منو
سبد خرید شما

مبل عروسکی

محیطی که کودک در آن پرورش می یابد در نحوه رشد او بسیار موثر است. اتاق کودک مکانی است که کودک در آن احساس استقلال می کند پس باید لوازم و تجهیزات آن مطابق سلیقه و مناسب سن او باشد و باید به گونه ای چیده شود که با روحیات او هماهنگ باشد. مبل عروسکی از وسایلی است که باید متناسب با سایز و روحیات کودک باشد. این وسیله حس استقلال را به او می دهد آنها می توانند از دوستان خود دعوت کنند به اتاقشان بیایند و با نشاندن روی مبل خود از آنها پذیرایی کنند.

این وسیله در رنگ ها و اشکال مختلف طراحی شده تا به دکور اتاق کودک شما جلوه ای خاص ببخشد. این وسیله به دلیل مشابهت با مبل بزرگسالان حس خوبی را در کودک دلبندتان ایجاد می کند. همچنین می توانید زمان هایی آنها را به اتاق اصلی منزل آوردید تا کودک آنجا از آن استفاده کند. البته اندازه آن هم برای سن کودک اهمیت دارد و هم اندازه و فضای اتاق چون نباید فضای باز از کودک گرفته شود که در زمان تردد به وسایل برخورد کند و موجب کبودی و آزار او شود. همچنین باید به گونه ای باشد که ثابت بماند و در زمان نشستن یا بلند شدن واژگون نشود.

مبل و غلتگیر کودک ایس ایز Isiz مبل و غلتگیر کودک ایس ایز Isiz
ناموجود
برند: isiz مدل: isiz
مبل و غلتگیر کودک ایس ایز Isiz مبل و غلتگیر ایس ایز واسه کوچولو های 6 ماه به بعد طراحی شده نشیمنگاه فوق العاده نرم و راحتی داردپشتی ای با ارتفاع مناسب که از افتادن کودک جلوگیری میکند رویه مخمل و قابل شستشو استدارای محفظه مناسب برای قرار گرفتن پای کودکقابل حمل و..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات