منو
سبد خرید شما

گردش و سفر

لوازم جانبی گردش و سفر برای آسایش و راحتی شما و کودک دلبندتان به فروش می رسد. این لوازم برای سفر خیال شما را آسوده می کند و از امنیت و آرامش کودک مطمئن می شوید. این تجهیزات ممکن است کم استفاده یا تجملی به نظر بیاید اما سفر با نوزاد و کودک را دلپذیر می کند.

آغوشی وسیله ای مطمئن برای حمل نوزاد است و در عین حال از آسیب به کمر و گردن والدین جلوگیری می کند. این ابزار به کودک آزادی حرکت بیشتری می دهد و فضای دیدش را بیشتر می کند. ساک حمل نوزاد بسیار کاربردی است بخصوص برا شرایطی که نوزاد خواب است حمل او را راحتتر می کند و با جابجایی خواب او را بهم نمی زند. ساک لوازم کودک جزء جدایی ناپذیر مادر است و کیفیت و جادار بودن آن مادر را برای حمل همه وسایل مورد نیاز همراهی می کند. صندلی ماشین اختراعی بسیار سودمند بوده است این اختراع امنیت کودک در اتومبیل را فراهم می کند و از حواس پرتی راننده جلوگیری می کند بخصوص اینکه راننده با کودک تنها باشد. ایمن بودن اسکلت صندلی و نصب آسان آن مهم است. پارک بازی کودک این امکان را به شما می دهد که در خانه یا بیرون، از فضای محافظتی کودکتان خیالتان راحت باشد. این وسیله با دیوارهای محافظتی از حرکت بیش از حد کودک به بیرون جلوگیری می کند و همچنین مانع از پخش شدن اسباب بازی ها می شود.

چمدان کودک وسیله است که به ایجاد حس استقلال و مسئولیت پذیری کودک کمک می کند البته این وسیله مخصوص کودکان در سنین بالاتر هست اما با طراحی بچگانه و شباهت به چمدان بزرگسالان کودک می تواند وسایل خود را در آن بگذارد و مسئولیت حرکتش را به عهده بگیرد. کیف کودک کیفی با طراحی شاد و کودکانه است که برای حمل برخی لوازم کودک به کار گرفته می شود. کالسکه مسافرتی از لوازمی است که نمی شود از خرید آن خودداری کرد این وسیله کاربردی هم از بغلی و خسته شدن کودک جلوگیری می کند و هم در سنین بالا که وزن کودک زیاد می شود به بغل نکردن او توسط والدین و آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. کریر در بیشتر مواقع ست دوتایی با کالسکه تهیه می شود اما بصورت تکی هم قابل خرید است و باز هم در حمل نوزادان کمک شایانی می کند.

برند: okiedog مدل: 28311
   کیف مادر پاپ کندی قرمز بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل فضای کافی برای لوازم مادر و نو..
280,000 تومان
برند: okiedog مدل: 31032
   کیف مادر پارچه سفید سرمه ای گلدار با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است.این مدل چهار تکه شام..
980,000 تومان
برند: okiedog مدل: 24218
   کیف مادر نارنجی مشکی کیفی کوچک با فضای مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد می باشد . بندی بلند و فضایی مناسب برای قرار دادن لوازم نوزاد دارد . یک کیف چند منظوره برای استفاده روز مره از سری کیف های برند اوکی داگ است از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با ک..
740,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39022
کیف مادر موندو قرمز زرشکی یک کیف چند منظوره از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر با کیفیت می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تحت فشار کی..
950,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39002
   کیف مادر مترو سرمه ای با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد.&..
950,000 تومان
برند: okiedog مدل: 31011
   کیف مادر لوکسی کرم بزرگ با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه ش..
910,000 تومان
برند: okiedog مدل: 35002
  کیف مادر صورتی با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . یک کیف چند منظوره برای تفریح و سفر از سری کیف های برند اوکی داگ است. از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزا..
950,000 تومان
برند: okiedog مدل: 38013
 کیف مادر کرم تویت شاتل از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد. زیراندازی که در لوازم کیف می باشد عایق است که باعث می شود استفاده های فراوانی داشت..
1,190,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39004
   کیف مادر شاتل ماتروشکا با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد ایجاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می..
1,190,000 تومان
برند: okiedog مدل: 37003
 كيف مادر شاتل خاکستری 4 تكه برای نگهداری شیشه شیر ، لوازم کوچک مانند جاکلیدی و زیر انداز مخصوص تعویض پوشک آنتی باكتریال می باشد. این کیف بسیار راحت برای سفر و برای کودکانی که لباس زیادی دارند و غذا یا اسباب بازی نیاز دارند فضای مناسبی دارد .  از ویژگی های این محصول می توان ب..
1,190,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39021
کیف مادر سومو قرمز از سری کیف های برند اوکی داگ است. جنس این کیف از پلی استر با کیفیت می باشد. داخل کیف یک تشک تعویض نوزاد آنتی باکتریال قرار دارد. این کیف به صورت دوشی و کوله پشتی قابل استفاده می باشد. در صورت کثیف شدن کیف به راحتی  قابل شستشو می باشد. نقاط تحت فشار کیف با دوخت های ضربدری تقوی..
1,150,000 تومان
برند: okiedog مدل: 39071
کیف مادر سومو خاکستری با تعداد بالای جیب ها فضای زیادی برای قرار دادن لوازم نوزاد کرده است . از دوختی ظریف، محکم و بادوام برخوردار است و از پلی استر با کیفیت تولید شده است. این مدل چهار تکه شامل کیف لوازم مادر و نوزاد، کیف لوازم جانبی ، کیف شیشه شیر نوزاد و تشک تعویض می باشد. زیراندازی که ..
1,150,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 42 (4 صفحه)

مشتری گرامی این محصول در حال حاضر موجود نیست لطفا فرم را پر کنید تا در صورت موجود شدن به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات