منو
سبد خرید شما

کالسکه مسافرتی

کالسکه مسافرتی همانطور که از اسمش پیداست وسیله ای سبک با قابلیت جمع شوندگی دارد که در مسافرت ماشینی یا هوایی به راحتی قابل استفاده باشد. کالسکه برای راحتی جابجایی نوزاد و کودک در بیرون از خانه و شرایط سفر طراحی شده است از طرفی آنها به راحتی می توانند در آن بخوابند و احساس آرامش کنند اما نمونه های مسافرتی با نمونه های معمولی متفاوت است. البته این نمونه ها قابلیت های اصلی نمونه معمولی را دارند.

این نمونه به دلیل قابلیت تاشویی به راحتی در ماشین یا هواپیما قرار می گیرد تا در زمان نیاز بلافاصله استفاده شود. همچنین وزن کمتر آن باعث می شود برای سفر مناسب تر باشد. آنها دارای شرایط تنظیم تکیه گاه برای حالت نشسته و خوابیده و ... و همچنین مجهز به کمربندهای متعدد هستند. آنها دارای سایبان و برخی از آنها دارای سبد یا جایگاهی برای قرار دادن کیف است. در انتخاب آنها به کیفیت جنس، قابلیت و برند مناسب توجه کنید.

برند: Cool Jazz مدل: N77T
کالسکه مسافرتی کول جاز - Cool jazz : کالسکه مسافرتی دسته چمدانی کول جاز - Cool jazz یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و ورود به داخل کابین هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی برند کول جاز ..
3,150,000 تومان
مدل: اتوماتیک
 کالسکه مسافرتی دسته چمدانی انگلاتوکالسکه مسافرتی دسته چمدانی انگلاتو - Ngelatoo   یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و تحویل بار هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی برند&nbs..
2,950,000 تومان
برند: Kinlee مدل: S33/9
چهار چرخ کودک کینلی - Kinlee مدل S-33 این کالسکه جدید که با طراحی خاص شبیه به چهارچرخ برای استفاده راحت مادران پرداخته، برای کودکان از یک سال به بالا قابل استفاده است. 1. قابلیت چرخش 360درجه نشیمن رو به محیط بیرون و رو به مادر. 2. بدنه ی کاملا آلومینیومی. 3. تنظیم دسته نسبت به قد مادر. ..
1,680,000 تومان
کالسکه nuna مدل triv کالسکه nuna مدل triv
ناموجود
برند: nuna مدل: ST12000CVRGL
کالسکه مدل triv یکی از بهترین محصولات بین المللی نونا می باشد. طراحی خاص این محصول مناسب برای زندگی در شهر یا مسافرت است و به راحتی قابلیت تبدیل به سیستم مسافرتی دارد همچنین قابلیت تغییر جهت صندلی به سمت جلو یا سمت عقب را دارد. این کالسکه تاشو می باشد و جمع شدن آن فقط با یک دست انجام می شود. ای..
کالسکه مسافرتی کینلی kinlee کالسکه مسافرتی کینلی kinlee
ناموجود
برند: Kinlee مدل: C-5L
کالسکه مسافرتی دسته چمدانی کینلی kinlee  مدل C-5L : کالسکه مسافرتی دسته چمدانی کینلی kinlee یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و ورود به داخل کابین هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی برند کینلی آسان..
کالسکه مسافرتی هاوکی Haoqi کالسکه مسافرتی هاوکی Haoqi
ناموجود
مدل: \H103
   کالسکه مسافرتی دسته عصایی هاوکی Haoqi  : کالسکه مسافرتی دسته عصایی هاوکی  یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و تحویل بار هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات