منو
سبد خرید شما

کریر تک

همیشه جابجایی نوزادان به خصوص برای والدینی که اولین بچه خود را تجربه می کنند دغدغه است. اطمینان از امنیت و سلامت نوزاد و همچنین راحتی او بسیار مهم است بغل کردن در برخی مواقع مطلوب نمی باشد هم باعث خستگی کودک و هم والدین می شود. کریر وسیله ای برای حمل نوزاد است که کاربردهای فراوانی دارد. این وسیله که برای جابجایی راحت و ایمن ساخته شده است دارای دسته مناسب برای نگهداری و کمربندهای محافظ است. شما می توانید از برخی نمونه های آن به جای صندلی ماشین هم استفاده کنید. این وسیله برای زمان استراحت در منزل یا بیرون از خانه هم و حتی غذا دادن به بچه هم قابل استفاده است.

طراحی ساختار آن به گونه است که به کمر و گردن نوزاد فشاری وارد نشود. برخی از انواع آنها دارای سایبان برای جلوگیری از تابش آفتاب به سر و صورت کودک است. هنگام خرید به پدهای محافظ سر توجه کنید و در زمان خرید همچنین جنس باکیفیت و برند معتبر اهمیت ویژه ای دارد. البته این وسیله بر روی بسیاری از کالسکه ها موجود است اما اگر به هر دلیلی آن را نداشتید یا آسیبی به آن وارد شده بود به صورت تکی هم قابل خریداری است.

کریر کودک جویی Joie مدل JOC1404AADOT000 کریر کودک جویی Joie مدل JOC1404AADOT000
ناموجود
برند: جویی (Joie) مدل: JOC1404AADOT000
کریر کودک جویی Joie مدل JOC1404AADOT000 برای کودک از بدو تولد تا 18 ماهگی مناسب می باشد. برای جابجایی و نگهداری کودک در فضای خانه وسیله ی بسیار مناسبی است. کودک در یکساله اول زندگی خود در مهمانی ها و گردش و تفریح بیشترین تایم را در کریر سپری می کند. قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. سایه بان..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات