منو
سبد خرید شما

کیسه خواب (قنداق فرنگی)

نوزاد در دوران جنینی در کیسه آب بزرگ می شود و قبل از به دنیا آمدن تقریبا به حالتی می رسد که تکان خوردن برایش سخت می شود برای همین در بدو تولد ایجاد شرایط مشابه برایش آرامش بخش است. قنداق از قدیم بسیار کاربردی بوده است اما نمونه های قدیمی تنگ بسته می شد و کودک را کلافه می کرد اما نمونه های جدید در عین محدود کردن حرکت کودک کیسه خواب یا قنداق فرنگی کالایی کاربردی برای نوزاد است. این وسیله امنیت و راحتی نوزاد دلبند شما را فراهم می کند و برخلاف پتو که والدین نگران افتادن آن روی صورت فرزندشان و اختلال در تنفس آنها هستند در عین تامین گرما ثابت می ماند و از روی بدن کنار نمی رود.

همچنین نوزاد پس از چند ماه که قادر به تکان دادن دست و پای خود هستند می توانند پتو را از روی خود کنار زده و سردشان شود اما این محصول این اجازه را به آنها نمی دهد و در هر شرایطی آنها را گرم نگه می دارد. هنگام خرید به غیر از طرح و رنگ باید به مرغوبیت جنس آن توجه شود. این وسیله در آغوش گرفتن نوزادان را هم به خصوص در ابتدای تولد برای والدین راحت تر می کند.

برند: ببتو ایران (Bebetto) مدل: خرس و ابر
قنداق فرنگی و انواع قنداق های پارچه ای نوزاد یکی از اصولی ترین روش ها برای بغل گرفتن نوزاد و حتی ترخیص او از بیمارستان به علاوه در روزهای سرد می باشد.قنداق کردن نوزادان از قدیم رایج بوده و از نسلی به نسل های دیگر چرخیده است. قنداق فرنگی نوزاد ببتو مدل خرس و ابر تهیه شده از جنس پارچه مخمل ، کاملا..
220,000 تومان
مدل: crown
قنداق فرنگی طرح تاج  قنداق فرنگی طرح تاج یک کار بسیار شیک و زیبا برای سیسمونی کودک است در آغوش گرفتن نوزادانی که تازه به دنیا آمده اند برای دیگران یا حتی مادران از ترس افتادن یا لیز خوردن کمی سخت است  اما با وجود قنداق ها جابه جایی و بغل کردن کودک آسان تر میشود ج..
220,000 تومان
مدل: سبد حیوانات
قنداق فرنگی سبد حیوانات یکی از مرسوم ترین کارهایی که از قدیم برای بچه هایی که تازه به دنیا آمده بودند انجام میشده قنداق کردن بوده است.  قنداق کردن نوزاد مزیت های خیلی زیادی دارد اما چون حرکت کردن را محدود میکند در نهایت باعث کلافه شدن و گریه کردن کودک شما میشود. &nbs..
155,000 تومان
مدل: سوییسی
قنداق سوییسی نوزاد  نوزادان در ماه های اولیه بسیار آسیب پذیر و نیازمند مراقبت و توجه ویژه هستند  قنداق یکی از کاربردی ترین اقلام سیسمونی است  قنداق های سوییسی طوری طراحی شده اند که انگار پناهگاه امنی برای کودکان هستند  سر نوزاد در بال..
98,000 تومان
مدل: گارددار
قنداق سوییسی لبه دار نوزاد  تفاوت قنداق سوییسی لبه دار با مدل ساده در این است که به دلیل وجود گاردی که در این قنداق تعبیه شده کودک ایمن تر و راحت تر بغل گرفته میشود و به دلیل وجود دکمه هایی که در قسمت محفظه ی پای کودک قرار دارد میتوانید بدون اینکه کودک را جابه جا کنید پوشک او را ع..
125,000 تومان
قنداق فرنگی نوزاد طرح سبد حیوانات قنداق فرنگی نوزاد طرح سبد حیوانات
ناموجود
برای حمل نوزادان تازه متولد شده مخصوصا در فصل سرما بهترین گزینه برای مادران استفاده از قنداق فرنگی و یا کیسه خواب می باشد چرا که با استفااده از قنداق فرنگی مادر می تواند کودک را با خیال آسوده در آغوش گرفته و همچنین نوزاد دلبند خود را از سرما و آسیب های احتمالی حفظ کند. محصول ارائه شده فوق،  قنداق ف..
قنداق فرنگی نوزاد زیپ دار قنداق فرنگی نوزاد زیپ دار
ناموجود
برای حمل نوزادان تازه متولد شده بخصوص در فصل سرما بهترین گزینه برای مادران استفاده از قنداق فرنگی و یا  کیسه خواب نیز می باشد چرا که با استفااده از قنداق فرنگی مادر می تواند کودک را با خیال آسوده در آغوش داشته باشد و همچنین نوزاد دلبند خود را از آسیب های احتمالی و سرما حفظ کند. محصول  ارائه شده فوق..
قنداق فرنگی طرح خرس و آدم برفی قنداق فرنگی طرح خرس و آدم برفی
ناموجود
برای حمل نوزادان تازه متولد شده مخصوصا در فصل سرما بهترین گزینه برای مادران استفاده از قنداق فرنگی و یا کیسه خواب می باشد چرا که با استفااده از قنداق فرنگی مادر می تواند کودک را با خیال آسوده در آغوش گرفته و همچنین نوزاد دلبند خود را از سرما و آسیب های احتمالی حفظ کند. محصول ارائه شده فوق،  قنداق ف..
قنداق فرنگی دکمه دار طرح فیل و بادکنک قنداق فرنگی دکمه دار طرح فیل و بادکنک
ناموجود
مدل: 011
برای حمل نوزادان تازه متولد شده بخصوص در فصل سرما بهترین گزینه برای مادران استفاده از قنداق فرنگی و یا  کیسه خواب نیز می باشد چرا که با استفااده از قنداق فرنگی مادر می تواند کودک را با خیال آسوده در آغوش داشته باشد و همچنین نوزاد دلبند خود را از آسیب های احتمالی و سرما حفظ کند.محص..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات