منو
سبد خرید شما

پارک بازی کودک

کودکان با بازی کردن سرگرم می شوند و آموزش می بینند. از طرفی اسباب بازی های زیادی هم برای آنها خریداری و در اختیار آنها قرار می گیرد. آنها دوست دارند همزمان همه اسباب بازی هایشان در کنار آنها باشد تا هر وقت تصمیم گرفتند با آنها بازی کنند نزدیکشان باشد. ریخت و پاش اسباب بازی معضلی است که همه والدین با آن درگیر هستند. چون هم اتاق و خانه نامنظم به نظر می رسد و هم اسباب بازی ها زیر پا می روند و موجب خوردن زمین یا اذیت شدن افراد خانواده می شود و هم وسایل خراب می شود.

پارک بازی کودک از وسایل محبوب والدین است چون با داشتن دیواره توری باعث می شود کودک در همان فضا بازی کند و زمانی که مادر در حال آشپزی یا دیگر امور خانه است بی هوا در دست و پای آنها نیایند و حادثه ای رخ ندهد. همچنین اسباب بازی های آنها در کل خانه پخش نشود، به خصوص برای وسایل چند تکه و پازل مانند که به مرور زمان بسیاری از قطعات آنها گم می شود. اسباب بازی های ریز هم به راحتی زبر پا می رود و بسیار دردناک است. این وسیله در خارج از خانه هم قابل استفاده است.

پارک بازی کودک Cool Baby پارک بازی کودک Cool Baby
ناموجود
مدل: P006-48655/1
پارک بازی کول بیبیCool Baby  یک محصول محبوب برای پدر مادرهای عزیز و تمام خانواده هایی که کودکان زیر 5 تا 6 سال دارند!پارک بازی این امکان را به شما می دهد که یک محیط کاملا مجزا برای بازی کوچولوی خود داشته باشید.توسط ساک حمل کاملا مخصوصی که برای خود آن طراحی شده، میتوانید پارک را به راحتی داخل..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات