منو
سبد خرید شما

چیکو (Chicco)

برند: چیکو ( Chicco) مدل: طرح دار ارگانیک
لیف کودک طرح دار ارگانیک CUTE BABY با شکل ظاهری زیبا و کیفیت مرغوبی که دارد دوستدار پوست لطیف کودکان شما در حمام است.بعضی از کودکان بخاطر لیف های خشن و نامهربان که به پوستشان آسیب وارد می کند از حمام رفتن گریزان می شوند.اما مادران بی تجربه تشخیص نمی دهند که چرا کودک حمام رفتن را دوست ندارد! ..
33,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 15
لیف طرح ماهی چیکو با جنس حوله ای که دارد می تواند بهترین تمیز کننده برای پوست حساس بدن نوزاد و کودک دلبند شما باشد.نوزادان دارای پوستی حساس و لطیف هستند و اگر از لیف های بافتنی برای شستشوی آنها استفاده کنید، پوستشان آسیب می بیند.لیفی که برای کودکان استفاده می کنید باید لطیف باشد و خدشه و آسی..
22,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: سوپاپ دار
لیوان های آموزشی برای کودکانی است که میخواهند آداب غذا خوردن و استفاده از ظروف را یاد بگیرند مناسب است.این لیوان ها با داشتن ساختار خاص برای کودکان طراحی می شود. از حدود 9 ماهگی به بعد کودک بهتر است استفاده از شیشه شیر را کاهش دهید و لیوان آموزشی کودک را جایگزین آن کنید. ش..
210,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: سوپاپ دار
قمقمه کودک سوپاپ دار چیکو Chicco دارای رنگ بندی زیبایی می باشد و نوشیدنی های کودک را می تواند چندین ساعت خنک نگه دارد.برند چیکو از سال 1950 میلادی فعالیت خود را در زمینه ارائه ی لوازم کودک و مادر در ایتالیا آغاز کرد و در طول این سالها محبوب مادران و کودکان بوده است.قمقمه یکی از ضروری ترین لو..
210,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: چیکو
فلاسک گرم نگهدارنده غذا و شیر چیکواین مساله که همیشه شیشه شیر و یا غذای خود را به صورت آماده و گرم به همراه داشته باشید از زمانی که کودک کوچک دارید بسیار اهمیت دارد.از این رو ما فلاسک گرم نگهدارنده غذا و شیر چیکو را پیشنهاد می کنیم.که همیشه این امکان را به شما می دهد! حتی در سفرهای ..
355,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: Oasys 2-3
صندلی ماشین چیکو Chicco مدل Oasys 2-3 صندلی ماشین چیکو Chicco مدل Oasys 2-3 یکی دیگر از صندلی ماشین های جدید شرکت Chicco  است.این محصول تولید کشور ایتالیا بوده و ضمانت اصل بودن را داراست. یک صندلی ماشین عالی!صندلی ماشین چیکو Chicco کودکان 15 تا 36 کیلوگرم و گرو..
5,550,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: Wellbeing
شیشه شیر سرکج چیکو - Chicco مدل Wellbeing شیشه شیر سرکج چیکو به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود.قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیشه پر از شیر باش..
105,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: Wellbeing
شیشه شیر سرکج چیکو - Chicco مدل Wellbeing شیشه شیر سرکج چیکو به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود بگیرید جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود. مدت زمان استفاده ی این شیشه شیر از زمان نوزادی تا یک سال است. (به دلیل داشتن حجم با..
105,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38006
شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ Step up شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود. قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همی..
180,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38004
شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ Stepup شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود.قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیشه پر ا..
175,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38003
شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ Step up شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود. قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همی..
175,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: Well-being
 شیشه شیر چیکو مدل Well-beingدر اینجا معرفی شیشه شیر چیکو مدل Well-being دارای سری گیاهی لاتکس برای کودکان 4 ماه با بالا را داریم.شیشه شیر چیکو مدل Well-being  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وار..
97,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات