منو
سبد خرید شما

پازل و جورچین

پازل ابزاری برای آموزش و سرگرمی کودک و حتی بزرگسالان است که در طرح ها و تعداد متنوع در بازار وجود دارد. این وسیله به آموزش مهارت های مختلف بخصوص در سال های پیش از دبستان کمک می کند. مهارت های شناختی و هماهنگی چشم و دست از توانایی های بسیار مهم تا قبل از دبستان است همچنین در تقویت حافظه و صبر کودک کمک می کند. تصاویر شاد از حیوانات و اشیای مورد علاقه، کودک را مشتاق ساخت آن می کند. این وسیله به دلیل نقش زیاد در رشد ذهنی و فکری و هوش کودک توسط محققان پیشنهاد شده است و جزو بازی های آموزشی مفید است. با در نظر گرفتن سن کودک از انواع مختلف آنها با جنس ها و تعداد مختلف خرید کنید.

جورچین اسباب بازی چند تکه ای است که با جنس های مختلف فومی، چوبی، پلاستیکی و مگنتی ساخته می شود و کودک با کنار هم گذاشتن یا جاگذاری از آن استفاده می شود. این وسیله بسیار آموزشی و کاربردی است که در تقویت مهارت کار با دست، هماهنگی چشم و دست، مهارت فضایی و بصری کودک کمک می کند. البته در هر دو ابزار خرید نوع مناسب سن کودک بسیار مهم است زیرا عدم تناسب به دلیل حل نکردن باعث حس ناامیدی در کودک می شود.

برند: oops مدل: پرستو و سنجاقک
:  پازل چوبی مگنتی اوپس طرح پرستو و سنجاقک Oops!   پازل مگنتی اوپس طرح پرستو و سنجاقک یک مجموعه آموزشی و بسیار جذاب برای کودک دلبند شما است همچنین دارای 11 قطعه چوبی و نشکن می باشد که به وسیله آهنربا کنار یکدیگر قرار می گیرند که کودک باید تل..
188,000 تومان
برند: oops مدل: کفشدوزک
پازل چوبی کفشدوزک اوپس! Oopsپازل چوبی 4 تکه کفشدوزک اوپس فاقد هر گونه مواد شیمیایی بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد. پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه) مناسب می باشد.قطعات این پازل درشت است و بصورت کامل در دهان کودک جا نمی شود.در بسته شامل 4 ت..
225,000 تومان
برند: oops مدل: جغد و جنگل
پازل چوبی اوپس! Oops طرح جغد و جنگل : Oops! Owl Baby wooden puzzle پازل چوبی اوپس! Oops طرح جغد و جنگل فاقد هر گونه مواد شیمیایی بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد.  پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه) مناسب می باشد.ق..
225,000 تومان
برند: oops مدل: 1601030
پازل 3 عددی اوپس طرح حلزون Oops!پازل و جورچین های کودک دسته ای از اسباب بازی های کودک است.اسباب بازی های هوشی همواره مهارت های حرکتی کودک را افزایش می دهند.تشخیص رنگ ها، مهارت های حل مسئله، تقویت حواس لامسه و بینایی نیز از مزیت های استفاده از این دسته اسباب بازی ها از سنین کوچک تر در کود..
160,000 تومان
برند: oops مدل: 1601020
پازل 3 عددی اوپس طرح جوجه تیغی Oops! :پازل و جورچین های کودک دسته ای از اسباب بازی های کودک است.اسباب بازی های هوشی همواره مهارت های حرکتی کودک را افزایش می دهند.تشخیص رنگ ها، مهارت های حل مسئله، تقویت حواس لامسه و بینایی نیز از مزیت های استفاده از این دسته اسباب بازی..
160,000 تومان
مدل: 6041
اسباب بازی لگو جزو جذاب ترین و دوست داشتنی ترین اسباب بازی ها برای گروه سنی کودک و نوجوان است که باعث شکوفا شدن خلاقیت و نوآوری گروه سنی 3 سال به بالا می شود.لگوها اسباب بازی های چیدنی و درست کردنی هستند که سالیان سال است که کودکان را در سراسر جهان سرگرم می کنند.منشا این اسباب بازی به گروه ل..
398,000 تومان
مدل: 28062
لگو یا اسباب بازی خانه سازی با رنگ های شاد و قطعاتی که دارد کودک را تشویق می کند تا سازه هایی را که دوست دارد بسازد و از این طریق استعداد کودک شکوفا شده و خلاقیتش افزایش می یابد.یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها در سطح جهان که بین گروه سنی کودک و نوجوان طرفداران زیادی دارد بازی لگو است.این اسبا..
375,000 تومان
ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00659
اسباب بازی ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان winfun یک اسباب بازی انگیزشی برای تقویت هوش و مهارت های عملی کودک می باشد که می توانید برای کودک خود تهیه کرده و  از یک سال این اسباب بازی را در اختیار کودک خود قرار دهید. ای اسباب بازی جذاب یک ماشین کشیدنی می باشد که چرخ های آن به راحتی روی سرام..
طبل بزرگ موزیکال طبل بزرگ موزیکال
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00713
طبل بزرگ موزیکال وین فان winfun  مدل 00713 یک اسبا ب بازی موزیکال چندکاره می باشد که هم به عنوان طبل معمولی و هم به شکل جورچین و آموزش اشکال هندسی به کودک می توان استفاده کرد. روی صفحه اصلی این طبل موزیکال یک LED بزرگ قرار دارد که نمایشگر حروف مختلف می باشد و بدنه طبل نیز حالت لگویی دارد و به ص..
توپ پازلی توپ پازلی
ناموجود
برند: tolo مدل: 89550
از نوع اسباب بازی های سرهم کردنی و تاملی برای کودکان است و موجب افزایش هوش آنها می شودبه کودک خود اجازه دهید تا اسباب بازی را به چند تکه تقسیم کند و سرهم کندبا این توضیح که هر قطعه باید در محل خودش قرار بگیرد،کودک با مهارت ذهنی خود هر کدام از قطعه ها را در محل مخصوص خودش  قرار دهد.ب..
پازل مگنتی اوپس Oops! طرح گربه پازل مگنتی اوپس Oops! طرح گربه
ناموجود
برند: oops مدل: گربه
: طرح گربه Oops! ویژگی های پازل مگنتی اوپس           پازل مگنتی اوپس طرح گربه یک مجموعه آموزشی و بسیار جذاب برای کودک دلبند شما است همچنین دارای 11 قطعه چوبی و نشکن می باشد که به وسیله آهنربا کنا..
پازل مگنتی اوپس Oops! طرح پرستو
ناموجود
برند: oops مدل: پرستو
 : طرح پرستو Oops! ویژگی های پازل مگنتی اوپس          پازل مگنتی اوپس طرح پرستو یک مجموعه آموزشی و بسیار جذاب برای کودک دلبند شما است همچنین دارای 11 قطعه چوبی و نشکن می باشد که به وسیله آهن..
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات