منو
سبد خرید شما

مسواک نوزاد و کودک

دندان عضو بسیار مهمی است که به غیر از ظاهر در سلامت ما نقش اساسی دارد. دندان های سالم منجر به جویدن درست و هضم بهتر می شود. پس بهداشت و سالم نگه داشتن آنها بسیار مهم است. از طرفی مسواک زدن بزرگ و کوچک نمی شناسد. والدین برای نوزادان حتی قبل از دندان در آوردن هم می توانند از مسواک های انگشتی استفاده کنند که از جنس سیلیکونی با پرزهای کوتاهی است که به راحتی در انگشتی می رود و به کمک آن دهان تمیز می شود. این وسیله هم به ماساژ لثه قبل از دندان در آوردن کمک می کند و هم مواد غذایی مانده در گوشه و کنار دهان را تمیز می کند. پس از دندان در آوردن که زدن مسواک واجب می شود.

سلامت دندان کودکان با اینکه شیری هستند بسیار مهم است چون دندان شیری خراب به دندان های دائمی زیر آنها آسیب می زند از طرفی از همان سن کودک عادت به مسواک زدن را یاد می گیرد. برای کودکان مسواک در انواع و اقسام مدلها و رنگ ها تولید شده است و بهتر است به غیر از اطمینان ار کیفیت مناسب به طرح و رنگ آن برای تشویق کودک توجه شود.

برند: چیکو ( Chicco) مدل: 22687
ست مسواک و ماساژور چیکو برای ماساژ لثه های کودک در زمان رویش دندان های شیری و تمیز کردن دندان های کودک پس از رویش دندانهای شیری بهترین انتخاب می باشد. از ویژگی های محصول می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:مسواک برای گروه سنی 6 تا 36 مناسب است. ماساژور برای ماساژ لثه های کودک در گروه سنی 4..
210,000 تومان
برند: Rovco (رووکو) مدل: 3505
مسواک انگشتی رووکو Rovco برای ماساژ لثه ها و تمیز کردن دندان های شیری کودک از سن 6 ماه به بالا مناسب می باشد و می تواند بهداشت دهان و دندان کودک را فراهم کند.با وجود اینکه برخی افراد به دندان های شیری کودک اهمیتی نمی دهند اما سلامت و بهداشت دندان های شیری کودک از اهمیت بالایی برخوردار است.از..
43,000 تومان
برند: Wee Care (وی کر) مدل: S601
مسواک انگشتی وی کر بهترین وسیله برای تمیز کردن دندان های شیری کودک قبل از سن دو سال می باشد.در بهداشت دهان و دندان کودک نقش بسزایی دارد.موجب ماساژ لثه ها و تمیز کردن زبان و دندان های کودک دلبند شما می شود.دارای قاب محافظ است که از آلوده شدن مسواک در مجاورت محیط جلوگیری می کند.ویژگی ه..
33,500 تومان
مدل: 81
مسواک انگشتی سیلیکونیXibei برای تمیز کردن لثه ها و دندان های نوزادان و کودکان مناسب می باشد.اکثریت کودکان نزدیک به سن 6 ماهگی و پس از این سن، تب می کنند و لثه هایشان تاول می زند و آماده رویش دندان های شیری می شوند.از زمانی که لثه های نوزاد تاول می زند و پس از آن که دندان شیری در می آرود، نیا..
17,000 تومان
مدل: 02e12
مسواک انگشتی نوزاد اپل بیبی برای تمیز کردن و ماساژ لثه ها و دندان های نوزاد از بدو تولد تا دو سالگی مورد استفاده قرار می گیرد.جزو وسایلی که باید در بدو تولد نوزادان و با لوازم سیسمونی خریداری کنید، مسواک انگشتی می باشد.کودکان بطور نرمال از 6 ماهگی دندان در می آورند و قبل از این دوران لثه های..
43,000 تومان
برند: Baby land (بیبی لند) مدل: 288
مسواک انگشتی بیبی لند با طراحی زیبا و ساده ی سیلیکونی خود باعث ماساژ و تمیز کردن لثه و دندان های نوزاد میشود...
23,000 تومان
برند: kidsme (کیدزمی) مدل: 130084
مسواک انگشتی کودک کیدزمی Kidsme با جنس سیلیکونی قابل انعطافی که دارد برای ماساژ دادن لثه های کودک در هنگام رویش دندان های شیری و تمیز کردن دندان های شیری پس از خوردن شیر و دارو مورد استفاده قرار می گیرد.  بهداشت و سلامت دهان کودکان و نوزادان برای مادران از جمله مساله های مهم است.این موضوع بس..
120,000 تومان
مسواک انگشتی مایا Maya
ناموجود
برند: مایا (Maya) مدل: 4111
مسواک انگشتی مایا Maya از جنس سیلیکونی می باشد و برای تمیز نگهداشتن دندان های کودک و کمک به رویش بهتر دندان های شیری و ماساژ لثه ها کودک به کار می رود. اگر می خواهید لثه های کودک خود را مالش دهید تا کمی از خارش و التهاب لثه هایش کاسته شود و دندان های شیری او سریعتر رشد کند، اگر می خواهید پس ..
مسواک آموزشی بیبی لند Baby land مسواک آموزشی بیبی لند Baby land
ناموجود
برند: Baby land (بیبی لند) مدل: 378
مسواک زدن یکی از اصول مهم بهداشتی است که باید از دوران کودکی به فرزند خود بیاموزید تا دندان های شیری او خراب نشود. اگر از کودکی بهداشت و تمیز کردن دندان ها به کودک آموزش داده نشود، کودک تا زمانی که بزرگ می شود به بهداشت دهان و دندان خود توجهی نخواهد داشت. مسواک آموزشی بیبی لند برای کودکان زی..
مسواک انگشتی با قاب نابی Nuby
Top Brand ناموجود
برند: nuby (نابی) مدل: 730
اگر قصد دارید التهاب و خارش لثه های کودک را در زمان رویش دندان هایش کاهش دهید و دندان های شیری کودک را تمیز نمایید می توانید از مسواک انگشتی نابی استفاده نمایید.وقتی تاول های کوچکی بر روی لثه های کودک پدیدار می شود و لثه ها سفید رنگ می شوند، یعنی کودک شما اولین دندان های شیری خود را در آورده است..
مسواک انگشتی سیلیکونی همراه قاب محافظ کد 8023 مسواک انگشتی سیلیکونی همراه قاب محافظ کد 8023
ناموجود
مدل: 8023
مسواک انگشتی نوزاد برای تمیز کردن و ماساژ لثه ها و دندان های نوزاد از بدو تولد تا دو سالگی مورد استفاده قرار می گیرد.کودکان بطور نرمال از 6 ماهگی دندان در می آورند و قبل از این دوران لثه هایشان تاول می زند تا آماده ی دندان در آوردن شود.برای تسکین درد لثه های نوزاد و خارش در هنگام دندان در آو..
مسواک انگشتی قابدار بیبی دریم مسواک انگشتی قابدار بیبی دریم
ناموجود
برند: Baby Dream (بیبی دریم) مدل: 1100
تمیز نگه داشتن دندان و لثه برای کمک به رویش و سلامت دندان ها بسیار اهمیت دارد لذا توصیه میکنیم در دوران کودکی از مسواک انگشتی استفاده شود. این گونه مسواک ها بهتر است از 4 تا 6 ماهگی شروع شود که هم به خارش لثه ها کمک کند و هم باعث تمیزی دهان و دندان کودک میشود. طراحی این وسیله ها به صورتی است..
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات