هستند که مانع از افتادن کودک می شوند و امنیت او را تامین می کنند. این وسیله در انواع مختلف با کاربری و تجهزات مختلف تولید شده است و در اکثر موارد سینی به راحتی قابل شست و شو است.

برند: bebeko مدل: تاب شو
ویژگی های صندلی غذای تابشو ببکو bebeko صندلی غذای تابشو ببکو یک محصول 2 کاره با ویژگی های عالی و منحصر به فرد است این صندلی یک لوازم ضروری با کیفیت برای آموزش غذا خوردن کودک به حساب می آید.صندلی غذای ببکو در حالت غذا خوردن مناسب برای کودکان از بدو تولد تا حدود وزنی 20 کیلو..
0 تومان
برند: bebeko مدل: sali
صندلی غذای ببکو Bebeko مدل سالی صندلی غذاخوری ببکو  با طراحی منحصربفرد فرم نشیمن خود و پایه ها همواره توجه هر بیننده ای را جلب می کند.این صندلی غذا دارای پایه هایی محکم از جنس آلومینیوم دارد.یک طرف صندلی غذاخوری ببکو دارای چرخ می باشد و یک طرف ترمز دارد که خ..
2,900,000 تومان
صندلی غذاخوری چیکو مدل پلیPolly 2 In 1 صندلی غذاخوری چیکو مدل پلیPolly 2 In 1
ناموجود
مدل: polly 2 start
غذا خوردن کودکان و عادت های آنها:می خواهیم نگاهی به صندلی غذا چیکو داشته باشیم.کودکان معمولا عادت های رفتاری متفاوتی در غذا خوردن از خود نشان می دهند!یکی دوست دارد وقتی راه می رود غذا بخورد. یکی دوست دارد بین تمام اسباب بازی هایش به او غذا داده شود!یک کودک حتما باید جلوی تلویزیون غذا..
2,470,000 تومان
صندلی غذاخوری چاگل - Cuggl صندلی غذاخوری چاگل - Cuggl
ناموجود
مدل: cuggle
صندلی غذاخوری چاگل - Cuggl :  صندلی غذاخوری چاگل برای کودکان زیر سه سال طراحی شده است. این صندلی با فریم فلزی و قطعات فلزی و روکش پلاستیک قطعات.روکش این صندلی کاملا نرم بوده و برای استفاده طولانی مدت مناسب می باشد. از ویژگی‌های بارز این صندلی م..
680,000 تومان
صندلی غذاخوری شنما - shenma کد 702 صندلی غذاخوری شنما - shenma کد 702
ناموجود
مدل: 702
 صندلی غذاخوری شنما - shenma : کودکان معمولا عادت های رفتاری متفاوتی در غذا خوردن از خود نشان می دهند!   یکی دوست دارد وقتی راه می رود غذا بخورد. یکی دوست دارد بین تمام اسباب بازی هایش به او غذا داده شود!   یک کودک حتما ..
1,250,000 تومان
صندلی غذاخوری شنما - shenma صندلی غذاخوری شنما - shenma
ناموجود
مدل: 732
 صندلی غذاخوری شنما - shenma : کودکان معمولا عادت های رفتاری متفاوتی در غذا خوردن از خود نشان می دهند!   یکی دوست دارد وقتی راه می رود غذا بخورد. یکی دوست دارد بین تمام اسباب بازی هایش به او غذا داده شود!   یک کودک حتما ..
1,050,000 تومان
صندلی غذاخوری بیچی - Beichi صندلی غذاخوری بیچی - Beichi
ناموجود
صندلی غذاخوری بیچی -  Beichi :   صندلی غذاخوری بیچی برای کودکان زیر سه سال طراحی شده است. این صندلی با فریم فلزی و قطعات فلزی و روکش پلاستیک قطعات. روکش این صندلی کاملا نرم بوده و برای استفاده طولانی مدت مناسب می باشد.  از ویژگی‌های بارز این صندلی می‌توان به کمربند ایمنی، زیرپایی، سینی و از همه ..
750,000 تومان
صندلی غذا کیندرکرفت Kinderkraft مدل یامی Yummy صندلی غذا کیندرکرفت Kinderkraft مدل یامی Yummy
ناموجود
صندلی غذا کیندرکرفت kinderkraft مدل یامی از محبوب برندهای روز اروپا. این صندلی برند کشور لهستان بوده و با رنگ ها و مدل منحصربفردی که دارد موجب علاقه اکثر خانواده ها است.  از کارایی های فوق العاده این صندلی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:  دارای 3 حالت خواب و قابل استفاده از بدو..
1,550,000 تومان
صندلی غذا کودک بوربای - Burbay طوسی رنگ صندلی غذا کودک بوربای - Burbay طوسی رنگ
ناموجود
برند: Burbay
صندلی غذا کودک بوربای - Burbay طوسی رنگ :   می خواهیم نگاهی به صندلی غذا بوربای – burbay طرح روباه داشته باشیم.   کودکان معمولا عادت های رفتاری متفاوتی در غذا خوردن از خود نشان می دهند!   یکی دوست دارد وقتی راه می رود غذا بخورد. یکی دوست دارد بین تمام اسباب بازی هایش به او غذا داده شود!   یک..
1,550,000 تومان
صندلی غذا کودک بوربای - Burbay  (طرح روباه) صندلی غذا کودک بوربای - Burbay  (طرح روباه)
ناموجود
برند: Burbay
صندلی غذا کودک بوربای - Burbay  (طرح روباه) :   می خواهیم نگاهی به صندلی غذا بوربای – burbay طرح روباه  داشته باشیم.   کودکان معمولا عادت های رفتاری متفاوتی در غذا خوردن از خود نشان می دهند!   یکی دوست دارد وقتی راه می رود غذا بخورد. یکی دوست دارد بین تمام اسباب بازی هایش به او غذا داده شود! ..
1,550,000 تومان
صندلی غذا کودک Karma Baby صندلی غذا کودک Karma Baby
ناموجود
صندلی غذا کودک فوق العاده کارما بیبی ! صندلی غذا کارما بیبی Karma Baby با طراحی منحصربفرد فرم نشیمن و پایه های خود همواره توجه هر بیننده ای را جلب می کند. این صندلی غذا دارای پایه هایی محکم از جنس آلومینیوم دارد. یک طرف صندلی غذای کارما بیبی دارای چرخ می باشد و یک طرف ترمز دارد. که خود کودک قادر..
1,550,000 تومان
صندلی غذا مورکیس More kiss کد 02 صندلی غذا مورکیس More kiss کد 02
ناموجود
    صندلی غذا مورکیس More kiss :   صندلی غذا مورکیس یکی از برندهای وارداتی در صندلی غذاخوری کودک می باشد. به دلیل قیمت مناسب، تنظیم ارتفاع، حالت خواب و تنظیم پایی یکی از پیشنهادات ما در صندلی غذای کودک می باشد.     صندلی غذا مورکیس دارای 3 حالت خواب. از جمله خواب کامل برای استفاده از بدو تولد..
1,680,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات