منو
سبد خرید شما

مانیتور و پیجر

در زمان های قدیم سبک زندگی بسیار متفاوت بود در اغلب مواقع مادربزرگ ها در نگهداری کودک کمک می کردند و مادرها بیشتر خانه دار بودند. سبک معماری خانه ها و اتاق ها متفاوت بود و فرزندان آن هم نوزاد اتاق مجزا نداشتند و اعتقادی به جدا خوابیدن کودک وجود نداشت. البته شاید به نوعی زندگی راحت تر بود. در شرایط فعلی که مادرها در اکثر مواقع به تنهایی از کودکان مراقبت می کنند و شرایط معماری خانه ها متفاوت شده و حتی در مواردی دوبلکس است و نوزاد در اتاقی مخصوص به خود استراحت می کند وجود وسایل تکنولوژی مثل مانیتور و پیجر شرایط را راحت تر می کند. پیجر عملکردی شبیه واکی تاکی یا بی سیم دارد که صدا بصورت دوطرفه جابجا می شود و هم والدین صدای کودک را می شوند و هم می توانند با او صحبت کنند. نمونه های مانیتور دار آن به غیر از قابلیت قبلی تصویر کودک دلبندتان را هم به شما نمایش می دهد.

این شرایط کمک می کند در زمانی که کودک خواب است یا بی سر و صدا در تخت خود استراحت می کند مادر با خیال راحت به دیگر کارهای خود برسد و مجبور به چک کردن اتاق کودک نباشد.

برند: Nuvita مدل: nuvita
پیجر صوتی دیجیتال نوویتا Nuvitaپیجر صوتی دیجیتال نوویتا دارای پروژکتور و چراغ خواب رنگی می باشد که به بهتر خوابیدن کودک کمک می کند.پیجر نوویتا دارای  قابلیت اندازه گیری دمای محیط به همراه سیستم هشدار و ویبره می باشد. این محصول دارای شش موزیک ملایم و لالایی مانند جهت خواب راحت ن..
4,350,000 تومان
پیجر تصویری دیجیتال نوویتا Nuvita پیجر تصویری دیجیتال نوویتا Nuvita
ناموجود
برند: Nuvita مدل: nuvita
 :Nuvita ویژگی های پیجر تصویری دیجیتال نوویتا     والدین می توانند هنگام خواب کودک با استفاده از دستگاه پیجر تصویری دیجیتال نوویتا فرزند خود را در نظر داشته باشند. این پیجر  سیستم صوتی دوطرفه می باشد که  هم والدین می توانند با ..
3,480,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات