منو
سبد خرید شما

پازل و جورچین

پازل ابزاری برای آموزش و سرگرمی کودک و حتی بزرگسالان است که در طرح ها و تعداد متنوع در بازار وجود دارد. این وسیله به آموزش مهارت های مختلف بخصوص در سال های پیش از دبستان کمک می کند. مهارت های شناختی و هماهنگی چشم و دست از توانایی های بسیار مهم تا قبل از دبستان است همچنین در تقویت حافظه و صبر کودک کمک می کند. تصاویر شاد از حیوانات و اشیای مورد علاقه، کودک را مشتاق ساخت آن می کند. این وسیله به دلیل نقش زیاد در رشد ذهنی و فکری و هوش کودک توسط محققان پیشنهاد شده است و جزو بازی های آموزشی مفید است. با در نظر گرفتن سن کودک از انواع مختلف آنها با جنس ها و تعداد مختلف خرید کنید.

جورچین اسباب بازی چند تکه ای است که با جنس های مختلف فومی، چوبی، پلاستیکی و مگنتی ساخته می شود و کودک با کنار هم گذاشتن یا جاگذاری از آن استفاده می شود. این وسیله بسیار آموزشی و کاربردی است که در تقویت مهارت کار با دست، هماهنگی چشم و دست، مهارت فضایی و بصری کودک کمک می کند. البته در هر دو ابزار خرید نوع مناسب سن کودک بسیار مهم است زیرا عدم تناسب به دلیل حل نکردن باعث حس ناامیدی در کودک می شود.

برند: oops (اوپس) مدل: 1600820
پازل چوبی 4 تکه طرح جوجه تیغی و سگ اوپس Oops برای سرگرم کردن کودک و آموزش رنگ ها و تقویت هوش کودک بهترین اسباب بازی آموزشی می باشد. ویژگی های پازل اوپس: از برند با کیفیت و سوئیسی اوپس است. این پازل سه بعدی می باشد. شامل 4 تکه است. برای آموزش نام حیوانات مناسب است. رنگ های مخت..
225,000 تومان
مدل: 28062
لگو یا اسباب بازی خانه سازی با رنگ های شاد و قطعاتی که دارد کودک را تشویق می کند تا سازه هایی را که دوست دارد بسازد و از این طریق استعداد کودک شکوفا شده و خلاقیتش افزایش می یابد.یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها در سطح جهان که بین گروه سنی کودک و نوجوان طرفداران زیادی دارد بازی لگو است.این اسبا..
375,000 تومان
برند: oops (اوپس) مدل: 1601030
پازل 3 عددی طرح سنجاقک اوپس Oops یک بازی هوشی و جذاب برای سرگرم کردن کودکان بالای یکسال است. جورچین ها و پازل ها جزو دسته ای از اسباب بازی ها هستند که در تقویت هوش کودک نقش بسزایی دارند. پازل علاوه بر تقویت هوش کودک، موجب تقویت مهارت های حرکتی و حس لامسه و بینایی کودک می شود. برای گروه س..
160,000 تومان
برند: oops (اوپس) مدل: 1600810
پازل چوبی اوپس طرح جنگل برای بازی کردن کودکان یکسال به بالا مناسب است و موجب تقویت قوای بینایی، حرکتی و خلاقیت و هماهنگی دست ها و چشم های کودک می شود. این پازل فاقد هر گونه مواد شیمیایی بطوری که اگر کودک آن را دهانش می گذارد هیچ مشکلی ندارد. پازل چوبی اوپس برای کودکان بالای یک سال ( 12ماه) م..
225,000 تومان
اسباب بازی لگو کیفی مدل 6041 اسباب بازی لگو کیفی مدل 6041
ناموجود
مدل: 6041
اسباب بازی لگو جزو جذاب ترین و دوست داشتنی ترین اسباب بازی ها برای گروه سنی کودک و نوجوان است که باعث شکوفا شدن خلاقیت و نوآوری گروه سنی 3 سال به بالا می شود.لگوها اسباب بازی های چیدنی و درست کردنی هستند که سالیان سال است که کودکان را در سراسر جهان سرگرم می کنند.منشا این اسباب بازی به گروه ل..
پازل حلقه ای کیک وین فان پازل حلقه ای کیک وین فان
ناموجود
برند: Winfun (وین فان) مدل: 00730
پازل حلقه ای کیک وین فان دارای قابلیت موزیکال، چراغ دار و تقویت انواع مهارت های هوشی کودک است. از آن جا که تمام ما می دانیم، انتخاب درست اسباب بازی های کودک از اهمیت ویژه ای بر خوردار است چرا که روی رفتار ها و هوش او تاثیر به سزایی دارد.موزیک این اسباب بازی حلقه هوش به گونه ای است که برای او آرا..
پازل حلقه ای وین فان پازل حلقه ای وین فان
ناموجود
برند: Winfun (وین فان) مدل: 00774
پازل حلقه ای وین فان winfun یکی از هوشمندانه ترین اسباب بازی ها برای کودکان و نوزادان می باشد که تمام موارد برای تقویت حواس و هوش کودک در آن به کار رفته است. از این مدل اسباب بازی با نام هایی مانند حلقه ی هوش کودک و پازل های حلقه ای یا اسباب بازی پرتاب حلقه هم شناخته می شوند.این اسباب بازی پازل ..
ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان
ناموجود
برند: Winfun (وین فان) مدل: 00659
اسباب بازی ماشین و پازل زرد موزیکال وین فان winfun یک اسباب بازی انگیزشی برای تقویت هوش و مهارت های عملی کودک می باشد که می توانید برای کودک خود تهیه کرده و  از یک سال این اسباب بازی را در اختیار کودک خود قرار دهید. ای اسباب بازی جذاب یک ماشین کشیدنی می باشد که چرخ های آن به راحتی روی سرام..
پازل حیوانات موزیکال پازل حیوانات موزیکال
ناموجود
برند: Winfun (وین فان) مدل: 00771
پازل حیوانات موزیکال وین فان winfun  مدل 00771 دارای 6 قطعه به شکل حیوانات مختلف می باشد این حیوانات شامل میمون,جغد,خرگوش و روباه,خرس و سگ می باشد که کودک می تواند هریک از آنها را در جای مناسب خود قرار دهد که با این عمل مهارت های کودک تقویت می شود قابلیت پازلی بودن این اسباب بازی به کودک می آموزد که..
طبل بزرگ موزیکال طبل بزرگ موزیکال
ناموجود
برند: Winfun (وین فان) مدل: 00713
طبل بزرگ موزیکال وین فان winfun  مدل 00713 یک اسبا ب بازی موزیکال چندکاره می باشد که هم به عنوان طبل معمولی و هم به شکل جورچین و آموزش اشکال هندسی به کودک می توان استفاده کرد. روی صفحه اصلی این طبل موزیکال یک LED بزرگ قرار دارد که نمایشگر حروف مختلف می باشد و بدنه طبل نیز حالت لگویی دارد و به صورت ج..
بلوک 4 تیکه حیوانات بلوک 4 تیکه حیوانات
ناموجود
برند: Winfun (وین فان) مدل: 00178
اسباب بازی بلوک 4 تکه حیوانات وین فانwinfun  مدل 00178 دارای 4 بلوک نرم و پارچه ای است. برای استفاده کودکان بالای 6 ماه طراحی شده است.این بسته دارای چهار مکعب می باشد که هر یک دارای شش تصویر متنوع هستند. این مکعب ها دارای تصاویر بسیار زیبا از حیوانات و اعداد انگلیسی و آینه می باشد. بازی با این مکعب ..
توپ پازلی توپ پازلی
ناموجود
برند: tolo (تولو) مدل: 89550
از نوع اسباب بازی های سرهم کردنی و تاملی برای کودکان است و موجب افزایش هوش آنها می شودبه کودک خود اجازه دهید تا اسباب بازی را به چند تکه تقسیم کند و سرهم کندبا این توضیح که هر قطعه باید در محل خودش قرار بگیرد،کودک با مهارت ذهنی خود هر کدام از قطعه ها را در محل مخصوص خودش  قرار دهد.برای ب..
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات