منو
سبد خرید شما

کالسکه مسافرتی

کالسکه از وسایل کاربردی برای حمل و نقل است اما کالسکه مسافرتی همانطور که از اسمش پیداست وسیله ای سبک با قابلیت جمع شوندگی دارد که در مسافرت ماشینی یا هوایی به راحتی قابل استفاده باشد. کالسکه برای راحتی جابجایی نوزاد و کودک در بیرون از خانه و شرایط سفر طراحی شده است از طرفی آنها به راحتی می توانند در آن بخوابند و احساس آرامش کنند اما نمونه های مسافرتی با نمونه های معمولی متفاوت است. البته این نمونه ها قابلیت های اصلی نمونه معمولی را دارند.

این نمونه به دلیل قابلیت تاشویی به راحتی در ماشین یا هواپیما قرار می گیرد تا در زمان نیاز بلافاصله استفاده شود و در سفرهای غیر مستقیم در زمان مابین چند پرواز استفاده خواهد شود. همچنین وزن کمتر آن باعث می شود برای سفر مناسب تر باشد. آنها دارای شرایط تنظیم تکیه گاه برای حالت نشسته و خوابیده و ... و همچنین مجهز به کمربندهای متعدد هستند. آنها دارای سایبان و برخی از آنها دارای سبد یا جایگاهی برای قرار دادن کیف است. در انتخاب آنها به کیفیت جنس، قابلیت و برند مناسب توجه کنید. مسافرتی بودن آن نباید مانع حرکت روان و آزادانه آن شود که آسایش کودک را مختل کند.

مدل: Yhn002-48656/8
کالسکه مسافرتی چمدانی انتخابی مناسب برای پدر و مادرانی است که اهل گردش و مسافرت با کودکان خود هستند.مادران جوان پس از مدتی سعی می کنند بدون کمک دیگران به کارهای مختلف بیرون از خانه رسیدگی کنند.مادران برای بیرون رفتن از منزل باید وسیله ای داشته باشند تا نوزاد یا کودک خود را به راحتی در آن قرا..
2,950,000 تومان
مدل: S608-48656/13
  CB کالسکه مسافرتی دسته عصایی سی بی    : کالسکه مسافرتی دسته عصایی سی بی  یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و تحویل بار هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی برند سی بی ..
2,250,000 تومان
برند: Kinlee مدل: S33/9
چهار چرخ کودک کینلی - Kinlee مدل S-33 این کالسکه جدید که با طراحی خاص شبیه به چهارچرخ است برای استفاده راحت مادران ساخته شده است و برای کودکان از یک سال به بالا قابل استفاده است. 1. قابلیت چرخش 360درجه نشیمن رو به محیط بیرون و رو به مادر. 2. بدنه ی کاملا آلومینیومی. 3. تنظیم دسته نس..
1,680,000 تومان
کالسکه مسافرتی کینلی kinlee کالسکه مسافرتی کینلی kinlee
ناموجود
برند: Kinlee مدل: C-5L
کالسکه مسافرتی دسته چمدانی کینلی kinlee  مدل C-5L : کالسکه مسافرتی دسته چمدانی کینلی kinlee یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و ورود به داخل کابین هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی برند کینلی آسان..
کالسکه مسافرتی کول جاز Cool jazz کالسکه مسافرتی کول جاز Cool jazz
ناموجود
برند: Cool Jazz مدل: N77T-48656/6
کالسکه مسافرتی کول جاز - Cool jazz : کالسکه مسافرتی دسته چمدانی کول جاز - Cool jazz یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و ورود به داخل کابین هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی برند کول جاز ..
کالسکه مسافرتی عصایی هاوکی Haoqi کالسکه مسافرتی عصایی هاوکی Haoqi
ناموجود
مدل: 48657/1-112
   کالسکه مسافرتی دسته عصایی هاوکی Haoqi  : کالسکه مسافرتی دسته عصایی هاوکی  یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و تحویل بار هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی ..
کالسکه مسافرتی انگلاتو - Ngelatoo کالسکه مسافرتی انگلاتو - Ngelatoo
ناموجود
مدل: 48656/11B19
 کالسکه مسافرتی دسته چمدانی انگلاتو کالسکه مسافرتی دسته چمدانی انگلاتو - Ngelatoo   یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و تحویل بار هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی بر..
کالسکه عصایی هاوکی Haoqi کالسکه عصایی هاوکی Haoqi
ناموجود
مدل: H103/2-48657/3
   کالسکه مسافرتی دسته عصایی هاوکی Haoqi  : کالسکه مسافرتی دسته عصایی هاوکی  یک پیشنهاد فوق العاده برای والدین در سفرهای زمینی.و مخصوصا سفرهای هوایی به دلیل قابلیت حمل و تحویل بار هواپیما می باشد.از بهترین ویژگی های این کالسکه مسافرتی ..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات