منو
سبد خرید شما

لگن آموزشی (قصری)

بعد از زمانی که کودک از پوشک گرفته شود نیاز دارد با وسایل کمکی و همراهی والدین دستشویی برود. استفاده از توالت ایرانی که اصلا برای کودک در سنین پایین مناسب نیست چون نشستن روی زانو برای آنها دشوار است و زود خسته می شوند و همین امر باعث می شود نگویند دستشویی دارند و از دستشویی رفتن بترسند. همچنین توالت فرنگی هم به دلیل ارتفاع و اندازه نبودن سایز مناسب نیست. از قدیم از لگن آموزشی که با نام قصری شناخته می شد برای راحتی و آموزش دستشویی استفاده می شده است. این وسیله به دلیل نوع طراحی مناسب کودک به او امکان می دهد به راحتی روی آن بنشیند. 

بهتر است کودک ابتدا از لگن آموزشی استفاده کند و بعد به سراغ رابط توالت فرنگی بروید.

برند: سامیا مدل: سامیار تویز
توالت فرنگی موزیکال سامیا تویز  این توالت فرنگی بهترین وسیله برای مادرانیست که میخواهند طریقه نشستن و استفاده از تولت را به کودکان خود اموزش دهند  بهداشت فردی در طول زندگی امری بسیار مهم است که باید از کودکی از طریق خانواده ها به کودک اموزش داده شود  توالت ف..
198,000 تومان
توالت فرنگی بیبی یوگا -baby yuga
ناموجود
مدل: baby yoga
ویژگی های توالت فرنگی بیبی یوگا baby yuga :   توالت فرنگی بیبی یوگا  لگن آموزشی سه کاره است.استفاده از توالت فرنگی به عنوان لگن آموزشی کودک و گذاشتن درب آن برای  استفاده به عنوان زیر پایی و قرار دادن رویه لگن بروی توالت فرنگی بزگ  رنگ&zw..
420,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات