منو
سبد خرید شما

پوشاک نوزاد و کودک

لباس علاوه بر زیبایی ظاهری در سلامت و متعادل نگه داشتن دمای بدن و محافظت از پوست بسیار موثر است. این مهم در نوزاد و کودک اهمیت خود را بیشتر نشان می دهد. پوشاک نوزاد و کودک از جمله لوازمی است که به کرات خریداری می شود. نوزاد و کودک به دلیل ریختن مایعات و خوراکی های مختلف روی لباسشان باید خیلی زود لباسشان تعویض و شسته شود و این امر باعث می شود انتخاب لباس باکیفیت مطرح شود. البته چون این البسه اغلب از جنس الیاف طبیعی و نخی تولید می شوند در شست و شوی زیاد زودتر خراب می شوند. همچنین چون نوزادان و کودکان در سن رشد هستند سرعت تغییر سایزشان بالاست و لباس ها خیلی زود برایشان کوچک می شود. از همه مهمتر حساسیت پوست کودکان است که باید جنس لباس با دقت انتخاب شود. جنس، دوام، طراحی و در نهایت سایزهای استاندارد از فاکتورهای مهم تهیه لباس است.

ست پوشاک بیمارستانی اولین لباس هایی است که به تن نوزاد شما می رود پس بسیار بااهمیت است. این ست غیر از جنبه ظاهری باید سایز مناسب داشته باشد و دارای الیاف نخی و پنبه ای و ضدحساسیت باشد. زیرپوش از لباس های حساس است چون بیشترین تماس مستقیم با پوست را دارد. کلاه و پیشبند از البسه ای است که بسیار کاربردی است و استفاده می شود پس انتخاب جنس با الیاف مناسب خیلی واجب است. همچنین پاپوش نوزاد غیر از جنبه زیبایی از سرد شدن پاها و آسیب در اثر برخورد یا کشیدن به جایی جلوگیری می کند. انتخاب این مورد خیلی سخت نیست چون استفاده کم و تنوع بالا دارد. کاپشن نوزاد و کودک هم از اصلی ترین البسه گرم نگه داشتن کودم در فصول سرد است و به غیر از جنس راحتی آن برای کودک و بغل کردن برای والدین مهم است.

مدل: 612
بلوز بافت یقه دار پسرانه کاوه مدل 612 دارای ویژگی های زیر می باشد:این بلوز بافت یقه پیراهن دارد و در قسمت جلوی یقه سه دکمه دوخته شده است. بلوز طرح راه راه و رنگ سبز، سرمه ای و قرمز دارد. جنس بافت ظریف، نرم و ضد حساسیت است. بدن کودک را از سرما به خوبی حفظ می کند. تیپ مردانه و جذاب..
360,000 تومان
مدل: 607
بلوز بافت یقه دار بچه گانه کاوه مدل 607 دارای ویژگی های زیر می باشد:شامل یک تکه می باشد و قسمت یقه پیراهن مردانه به بلوز بافت متصل است. در سه رنگ بندی سرمه ای، خردلی و قرمز می باشد. در سه سایز متفاوت سایز 3، سایز 4 و سایز 5 ارائه شده است. یقه پیراهن توسط دو دکمه به بلوز بافت متصل شده..
360,000 تومان
مدل: 627
بلوز بافت یقه دار بچه گانه کاوه به پسر کوچک شما تیپ مردانه می دهد و در سه سرمه ای، سبز و خردلی و سه سایز 3، سایز 4 و سایز 5 ارائه شده است. لباس های مردانه همچون پیراهن و بلوز بافت تیپ خاصی به پسر کوچولوها می دهد. بلوز یقه دار کاوه طوری طراحی شده که گویی یک پیراهن مردانه در زیر بلوز بافت بر ت..
375,000 تومان
مدل: 629
بلوز بافت بچه گانه کاوه مدل 629 دارای ویژگی های زیر می باشد:در سه رنگ طوسی، آبی و سبز است. رنگ بندی ها براساس رنگ قسمت بالای بلوز (یقه) مشخص شده است. رنگ های شاد و جذاب در طراحی بلوز استفاده شده است. طرح بلوز راه راه و رنگارنگ می باشد. جنس آن با کیفیت است و از بافت نرم، لطیف و ضد..
360,000 تومان
مدل: 620
خرید یک بلوز گرم و با کیفیت می تواند بخوبی بدن کودک را در هوای سرد پاییز و زمستان گرم نگه دارد و از سرما خوردن و بیمار شدن کودک جلوگیری کند. بلوز بافت بچه گانه کاوه مدل 620 دارای ویژگی های گفته شده در بالا می باشد و از بافت لطیف و نرم و ظریف تهیه شده است. دارای شکل ظاهری زیبا و سه رنگ بندی م..
340,000 تومان
مدل: 117
بلوز بافت بچه گانه مینیاتور مدل 117 با جنس بافت مرغوب و نرم و دو رنگ بندی قرمز و سبز و سایزبندی های مختلف از زمان تولد نوزاد تا 3 سالگی مناسب است و می تواند به خوبی بدن کودک را گرم نگه دارد. از ویژگی های بلوز بافت مینیاتور می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:در 4 سایز مختلف 1-0 سال، 1/5-1 سال،..
235,000 تومان
مدل: 1126
آیا می خواهید یک بلوز بافت گرم و شیک و زیبا برای پسر کوچولوی خود خریداری نمایید که ظاهر زیبایی به او بدهد؟ ما در سیسمونی شمیم خرید بلوز بافت بچه گانه مینیاتور مدل 1126 را به شما پیشنهاد می کنیم. سایزبندی این بلوز بسیار متنوع است و از بدو تولد تا 3 سالگی مناسب می باشد. در سایزهای 1-0 سال، 1.5..
235,000 تومان
مدل: 429
اگر به فکر خرید لباس پاییز و زمستان بچه گانه برای کودک دلبند خود هستید و می خواهید یک بلوز بافت گرم و نرم برای فرزند خود خریداری نمایید، ما خرید تونیک بافت بچه گانه نرمینه گلگونه را به شما پیشنهاد می کنیم. این تونیک بافت در سه رنگ شاد و خوشرنگ آبی، صورتی و زرد می باشد. دارای دو سایز مختلف: س..
210,000 تومان