منو
سبد خرید شما

مسواک نوزاد و کودک

دندان عضو بسیار مهمی است که به غیر از ظاهر در سلامت ما نقش اساسی دارد. دندان های سالم منجر به جویدن درست و هضم بهتر می شود. پس بهداشت و سالم نگه داشتن آنها بسیار مهم است. از طرفی مسواک زدن بزرگ و کوچک نمی شناسد. والدین برای نوزادان حتی قبل از دندان در آوردن هم می توانند از مسواک های انگشتی استفاده کنند که از جنس سیلیکونی با پرزهای کوتاهی است که به راحتی در انگشتی می رود و به کمک آن دهان تمیز می شود. این وسیله هم به ماساژ لثه قبل از دندان در آوردن کمک می کند و هم مواد غذایی مانده در گوشه و کنار دهان را تمیز می کند. پس از دندان در آوردن که زدن مسواک واجب می شود.

سلامت دندان کودکان با اینکه شیری هستند بسیار مهم است چون دندان شیری خراب به دندان های دائمی زیر آنها آسیب می زند از طرفی از همان سن کودک عادت به مسواک زدن را یاد می گیرد. برای کودکان مسواک در انواع و اقسام مدلها و رنگ ها تولید شده است و بهتر است به غیر از اطمینان ار کیفیت مناسب به طرح و رنگ آن برای تشویق کودک توجه شود.

برند: Rovco مدل: 3505
مسواک انگشتی رووکو Rovco برای ماساژ لثه ها و تمیز کردن دندان های شیری کودک از سن 6 ماه به بالا مناسب می باشد و می تواند بهداشت دهان و دندان کودک را فراهم کند.با وجود اینکه برخی افراد به دندان های شیری کودک اهمیتی نمی دهند اما سلامت و بهداشت دندان های شیری کودک از اهمیت بالایی برخوردار است. ..
30,000 تومان
برند: Wee Care مدل: S601
مسواک انگشتی وی کر بهترین وسیله برای تمیز کردن دندان های شیری کودک قبل از سن دو سال می باشد.در بهداشت دهان و دندان کودک نقش بسزایی دارد.موجب ماساژ لثه ها و تمیز کردن زبان و دندان های کودک دلبند شما می شود.دارای قاب محافظ است که از آلوده شدن مسواک در مجاورت محیط جلوگیری می کند.ویژگی ه..
30,000 تومان
مدل: 8023
مسواک انگشتی نوزاد برای تمیز کردن و ماساژ لثه ها و دندان های نوزاد از بدو تولد تا دو سالگی مورد استفاده قرار می گیرد.کودکان بطور نرمال از 6 ماهگی دندان در می آورند و قبل از این دوران لثه هایشان تاول می زند تا آماده ی دندان در آوردن شود.برای تسکین درد لثه های نوزاد و خارش در هنگام دندان در آو..
30,000 تومان
مدل: 81
مسواک انگشتی سیلیکونیXibei برای تمیز کردن لثه ها و دندان های نوزادان و کودکان مناسب می باشد.اکثریت کودکان نزدیک به سن 6 ماهگی و پس از این سن، تب می کنند و لثه هایشان تاول می زند و آماده رویش دندان های شیری می شوند.از زمانی که لثه های نوزاد تاول می زند و پس از آن که دندان شیری در می آرود، نیا..
17,000 تومان
مدل: 02e12
مسواک انگشتی نوزاد اپل بیبی برای تمیز کردن و ماساژ لثه ها و دندان های نوزاد از بدو تولد تا دو سالگی مورد استفاده قرار می گیرد.جزو وسایلی که باید در بدو تولد نوزادان و با لوازم سیسمونی خریداری کنید، مسواک انگشتی می باشد.کودکان بطور نرمال از 6 ماهگی دندان در می آورند و قبل از این دوران لثه های..
43,000 تومان
برند: Baby land مدل: 288
مسواک انگشتی بیبی لند با طراحی زیبا و ساده ی سیلیکونی خود باعث ماساژ و تمیز کردن لثه و دندان های نوزاد میشود...
21,000 تومان
برند: kidsme مدل: 130084
مسواک انگشتی کودک کیدزمی Kidsme بهداشت و سلامت دهان کودکان و نوزادان برای مادران از جمله مساله های مهم است.این موضوع بسیار اهمیت دارد که کودک شما از همان ابتدا با مسواک زدن و تمیز نگه داشتن دهانش آشنا باشد.برای پیشگیری از مشکلات دندانی نیز باید به فرزندانمان مسواک زدن را آموزش ..
88,000 تومان
مسواک انگشتی مایا Maya
ناموجود
برند: مایا (Maya) مدل: 4111
مسواک انگشتی مایا Maya از جنس سیلیکونی می باشد و برای تمیز نگهداشتن دندان های کودک و کمک به رویش بهتر دندان های شیری و ماساژ لثه ها کودک به کار می رود. اگر می خواهید لثه های کودک خود را مالش دهید تا کمی از خارش و التهاب لثه هایش کاسته شود و دندان های شیری او سریعتر رشد کند، اگر می ..
مسواک آموزشی بیبی لند Baby land مسواک آموزشی بیبی لند Baby land
ناموجود
برند: Baby land مدل: 378
مسواک زدن یکی از اصول مهم بهداشتی است که باید از دوران کودکی به فرزند خود بیاموزید تا دندان های شیری او خراب نشود. اگر از کودکی بهداشت و تمیز کردن دندان ها به کودک آموزش داده نشود، کودک تا زمانی که بزرگ می شود به بهداشت دهان و دندان خود توجهی نخواهد داشت. مسواک آموزشی بیبی لند برای..
مسواک انگشتی با قاب نابی Nuby
ناموجود
برند: nuby مدل: 730
اگر قصد دارید التهاب و خارش لثه های کودک را در زمان رویش دندان هایش کاهش دهید و دندان های شیری کودک را تمیز نمایید می توانید از مسواک انگشتی نابی استفاده نمایید.وقتی تاول های کوچکی بر روی لثه های کودک پدیدار می شود و لثه ها سفید رنگ می شوند، یعنی کودک شما اولین دندان های شیری خود را در آورده است..
مسواک انگشتی قابدار بیبی دریم مسواک انگشتی قابدار بیبی دریم
ناموجود
برند: Baby Dream مدل: 1100
تمیز نگه داشتن دندان و لثه برای کمک به رویش و سلامت دندان ها بسیار اهمیت دارد لذا توصیه میکنیم در دوران کودکی از مسواک انگشتی استفاده شود. این گونه مسواک ها بهتر است از 4 تا 6 ماهگی شروع شود که هم به خارش لثه ها کمک کند و هم باعث تمیزی دهان و دندان کودک میشود. طراحی این وسیله ها به..
مسواک انگشتی
ناموجود
برند: babisil مدل: BS 4171
مسواک انگشتی کودک بیبی سیل برای کودکان بالای سه ماه مناسب است و دارای بافت بسیار نرم و مقاوم می باشد و بهترین وسیله برای تمیز کردن و ماساژ دادن دندان و لثه کودک می باشد و نیز می تواند شروع مناسبی برای آموزش مسواک به کودکان باشد.این محصول کاملا بهداشتی و مناسب لثه و دهان کودک می باشد.دارای برسی ن..
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات