منو
سبد خرید شما

پازل و جورچین

پازل ابزاری برای آموزش و سرگرمی کودک و حتی بزرگسالان است که در طرح ها و تعداد متنوع در بازار وجود دارد. این وسیله به آموزش مهارت های مختلف بخصوص در سال های پیش از دبستان کمک می کند. مهارت های شناختی و هماهنگی چشم و دست از توانایی های بسیار مهم تا قبل از دبستان است همچنین در تقویت حافظه و صبر کودک کمک می کند. تصاویر شاد از حیوانات و اشیای مورد علاقه، کودک را مشتاق ساخت آن می کند. این وسیله به دلیل نقش زیاد در رشد ذهنی و فکری و هوش کودک توسط محققان پیشنهاد شده است و جزو بازی های آموزشی مفید است. با در نظر گرفتن سن کودک از انواع مختلف آنها با جنس ها و تعداد مختلف خرید کنید.

جورچین اسباب بازی چند تکه ای است که با جنس های مختلف فومی، چوبی، پلاستیکی و مگنتی ساخته می شود و کودک با کنار هم گذاشتن یا جاگذاری از آن استفاده می شود. این وسیله بسیار آموزشی و کاربردی است که در تقویت مهارت کار با دست، هماهنگی چشم و دست، مهارت فضایی و بصری کودک کمک می کند. البته در هر دو ابزار خرید نوع مناسب سن کودک بسیار مهم است زیرا عدم تناسب به دلیل حل نکردن باعث حس ناامیدی در کودک می شود.

برند: Winfun مدل: 00771
پازل حیوانات موزیکال وین فان winfun  مدل 00771 دارای 6 قطعه به شکل حیوانات مختلف می باشد این حیوانات شامل میمون,جغد,خرگوش و روباه,خرس و سگ می باشد که کودک می تواند هریک از آنها را در جای مناسب خود قرار دهد که با این عمل مهارت های کودک تقویت می شود قابلیت پازلی بودن این اسباب بازی به کودک می آمو..
290,000 تومان
برند: oops مدل: کفشدوزک
پازل چوبی کفشدوزک اوپس! Oopsپازل چوبی 4 تکه کفشدوزک اوپس فاقد هر گونه مواد شیمیایی بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد. پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه) مناسب می باشد.قطعات این پازل درشت است و بصورت کامل در دهان کودک جا نمی شود.در بسته شامل 4 ت..
225,000 تومان
برند: oops مدل: پرستو و سنجاقک
 :  پازل چوبی مگنتی اوپس طرح پرستو و سنجاقک Oops!         پازل مگنتی اوپس طرح پرستو و سنجاقک یک مجموعه آموزشی و بسیار جذاب برای کودک دلبند شما است همچنین دارای 11 قطعه چوبی و نشکن می باشد که به و..
188,000 تومان
برند: oops مدل: جوجه تیغی و سگ
  پازل چوبی اوپس! Oops طرح جوجه تیغی و سگ :  پازل چوبی اوپس طرح جوجه تیغی و سگ فاقد هر گونه مواد شیمیایی بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد.  پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه) مناسب م..
225,000 تومان
برند: oops مدل: جغد و جنگل
پازل چوبی اوپس! Oops طرح جغد و جنگل : Oops! Owl Baby wooden puzzle پازل چوبی اوپس! Oops طرح جغد و جنگل فاقد هر گونه مواد شیمیایی بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد.  پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه) مناسب م..
225,000 تومان
برند: oops مدل: 1601030
پازل 3 عددی اوپس طرح حلزون Oops!  پازل و جورچین های کودک دسته ای از اسباب بازی های کودک است.اسباب بازی های هوشی همواره مهارت های حرکتی کودک را افزایش می دهند.تشخیص رنگ ها، مهارت های حل مسئله، تقویت حواس لامسه و بینایی نیز از مزیت های استفاده از این دسته اسباب بازی ها از سن..
204,000 تومان
برند: oops مدل: 1601020
   پازل 3 عددی اوپس طرح جوجه تیغی Oops! :   پازل و جورچین های کودک دسته ای از اسباب بازی های کودک است.اسباب بازی های هوشی همواره مهارت های حرکتی کودک را افزایش می دهند.تشخیص رنگ ها، مهارت های حل مسئله، تقویت حواس ل..
204,000 تومان
طبل بزرگ موزیکال طبل بزرگ موزیکال
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00713
طبل بزرگ موزیکال وین فان winfun  مدل 00713 یک اسبا ب بازی موزیکال چندکاره می باشد که هم به عنوان طبل معمولی و هم به شکل جورچین و آموزش اشکال هندسی به کودک می توان استفاده کرد. روی صفحه اصلی این طبل موزیکال یک LED بزرگ قرار دارد که نمایشگر حروف مختلف می باشد و بدنه طبل نیز حالت لگویی دارد و به ص..
توپ پازلی توپ پازلی
ناموجود
برند: tolo مدل: 89550
از نوع اسباب بازی های سرهم کردنی و تاملی برای کودکان است و موجب افزایش هوش آنها می شودبه کودک خود اجازه دهید تا اسباب بازی را به چند تکه تقسیم کند و سرهم کندبا این توضیح که هر قطعه باید در محل خودش قرار بگیرد،کودک با مهارت ذهنی خود هر کدام از قطعه ها را در محل مخصوص خودش  قرار دهد.ب..
بلوک 4 تیکه حیوانات بلوک 4 تیکه حیوانات
ناموجود
برند: Winfun مدل: 00178
اسباب بازی بلوک 4 تکه حیوانات وین فانwinfun  مدل 00178 دارای 4 بلوک نرم و پارچه ای است. برای استفاده کودکان بالای 6 ماه طراحی شده است.این بسته دارای چهار مکعب می باشد که هر یک دارای شش تصویر متنوع هستند. این مکعب ها دارای تصاویر بسیار زیبا از حیوانات و اعداد انگلیسی و آینه می باشد. بازی با این ..
پازل چوبی مگنتی اوپس طرح خرس و گربه Oops!
ناموجود
برند: oops مدل: خرس و گربه
 :  پازل چوبی مگنتی اوپس طرح خرس و گربه Oops!         پازل مگنتی اوپس طرح خرس و گربه یک مجموعه آموزشی و بسیار جذاب برای کودک دلبند شما است همچنین دارای 12 قطعه چوبی و نشکن می باشد که به وسیل..
پازل مگنتی اوپس Oops! طرح گربه پازل مگنتی اوپس Oops! طرح گربه
ناموجود
برند: oops مدل: گربه
: طرح گربه Oops! ویژگی های پازل مگنتی اوپس           پازل مگنتی اوپس طرح گربه یک مجموعه آموزشی و بسیار جذاب برای کودک دلبند شما است همچنین دارای 11 قطعه چوبی و نشکن می باشد که به وسیله آهنربا کنا..
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات