منو
سبد خرید شما

چمدان ‌و کیف کودک

کودک باید مسئولیت پذیری و نگهداری از وسایل خود را یاد بگیرد. از طرفی چون کیف و ساک در دست والدین می بینند کنجکاوند که آنها را امتحان کنند. از سنی که کودک قادر به راه رفتن است می توانید کیف های سبک و کوچک مناسب آنها برایشان تهیه کنید تا هم این حس مالکیت آنها مرتفع شود و هم برخی وسایل مورد نظرشان را در آن حمل کنند که دیگر مهارت ها را یاد بگیرند. این وسایل سبک هستند و در شکل های رنگی و عروسکی طراحی شده است البته که فرزندان هیچ وقت از علاقه به کیف بزرگسالان دست نمی کشند. 

این محصول در تنوع رنگ و طرح و جنس تولید شده است و بسته به سن و سلیقه کودک می توانید آنها را برای فرزند دلبندتان تهیه کنید. همچنین این کالا در انواع دستی، کوله پشتی و چمدان طراحی شده است که نمونه های چمدانی با داشتن چرخ برای مسافرت و حمل لوازم کودک مناسب است، کودکان هم از آن خوششان می آید و از گرفتن وسایل شما خودداری می کنند. از طرفی برخی از آنها دارای بندها و فضاهای مخصوص شیشه شیر یا لیوان آموزشی هستند که از بهم ریختگی وسایل داخل کیف جلوگیری می کند.

برند: oops مدل: زنبور
کیف غذای سه بعدی اوپس طرح زنبور Oops! کیف غذای سه بعدی اوپس طرح پرستو یک کیف جذاب برای کودکان بالای ۱۸ ماه است پس از باز شدن به شکل یک سفره یا صفحه بازی در می آید.کیف غذا اوپس به دلیل پوشش حرارتی مواد غذایی موجود را تا ساعت ها تازه نگه می دارد.  با ..
285,000 تومان
برند: nuby مدل: 3100635
 کیف غذای سه بعدی اوپس طرح پرستوکیف غذای سه بعدی اوپس طرح پرستو یک کیف جذاب برای کودکان بالای ۱۸ ماه است پس از باز شدن به شکل یک سفره یا صفحه بازی در می آید.کیف غذا اوپس به دلیل پوشش حرارتی مواد غذایی موجود را تا ساعت ها تازه نگه می دارد.  با دوام و ضد آب است و به..
285,000 تومان
برند: oops مدل: حلزون
کیف رودوشی اوپس طرح حلزون جنس آن ترکیب پلی استر و پارچه پولیش می باشد و فضای مناسبی برای لوازم کودک می باشداین کیف کودک دارای دو بند  قابل تنظیم است و با توجه به طراحی خاص به شانه های کودک فشاریوارد نمی کند.کیف رودوشی اوپس طرح حلزون مناسب برای کودکان 18 تا 3..
238,000 تومان
برند: oops مدل: زنبور
 کیف رودوشی اوپس طرح زنبور Oops!!کیف رودوشی اوپس طرح زنبور در ابعاد مناسب است  جنس آن ترکیب پلی استر و پارچه پولیش می باشد و فضای مناسبی برای لوازم کودک می باشداین کیف دارای دو بند  قابل تنظیم است و با توجه به طراحی خاص به شانه های کودک فشاریوارد نمی کند.کیف رودوش..
238,000 تومان
برند: oops مدل: All I Need
کوله پشتی کودک اوپس!Oops کوله پشتی های اوپس با ویژگی های منحصر به فرد خود بهترین انتخاب برای استفاده روزمره هر کودکی است.  از جمله این ویژگی ها میتوان به خاصیت ضد سایش و پارگی این کیف اشاره کرد که کاملا مناسب استفاده همیشگی کودک شماست و ضدآب بودن این کیف باعث خشکی و ایمنی..
663,000 تومان
برند: oops مدل: لاکپشت
ویژگی های کوله پشتی طرح لاکپشت اوپس  یک کوله پشتی جذاب برای کودک که تمامی وسایلش را داخلش بگذارد دقیقا همان وسیله ای است که برای مسافرت ها و گردش های روزانه کودک خود به آن احتیاج دارید!برند اوپس یکی از شناخته شده ترین برندهای روز اروپا در  تولید و تهیه اسبا..
663,000 تومان
برند: oops مدل: کفشدوزک
ویژگی های کوله پشتی طرح کفشدوزک اوپس یک کوله پشتی جذاب برای کودک که تمامی وسایلش را داخلش بگذارد دقیقا همان وسیله ای است که برای مسافرت ها و گردش های روزانه کودک خود به آن احتیاج دارید!برند اوپس یکی از شناخته شده ترین برندهای روز اروپا در  تولید و تهیه اسباب بازی، جغجغه، دندان..
663,000 تومان
برند: oops مدل: سنجاقک
ویژگی های کوله پشتی طرح سنجاقک اوپس یک کوله پشتی جذاب برای کودک که تمامی وسایلش را داخلش بگذارد دقیقا همان وسیله ای است که برای مسافرت ها و گردش های روزانه کودک خود به آن احتیاج دارید!برند اوپس یکی از شناخته شده ترین برندهای روز اروپا در  تولید و تهیه اسباب بازی..
663,000 تومان
برند: oops مدل: زنبور
ویژگی های کوله پشتی طرح زنبور اوپس   یک کوله پشتی جذاب برای کودک که تمامی وسایلش را داخلش بگذارد دقیقا همان وسیله ای است که برای مسافرت ها و گردش های روزانه کودک خود به آن احتیاج دارید!برند اوپس یکی از شناخته شده ترین برندهای روز اروپا در  تولید و تهیه اسبا..
663,000 تومان
برند: oops مدل: جغد
 ویژگی های کوله پشتی طرح جغد اوپس یک کوله پشتی جذاب برای کودک که تمامی وسایلش را داخلش بگذارد دقیقا همان وسیله ای است که برای مسافرت ها و گردش های روزانه کودک خود به آن احتیاج دارید!برند اوپس یکی از شناخته شده ترین برندهای روز اروپا در  تولید..
663,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات