منو
سبد خرید شما

چیکو (Chicco)

برند: چیکو ( Chicco) مدل: طرح دار ارگانیک
لیف کودک طرح دار ارگانیک CUTE BABY با شکل ظاهری زیبا و کیفیت مرغوبی که دارد دوستدار پوست لطیف کودکان شما در حمام است.بعضی از کودکان بخاطر لیف های خشن و نامهربان که به پوستشان آسیب وارد می کند از حمام رفتن گریزان می شوند.اما مادران بی تجربه تشخیص نمی دهند که چرا کودک حمام رفتن را دوست ندارد! ..
33,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 15
لیف طرح ماهی چیکو با جنس حوله ای که دارد می تواند بهترین تمیز کننده برای پوست حساس بدن نوزاد و کودک دلبند شما باشد.نوزادان دارای پوستی حساس و لطیف هستند و اگر از لیف های بافتنی برای شستشوی آنها استفاده کنید، پوستشان آسیب می بیند.لیفی که برای کودکان استفاده می کنید باید لطیف باشد و خدشه و آسی..
22,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: محافظ دار
اگر از کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن کودک دلبند خود می ترسید و تصور می کردید هر لحظه امکان دارد به پوست لطیف کودک آسیب وارد کنید، باید به فکر خرید یک قیچی یا ناخن گیر مناسب باشید که متناسب با سایز ناخن های دست ها و پاهای کودک طراحی شده باشد.قیچی کودک چیکو با تیغه ی استیل ضد زنگ و تیز و لبه های گرد..
56,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 1815
لیوان های آموزشی برای کودکانی است که میخواهند آداب غذا خوردن و استفاده از ظروف را یاد بگیرند مناسب است.این لیوان ها با داشتن ساختار خاص برای کودکان طراحی می شود. از حدود 9 ماهگی به بعد کودک بهتر است استفاده از شیشه شیر را کاهش دهید و لیوان آموزشی کودک را جایگزین آن کنید. ش..
210,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: Wellbeing
شیشه شیر سرکج چیکو - Chicco مدل Wellbeing شیشه شیر سرکج چیکو به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود.قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیشه پر از شیر باش..
105,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: Wellbeing
شیشه شیر سرکج چیکو - Chicco مدل Wellbeing شیشه شیر سرکج چیکو به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود بگیرید جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود. مدت زمان استفاده ی این شیشه شیر از زمان نوزادی تا یک سال است. (به دلیل داشتن حجم با..
105,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38006
شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ Step up شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود. قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیش..
180,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38003
شیشه شیر چیکو مدل استپ آپ Step upشیشه شیر چیکو مدل استپ آپ  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود.قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیشه پر از شیر..
175,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 250
شیشه شیر چیکو مدل well-being شیشه شیر چیکو مدل Well-being  به دلیل طراحی کاملا اصولی و ارگونومیک که دارد وقتی شما شیشه را کج هم در دست خود می گیرید، جریان شیر بصورت مستقیم وارد دهان کودک می شود.قرار گرفتن شیشه در این زاویه باعث می‌شود که قسمت انتهایی شیشه همیشه پر از شیر ..
75,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38112
سر شیشه دو عددی لاتکس چیکو با سری معمولی مخصوص شیشه شیر های ول بینگ است.این سرشیشه به علت سوراخ هايی كه روی آن تعبیه شده خاصیت ضدنفخ دارد.ویژگی های این شیشه شیر ها:شامل 2 عدد سرشیشه  بدلیل حالت 1 قطره بودن از بدو تولد استفاده است فرم آن شبیه..
51,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: 38113
سرشیشه سیلیکونی چیکو Chicco بسته 2 عددی برای کودکان از بدو تولد مناسب است.چیکو بزرگترین و معتبرترین برند بهداشتی کودک است که بیش از 50 سال از آغاز فعالیت آن می گذرد.محصولات چیکو در سراسر دنیا عرضه می شوند و مطابق با نیازهای مادر و کودک هستند.این برند با عرضه ی محصولات با کیفیت توانسته رض..
55,000 تومان
برند: چیکو ( Chicco) مدل: ست مانیکور
ست ناخن گیر و قیچی کودک چیکو شامل 4 تکه قیچی، ناخن گیر، قلاف پوشش دهنده و سوهان ناخن می باشد و برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های کودک از زمانی که بدنیا می آید مناسب است.بهترین زمان برای کوتاه کردن و مرتب کردن ناخن های کودک زمانی است که دست ها و پاهای کودک را با آب گرم شسته باشید و ناخن ها نرم..
84,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 42 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات