منو
سبد خرید شما

پوپت و جغجغه

برخی کودکان از حمام خوششان نمی آید و به سختی حمام می کنند این هم برای خود آنها ناگوار است و هم برای والدین تجربه مناسبی نیست. پوپت ها از وسایلی است که باعث سرگرمی کودک در حمام می شود و حمام کردن را تجربه ای خوشایند برای کودک و والدین می کنند. پوپت از اسباب بازی های مخصوص حمام است که در جنس ها و اشکال مختلف تولید شده است. پوپت ها روی آب می مانند و برخی از آنها با فشار دادن سوت می زنند. مثلا پوپت های اردک از اولین انواع اسباب بازی حمام به شمار می رود.

جغجغه از قدیمی ترین وسایلی است که برای سرگرم کردن نوزاد و کودک از آن استفاده می شد. شاید نمونه های قدیمی خیلی با نمونه های متنوع جدید تفاوت داشته باشد اما هر دو با ایجاد سر و صدای مطلوب به آرام کردن کودک کمک می کردند. هم اکنون جغجغه ها از جنس ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و دارای دسته یا حالتی هستند که به راحتی در دست نوزاد قرار بگیرند تا بتواند آن را تکان دهد و ایجاد صدا دهد. این وسیله باعث تقویت حس شنوایی و لامسه کودک می شود و با رنگ های جذاب باعث تحریک حس بینایی می شوند. جغجغه در انواع آویزی هم موجود است برای اتصال به گهواره، تشک بازی و ...

برند: Winfun مدل: 00130
ست مچ بند و جوراب جغجغه  وین فان شامل یک جفت جوراب با عروسک های بامزه و دو مچ بند جغجغه دار می باشد. این جغجغه ها با رنگ های شاد و متنوع خود و صداهایی که ایجاد می کنند باعث سرگرمی و خوشحالی کوکان می شود. موجب تقویت در مهارت های رنگ شناسی، شنیداری و دیداری کودک می شود و ذهن کودک را پویا و تقویت ..
0 تومان
برند: Winfun مدل: 003131
ست جغجغه و گیتار وین فان winfun مدل 003131 یک اسباب بازی جذاب برای کودکان استکه دارای یک گیتار با سه دکمه مختلف و با رنگ های متنوع است که صداهای گوناگونی دارد این گیتار دارای چراغی است که قسمت بالایی آن خاموش و روشن می شود و دسته مناسبی برای در دست گرفتن نوزاد دارد و دکمه خاموش و روشن دارد جغجغه دیگ..
0 تومان
برند: Winfun مدل: 003130
ست جغجغه و کیبورد وین فان winfun مدل 003130 یک اسباب بازی جذاب برای کودکان است که دارای یک کیبورد کوچک و موزیکال و چراغدار است و دارای دکمه روشن و خاموش می باشد همچنین این ست یک جغجغه شبیه فرمان دارد که در وسط آن نیز صفحه ای در طرح شیر با دانه های رنگی وجود دارد.همچنین دارای یک جغجغه دمبلی می باشد ک..
0 تومان
برند: tolo مدل: 89202
 به گونه ای طراحی شده که با فشار آن به سمت پایین سر جوجه بالا می آید و جوجه کوچک که زیر بال جوجه بزرگ پنهان شده با فشار دادن دم جوجه بزرگ نمایان می شوداین اسباب بازی به دلیل سبک و قابل حمل بودن برای نوزادان مناسب است و بسیار بادوام می باشد.این اسباب بازی با صداهایی که تولید می کند مهار..
0 تومان
برند: Winfun مدل: 00182
 جغجغه گل وین فان winfun مدل 00182 یک جغجغه و دندانگیر به شکل یک گل زیباست که مناسب نوزاد از بدو تولد است.این اسباب بازی علاوه بر رشد مهارت های پایه در کودک به تسکین خارش و درد لثه کودک هنگام درآوردن دندان کمک می کند.جغجغه وین فان با صدای خود برای آرام کردن و بازی نوزاد بکار می رود.این جغجغه از..
0 تومان
برند: tolo مدل: 86424
اسباب بازی جغجغه موش تولو هم به عنوان دندانگیر و هم به عنوان یک جغجغه برای کودک قابل استفاده است.جغجغه و دندانگیر طرح موش بامزه برای لثه و دندان کودک مناسب می باشدبرای کودکان بالای سه ماه مناسب است. دم و گوش های این موش کوچولو با حرکت دادن می چرخد.این اسباب بازی ترکیب رنگ شاد و جذابی دارد که به..
0 تومان
برند: tolo مدل: 89655
 اسباب بازی جغجغه ماراکا تولو، دانه های رنگی در داخل خود دارد که با تکان دادن صدا تولید می کندطراحی ارگونومیک آن باعث می شود که کودک آن را به راحتی در دست بگیرداین اسباب بازی بسیار مناسب سیسمونی نوزاد است و  دارای رنگ های شاد است که با تکان دادن جغجغه تولید صدا می کند. این محص..
0 تومان
برند: Winfun مدل: 00625
جغجغه زنبور زرد وین فان winfun  مدل 00625  یک اسباب بازی و جغجغه و دندانگیر است که با رنگ های شاد و موزیکال است و برای کودکان از بدو تولد مناسب است این دندانگیر به شکل یک زنبور بامزه با بدنه پلاستیکی است که دارای دکمه ای برای پخش موزیک است و دارای آویز پلاستیکی است که در زیر و روی دو بال ا..
0 تومان
برند: tolo مدل: 86320
اسباب بازی جغجغه راک اند رول تولو شامل دو عدد توپ رنگارنگ غلتان است و از اسباب بازی هایی است که به عنوان جغجغه و دندانگیر برای نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مناسب سیسمونی نوزاد استاین اسباب بازی دارای رنگ های شاد است که با تکان دادن جغجغه تولید صدا می کند. این محصول با رنگ آمیزی متنوع ..
0 تومان
برند: tolo مدل: 86420
 اسباب بازی جغجغه دورنگ جادویی تولو از اسباب بازی هایی است که به عنوان جغجغه برای نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مناسب سیسمونی نوزاد است.این اسباب بازی دارای رنگ های شاد است که با تکان دادن جغجغه تولید صدا می کند.این محصول با رنگ آمیزی متنوع و طراحی زیبا و دانه های ریز داخل آن توجه..
0 تومان
برند: tolo مدل: 86300
اسباب بازی جغجغه توپ تولو از اسباب بازی هایی است که به عنوان جغجغه برای نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مناسب سیسمونی نوزاد است.این اسباب بازی دارای رنگ های شاد است که با تکان دادن توپ جغجغه تولید صدا می کند.این محصول با رنگ آمیزی متنوع و طراحی زیبا توجه کودک را به خود جلب می کنداین اسب..
0 تومان
برند: tolo مدل: 89170
این اسباب بازی با رنگ های شاد و متنوع خود و صداهایی که ایجاد می کند، باعث سرگرمی و خوشحالی کوکان می شودمی توان در وان حمام و باغ هم از آن استفاده کرد و لحظات شادی را برای کودک بوجود آوردموجب تقویت در مهارت های رنگ شناسی، شنیداری ودیداری کودک می شود و ذهن کودک را پویا و تقویت می کندابعاد ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات